wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
działka przy Reymonta

A kto dopuścił do sprzedaży ci co w radze miasta siedzą.A wy ich poparliście po raz drugi.I kolejny blok dla wsi bo tylko wieś stać na wykupywanie nowych mieszkań.A SPÓŁDZIELNIA klaszczą w dłonie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działka przy Reymonta

Może ktoś ma wiedzę dlaczego Spółdzielnia Mieszkaniowa wydała tyle wspólnej kasy? Kto i komu zezwolił bo ja jako członek tej Spółdzielni nie zgadzam się na wydatkowanie tych kilku milionów. Przekręt i kto miał w tym cel?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działka przy Reymonta

Sporo kasy ale trzeba dodać że kupili w tym dwie działki ta co stało przedszkole oraz obok ten kawał placu \"boiska\" z tego co pamiętam tak było zaznaczone na planach więc na tej przestrzeni można wybudować dwa spore bloki , ale i tak moim zdaniem blokowiska powinny wyrastać w takich miejscach jak Sybiraków lub na tym kwadracie na przeciwko Venedy a nie wciskać nowe bloki pomiędzy stare bez kawałka zieleni ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działka przy Reymonta

mirek2 :) A Ty wiesz co to jest inwestowanie? Takie trudne zagadnienie.... wiem no nie każdy je poznał a potem się można burzyć. To co wydali ma im się zwrócić a potem kolejni będą dokładać jeszcze dodatkowo kasę do tej spółdzielni. Poza tym nikt nie będzie się liczył z Twoim zdaniem ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działka przy Reymonta

Moim zdaniem skoro spółdzielnia ma taką nadpłynność to czas pomyśleć o obniżce czynszów. A inwestowaniem niech zajmą się panowie prywatnie a nie kosztem mieszkańców spółdzielni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działka przy Reymonta

fajnie fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działka przy Reymonta

vaptor a mnie się pytali i innych spółdzielców czy można to kupić, a może gdzie indziej jest znacznie taniej.Ciekawe ile będzie kosztował m2 ,pewnie tyle samo co w bloku Perspektywy . Kiedy osiągnie się zwrócenie kosztów ,za ile lat. O inwestowaniu to możesz u mnie nauki pobierać:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działka przy Reymonta

ciekawe skąd wezmą kasę na tę działkę, bo jak mają w zaskórniakach to zarzą wy...ć w pi...ec na bruk, jakieś jaja robią sobie czy co? 5 baniek !!!!
a może to hurra łatanie dziury w mieście?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działka przy Reymonta

I tak może uzgodnili z Mieciem ,obaj z tej samej nacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działka przy Reymonta

Ludzie wiecie ile za m2 zapłaciła Spółdzielnia 4840000 zł:9704 m2= 498 zł/m2 ,nasza Spółdzielnia jest strasznie bogata powinna czynsz obniżyć. Vaptor i uważąsz że to dobra ekonomia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działka przy Reymonta

no to już się zaczyna, nic dziwnego, że PiSuar wygrał w Łomży, jak takie matoły, jak mirek2 i nie`dotyczy \" brylujący\" w dziale polityka, sympatycy z Królem Julianem i tu wypisują głupoty w temacie o którym nie mają zielonego pojęcia :):):)

dupku jeden z drugim , mieli chodzić po chałupach i każdego durnia pytać o zdanie ?
jest chyba zarząd i rada nadzorcza, oni działają w twoim imieniu








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działka przy Reymonta

Mirek a po ile ty kupisz działkę w środku miasta ? :D Może m2 za 50zł ;) Człowieku... tu spółdzielnia nie miała się gdzie rozbudowywać bo nie ma obok wolnych pól jak perspektywa. Dlatego wykupiła teren w środku miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działka przy Reymonta

Z zonkiem nie ma co dyskutować bo jest taki jak jest i nie ma co zniżać do jego poziomu umysłowego, ale 500 zł za m2 to przesada, ciekawi mi czy była uchwała na temat powiększenia zasobów spółdzielni na walnym zgromadzeniu i czy wyrażono zgodę na tak wysoką cenę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działka przy Reymonta

A kto wam naopowiadał bzdur, że spółdzielnia musi się mieścić w jednym osiedlu. Równie dobrze mogli kupić tańsze działki w innej części miasta i założyć sobie nowe osiedla nazywając je \"Tańsze\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działka przy Reymonta

a myślisz, że nie było warto i pozostali trzej oferenci wadium wpłacili i podbijali tylko tak dla jaj ? może i tu wasza teoria sPiSkowa -dogadali się :):):)
oni też chcieli przepłacić , by dołożyć do własnego biznesu? czy raczej się nie znają , robili to pierwszy raz w życiu inwestując swoją kasę ?
widać warto było i nie wam matoły to osądzać ,

wy gołodupce możecie sobie kupić co najwyżej worek ziemi do kwiatów hahaha

a jak cię ciekawi to spytaj w zarządzie a nie tu głupoty wypisujesz
\" gospodarze i politycy\" z bożej łaski hehehe








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działka przy Reymonta

Może też być tak, że działka była podbijana celowo i w pewnym momencie ktoś się wycofał i teraz spółdzielcy dołożą do interesu. Pożyjemy, zobaczymy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działka przy Reymonta



.... ja może nie na temat ale uwielbiam słowo KUPYWAĆ ... :-)))

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działka przy Reymonta

500 zł/1m2 - dobra cena. Powinien powstać tam apartamentowiec rodem z W-wy. Szklane fasady, windy z nierdzewki i palmy na ostatniej kondygnacji. Chyba, że Spółdzielnia chce zrobić konkurencję Parkowi Przemysłowemu Łomża. Gdyby jednak projektowany był w tym miejscu typowy blok (nawet ze świetnym standardem), to ciekawe, ale osiągnie cena sprzedaży za 1m2 ?


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działka przy Reymonta

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org