poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Praca dla młodych

czy w naszym mieście istnieje wgl jakakolwiek możliwość że młody chlopak znajdzie prace

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla młodych

ni ma

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla młodych

Ciężko z robotą.. ;/

BKS TIGER ŁOMŻA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla młodych

Jest ale tylko dla prezydentów, vice i doradców.... oraz radnych, co by dobrze radzili.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla młodych

Jeżeli jest specjalistą w jakiejś dziedzinie to na pewno znajdzie pracę. Teraz same chęci do pracy nie wystarczą, musisz coś potrafić, np znać się na obrabiarkach numerycznych, znać jakiś program graficzny typu Solid, CAD etc., znać dobrze jakiś język obcy itd.
Dla sprzedawców w biedronkach i innych stonkach pracy nie ma bo takie osoby są łatwe do zastąpienia przez inną osobę po krótkim przeszkoleniu, musisz potrafić coś co nie wszyscy potrafią robić a wtedy na pewno znajdziesz pracę i to w dodatku za lepsze pieniądze, bo pracocodawcy niechętnie pozbywają się takich pracowników wiedząc że nie łątwo znajdą kogoś innego na ich miejsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla młodych

Zależy w jakim zawodzie. Najwięcej ofert jest dla fizycznych. Szukaj znajdziesz na pewno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla młodych

roboty jest w brud. Nie można ogarnąć. Tak jak piszą wyrzej, najwięcej dla osób ze średnim wykrztałceniem i tytułem magister. Ale żeby znaleść naprawdę dobre zarobki, trzeba umieć pisać po polsku i przychodzić do roboty na 7.00 rano. No i tu zaczyna się problem, bo nie większość nie potrafi.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla młodych

Jakiś rok temu szukałem pracownika do kontaktu z klientem. Po przeczytaniu ok 40 nadesłanych \"Cv\" postanowiłem poszukać gdzie indziej... A wymagania nie były duże, płaca tez bliżej średniej krajowej. Widać to nie tylko \"wina Tuska\", że część pracy nie znajdzie.

kk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla młodych

kk2 nie bądź śmieszny, napisz wprost, dawałem 1 tys czy 1100, jakie były wymagania i ile godzin. Za takie śmieszne pieniądze to kto się nie zgłosi, miech porobi a potem odwalanie pańszczyzny i szukanie coś bardzo kasowego. Ty właśnie szukasz niedojdy, co będzie tyrał za takie grosze.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla młodych

do założyciela tematu, przeglądaj może ogłoszenia z białego, przynajmniej za 2 tys robotęłatwiej znaleźć, weźmiesz na początek pokój i będziesz niezalezny

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla młodych

Witam. tak przegladam te forum to i ja może się wypowiem. Nie poszukuje niedojdy ani chłopaka przepraszam, pracownika z wyższym wykształceniem,ale oczekuję chęci do pracy do przyuczenia się zawodu,a także pj. kat. b. wystarczy zawodówka i chęć do pracy,praca sezonowa ale można z wszystkim sie dogadac.Chodzi mi o osobę do pracy np. na najbliższe 5-10 lat? są chętni Panowie?Jeśli ktoś 6tak zapraszam na e-meil. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla młodych

Nie sprawdziłem pisowni. Sorki za błędy literówki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org