poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
JHBMOTEL

Witam,
Prośba o opinie na temat sali weselnej JHBMOTEL w Kisielnicy.
Z góry dziękuje.

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JHBMOTEL

Zdecydowanie polecam! Byłem i na imprezie weselnej jak i na sylwestrze 2 lata temu. Oczywiście zabawa w dużej mierze zależy od zespołu, ale z tym za każdym razem wybór był strzałem w dziesiątkę :)
Kuchnia nie wymaga najmniejszego komentarza, super smacznie i syto! Ciężko znaleźć miejsce w żołądku na wszystkie dania, porcje są naprawdę duże.
Sama sala jest nowa i ładna, zrobiona w stylu nowoczesnym, ale ze smakiem, bez zbytniej ilości ozdobników. Nie czuć przytłoczenia i to samo można powiedzieć o obsłudze. Nienachalna i dyskretna, prawie zupełnie niezauważalna, ale również chętna do zabawy, jeśli się ładnie poprosi ;)
Kończąc napiszę tylko, że zabawę na sali w JHBMOTEL oceniłbym na 8/10. Pozdrawiam i polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JHBMOTEL

Zdecydowanie nie polecam.. jedzenie niezbyt smaczne i w dodatku wczesniej zamrozone gotowe i odgrzewane przed podniem... Ogolnie masakra moim zdaniem. Wszystko powinno byc swieze i robione na biezaco a nie odgrzewane po miesiacu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JHBMOTEL

Byłem w JHB na sylwestra rok temu. Obraz lekko zamazany bo dobrze popiłem, ale najbardziej zapamiętałem te za*ebiste jedzenie. Jakieś wołowiny w sosie chrzanowym to nawet ukradkiem wyniosłem po imprezie bo były boskie.

Sala duża, jasna, jest miejsca na taniec, parking, stacja benzynowa, fajerwerki, miła obsługa..no wszystko było..kapela grała bardzo dobrze, same hity.

Druga rzecz jaka mi zapadła w pamięć to baaaaardzo urodziwa wokalistka z kapeli. Nawet z nią trochę potańczyłem :)

Moim zdaniem JHB ma wszystko co potrzebne do dobrej zabawy. Oczywiście nie zapewniają równych gości :) A dobrze wiemy, że przy 100 gburach to nawet w Cocomo się impreza nie rozkręci :)

W moim odczuciu 8/10.
Dałbym więcej ale rano obudziłem się w (czystym i świezym) pokoju JHB ale niestety nie było ze mną wyżej wspomnianej urodziwej wokalistki :P

----------------------------------BIG F*CKING FISH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JHBMOTEL

Mieliśmy wesele w sali JHB motel w Kisielnicy. Co prawda wesele nie zależy wyłącznie od sali i jedzenia ale też od gości i muzyki, ale możemy stwierdzić że nasi goście z jedzenia i sali byli zadowoleni. Wszystko było bardzo dobre, chociaż pierwsze danie mogłoby być rozdane nieco szybciej(dodam że wesele było spore 175 osób). Co do ciasta nie jesteśmy w stanie się wypowiedzieć- mieliśmy swoje z cukierni Słodki Świat (także polecamy, ciasto rozeszło się błyskawicznie mimo że wyliczone było z zapasem). Właściciele sali byli bardzo mili i pomocni, nie mieliśmy problemu z dogadaniem się(warto tylko wziąć pod uwagę że ceny podawane przez właścicieli są netto, oraz dogadać takie szczegóły jak np. cena za pakowanie jedzenia czy roznoszenie alkoholu). Oferowane pokoje są nowe(2015r) i ładne. Obsługa była miła i pomocna, właściciele także- przez całe wesele byli obecni na sali. Poprawiny także były zorganizowane sprawnie - dość duży limit czasu, ponieważ goście mogli bawić się na poprawinach do godziny 21. Parking dla tirów przed salą wygląda niezbyt zachęcająco, ale nie jest widoczy z sali, nie zwaraca też szczególnie uwagi po wyjściu na podwórze. Podaczas wesela mieliśmy też mały incydent z brakiem zasilania- ale dostępny agregat załatwił sprawdę na tyle dobrze, że niektórzy goście nawet się nie zorientowali. Podsumowując, sala jest jak najbardziej godna polecenia.
Pozdrawiamy
Basia i Mariusz



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org