wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dlaczego w Łomży jeżdzi się lewym pasem?

Witam, chciałbym zapytać z ciekawości dlaczego w tym mieście wszyscy jeżdżą lewym pasem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego w Łomży jeżdzi się lewym pasem?

LOMdyńczycy :)

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego w Łomży jeżdzi się lewym pasem?

Przygotowują się do lewoskrętu bo potem chamstwo nie wpuści.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego w Łomży jeżdzi się lewym pasem?

Dlatego ze w Łomży co nie którzy kierowcy nie wiedzą , co to takiego jak zmiana pasu ruchu i nie wpuszczą ciebie za nic na świecie, przecież oni jadą i maja pierwszeństwo miałam kilka takich sytuacji i co ?? jeżdżę oczywiście lewym pasem ;((

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego w Łomży jeżdzi się lewym pasem?

po prostu braki w szkoleniu i totalny debilizm jeździć lewym pasem z mniejszą prędkością od innych uczestników, a jeżeli \"jestem\" nie umiesz zmieniać pasa ruchu dokup godziny w dowolnym OSK - co prawda oni uczą jeździć lewym pasem bo tak łatwiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego w Łomży jeżdzi się lewym pasem?

Marcinie jakie szybciej !!!! jest 50km/h i czy jedziesz lewym czy prawym jadac szybciej lamiesz przepisy !!! Miasto to nie ekspresowka nia autostrada !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego w Łomży jeżdzi się lewym pasem?


nieznajomość przepisów i tyle.... wkurw... mnie to strasznie.....

nie ma reguły.... chłop, baba, na BL, BLM, BKL, BZA..... co więksi idioci potrafią wspólnie i w porozumieniu blokować dwa pasy jadąc równolegle przez całą dlugośc dwupasmówki......

a za to jest mandat, tak samo jak za zbyt powolną jazdę ..... a lewy pas nie jest wcale do jazdy szybszej jak co niektórzy nieduczeni twierdzą a do umożliwienia wyprzedzenia debila co jedzie 30/h

jadę prawym, wyprzedzam lewym i wracam na prawy ..... jakie to kur... wa trudne jest !!!

a jak się komuś nie śpieszy i ma czas jechać 30/h, hamować silnikiem 500 metrów przed skrzyżowaniem, nie umie wjechać na skrzyżowanie bez zatrzymania się, nie umoie skręcić w prawo, patrząc w lewo to pk h... jeździ samochodem, niech chodzi na piechotę !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego w Łomży jeżdzi się lewym pasem?

Ja to specjalnie wolno jeżdżę żeby wkurzyć mistrzów kierownicy. Jak ktoś nie umie zapanować nad swoimi nerwami to powinien chodzić piechotą:):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego w Łomży jeżdzi się lewym pasem?

Dlaczego u nas w mieście jak zawracam na drodze z pierwszeństwem to często ktoś się wcina z osiedlowej (skrzyżowanie Bema-Piłsudskiego i wyżej ze Staffa). Skoro masz pierwszeństwo to wyjeżdżaj nawet przed tych co jadą bez zawracania przecież też jesteś po ich prawej stronie. No i jeszcze nagminne wyprzedzanie na pasach na Piłsudskiego. To co, że dwa pasy w jednym kierunku- przejście dla pieszych to święta rzecz. Popieram przedmówce nie jesteś pewny poczytaj ewentualnie dokup godzin.

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego w Łomży jeżdzi się lewym pasem?

Witam popieram Tomka (jadę prawym, wyprzedzam lewym i wracam na prawy pas), czy to takie trudne!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego w Łomży jeżdzi się lewym pasem?

Pas lewy to jedno ale ilu jest swiezo upieczonych kierowców co wydaje im się że są mistrzami albo ilu jest takich osób ktorym prowadzenie auta sprawia trudności lub wywoluja strach przed jazdą. Tacy powinni przerzucić się na Mpk lub wspomóc szewca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego w Łomży jeżdzi się lewym pasem?

dlatego bo na prawym jest w pizd.........ę studzienek,które pozapadały się mimo,że asfalt robiony w tamtym roku, poza tym w Łomży jest inny problem niech ktoś przespaceruje się po Woj.Polskiego gdy tiry jadą wtedy nawet 50km/h to wielka potęga

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego w Łomży jeżdzi się lewym pasem?

Słuchajcie, rozumiem dziury studzienki itp, ale jak wyjada np z galerii w kierunku sikorskiego to są dwa pasy a jak jeden wszyscy na lewym chocby nie wiem coi jedzie tak do nowogrodzkiej. Nie chodzi mi o jazde lewym 100 km/h tylko np zeby ze swiateł wystartowac jak człowiek a nie swieta krowa rozpedza swoj bolid do 50 lewym pasem tak aby na zielonym zeszły 3 auta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego w Łomży jeżdzi się lewym pasem?

Bo 90% to BLMy i BKLe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego w Łomży jeżdzi się lewym pasem?

na Woj Polskiego nie ma dwóch pasów :) i na większości jest ograniczenie do 40

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego w Łomży jeżdzi się lewym pasem?

90% to blm i bkl? jedz prosze na jakąs dwupasową jezdnie i policz ile osób tak jezdzi z łomży a ile z okolic. Przyglądam sie temu o lat i te procenty są duzo nizsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego w Łomży jeżdzi się lewym pasem?

Ja po Łomży jeżdżę dużo i stosuje prawo ograniczonego zaufania do pozostałych użytkowników

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego w Łomży jeżdzi się lewym pasem?

U nas się tak jeździ... \"za dwa kilometr będę musiał/a zjeżdżać z lewego pasa... to już zacznę nim jechać. \" Szkoda że zamiaru skrętu odpowiednio wcześnie nie potrafi większość sygnalizować. A takie sytuacje są śmieszne gdy na zawadzkiej od galerii wszyscy jadą lewym żeby potem nie musieć zmieniać pasa przed rondem. :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego w Łomży jeżdzi się lewym pasem?

Kodeks mówi że można wyprzedać każdym pasem w terenie zabudowanym jeżeli są 2 pasy ruchu w jedną stronę, a poza terenem zabudowanym jeżeli są trzy pasy. O jakim mówicie wyprzedzniu obowiązkomym lewym pasem ? Oba pasy są do jeżdżenia równoprawnego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego w Łomży jeżdzi się lewym pasem?

Vaptor ja juz dawno oduczylam sie taktyki \" a noz trafie na dobrego czlowieka i wpusci mnie przed rondem na zawadzkiej jadac od galerii\" jeszcze jak wlacze kierunek i wlacze sie do ruchu to debile specjalnie przyspieszaja cobym ledwo sie zmiescila i tylko klaksony i dlugimi migaja.... a jeszcze jak zobacza ze baba to jak te pieski na desce rozdzielczem lbami kiwaja .... prawda jest taka ze nie ma kultury jazdy w lomzy i tyle nie wspominajac juz o zasadach jazdy na tzw. \"suwak\" ot dopiero sie dzieje :0 wystarczy poogladac sobie na YT filmiki z Polski naszej kochanej :P nie tylko Lomża blyszczy na tym tle :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego w Łomży jeżdzi się lewym pasem?

za malo intyligentnym kierowco jestes ,zeby to zrozumiec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego w Łomży jeżdzi się lewym pasem?

odezwal sie paź boski co na rejestracji ma blm z przodu z tylu bkl i naklejke na szybie pewnie M3 power ..... brawo gwiazdeczko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego w Łomży jeżdzi się lewym pasem?

Mnie ciekawi po co jest wewnętrzny pas na rondzie Kościuszki skoro prawie nikt go nie używa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego w Łomży jeżdzi się lewym pasem?

bo tu nie ma dwupasmówek, jest 600 metrów drogi czy 1,5 km i skrzyżowanie itp. Jak jest luźniej, jak mogę to zjeżdżam, a jak nie, trzymam się lewej, bo nie opłaca mi się pasa zmieniać na 1 km lub mniej

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego w Łomży jeżdzi się lewym pasem?

W polsce obowiązuje ruch prawostronny.
Przepisy mówią jasno że kierujący ma obowiązek jazdy najbliżej prawej krawędzi jezdni.
Określają również w jakich przypadkach dopuszczalna jest jazda lewym pasem ( poczytajcie sobie kodeks ruchu drogowego).
Za jazdę lewym pasem i/lub utrudnianie/tamowanie ruchu jest przewidziany mandat od 20 do 500zł i 2 punkty karne.
Mowa oczywiście o drodze dwupasmowej w terenie zabudowanym.

Także powodzenia dla osób które uważają że mogą jechać jakim pasem im się podoba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego w Łomży jeżdzi się lewym pasem?

Autor: OlaalO ja to panienko lewym pasem jezdze i mam wywalone na to:) bys chcial miec te moje M3 wtedy bys zobaczyl w koncu jak samochod wyglada a jest duza roznica panienko od twojej taczki .bez odbioru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego w Łomży jeżdzi się lewym pasem?

Boski tam gdzie jesteś wszyscy jeżdzą lewym pasem:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego w Łomży jeżdzi się lewym pasem?

\"boski\", ja jestem lepszy, mam M4 i do tego jeszcze z garażem ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego w Łomży jeżdzi się lewym pasem?

A dlaczego w Łomży jeździ się lewym pasem? Bo mało kto ma auto służbowe, żeby nie zważać na te pieprzone, pozapadane studzienki! I tyle. A jak ja jadę lewym pasem sześćdziesiątką, to chyba wystarczająco szybko żeby nie spowalniać innych. Jak dla ciebie jest to za wolno, to wyprzedzaj prawym, to jest dozwolone (to tak gwoli przypomnienia ;).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego w Łomży jeżdzi się lewym pasem?

Autor: 4feeter no to lepszy jestes :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego w Łomży jeżdzi się lewym pasem?

Na takich delikwentów najlepsza jest kamerka samochodowa.Polecam każdemu.Ten kto zna przepisy ruchu drogowego nie musi się obawiać :-) Dodam,że przy kolizji drogowej mamy dowody w postaci zapisu video z sytuacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego w Łomży jeżdzi się lewym pasem?

Pewnie sam byś chciał pojeżdzić??? a nie ma wolnych miejsc.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego w Łomży jeżdzi się lewym pasem?

Blisko prawej krawędzi jezdni trzeba jechać gdy są 2 pasy każdy w innym kierunku. Popatrz na Warszawę jak tam wszyscy łamią przepisy i blokują kilka pasów zamiast wszyscy jechać gęsiego a kilka pasów lewych zostawić pustych ! I policja przymyka na to oko, albo nie zna przepisów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego w Łomży jeżdzi się lewym pasem?

OlaalO Czyli nie umiesz sama sobie zrobić tego miejsca... Ja jakoś nigdy problemu nie mam tak wyprzedzam i omijam skręcających w osiedla abym miał miejsce i jak wrzucę kierunek to jakoś miejsce się znajduje ( bo albo przyśpieszam aby wjechać przed kogoś albo zawlniam i za kogoś...) nie ma problemu NIGDY >.< Prawie... raz baba mnie obtrąbiła bo chyba wg. niej zbyt blisko przed nią wjechałem ale miałem długość mojego samochodu + troszkę... między nią a poprzedzającym to wjechałem prawidłowo i trzeba się w końcu nauczyć jeździć samemu a nie gadać że nikt nie wpuszcza...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego w Łomży jeżdzi się lewym pasem?

Jak widzę że ktoś umie się zachować to go wpuszczę ale idioty który nie wie czy chce wjechać bo się boi albo nie wie jak to zrobić to tak jak mówisz... warto go przytrzymać i nie dać mu wjechać ;) Może kiedyś się nauczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego w Łomży jeżdzi się lewym pasem?

wszyscy ***** kubica ja pier..... pajace. co do blm to pamietajcie czeresniaki ze 90 procent tzw bl pochodza ze wsi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego w Łomży jeżdzi się lewym pasem?

No najlepsze jest powiatowe pospólstwo jak się ściga od BP w kierunku centrum gdzie dwa pasy łączą się w jeden ... pękam ze śmiechu jak wypruwają flaki ze swoich parchatych ciwików 1400 vałtek ..

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego w Łomży jeżdzi się lewym pasem?

zapomniał wół, jak cielenciem był !!!

fakt, większość BLM, BLK to po polu na ściernisku może rajdować !

jednakże , kogo stać na \" insze \" rzeczy , kupuje chałupę pod Łomżą i takimi \" furani \" śmga, że wy i za 10 latek takiej sobie nie sprawicie :):):):)








Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org