środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
VIA BALTICA - Protest

Zaprotestuj przeci niszczeniu doliny Rospudy"
Protest tutaj:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/0,74178,3491896.html

(........)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VIA BALTICA - Protest

Popieram w pełni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VIA BALTICA - Protest

JACEK!!! dosyc!!!!!!!!!!!!!!!przegladajac posty , lomzyniacy naprawdę gdzie tylko mogli popierali Via- balticę --- --------ale w swietle ostatnich wydarzen??? Z KOGO CHCESZ ZROBIC GŁUPCOW????????????sadzisz "chłopki roztropki" zrobia wszystko -- wystarczy tylko hasło!! zapros 'prezia" lomzy i niech protestuje ,blokuje i drze japę , ze on chce via balticy prze lomże!!!!!!!!------------------------------------------------------------------------nie wiem kim jestes i na czyje polecenie rozpoczynasz nastepną nagonkę!!!!! SZUKAJ GŁUPICH GDZIE INDZIEJ!!!!!!!!!!!!

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VIA BALTICA - Protest

Halka o co chodzi przecież chyba chcesz VIa przez Łomzę ?

Przyłącz sie do protestu ekologów bo to już nie chodzi o drogę przez Łomżę ale o głupotę białostoczan rujnujących środowisko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VIA BALTICA - Protest

najpierw narzekacie że via baltica pujdzie przez śledziowo a jak ma isc u nas to protestujecie nie wiem już nawet o co wam chodzi ? i tak pujdzie przez biały hehe tylko nienarzekajcie pużniej że łomża się nie rozwija nie ma obwodnić i tiry niszczą drogi coś za coś.....

Jack Daniels rulezzzzzzz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VIA BALTICA - Protest

ej a właściwie jaka jest inna opcja puszczenia tej obwodnicy????? augustowa i via baltica? ma ktoś mape>?

Jack Daniels rulezzzzzzz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VIA BALTICA - Protest

pabloz --- mam dosyc!!! brzezinski jest postawiony po to i jest to jego PSIM!!!!!!!!! obowiązkiem!!!!!! pilnowac interesow ŁOMŻY!!!!! a co zrobił???????????? dał atuty Topczewskiemu do ręki!!!!!!! zachłysnąl sie mirazem???____UE poprze i uratuje lomżę z opresji!!!!! najlepiej załazyc raczki na brzuch i krecic młynka!!!!!!!!!

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VIA BALTICA - Protest

halina nie gorączkuj się... :)

mapki alternatywnych przebiegów

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VIA BALTICA - Protest

halina:
Obwodnica Augustowa to nie tylko jakaś (potrzebna oczywiście miastu) tam obwodnica ale także ważny element trasy Via i nie jest bez znaczenia jak jest zaprojektowana.
Wiaduk w tym kształcie kieruje ruch tranzytowy na Białystok (znowu zjazd na Łomżę - tak jak w Ostrowii). Jest to koleny fragment budowanej "po kawałeczku" Via przez Białystok. A jeśli Via przez Białystok to obwodnicy Łomży NIE BĘDZIE.

Czyli: kontynuacja polityki faktów dokonanych.

To nie dzięki urzędnikom magistratu Łomża ma szansę na trasę (i obwodnicę) - to dzięki zielonym. Trzeba ich popierać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VIA BALTICA - Protest

Ja także przyłączam się do protestu (czynnie).

Polityka faktów dokonanych na środowisku naturalnym prowadzi błyskawicznie do katastrofy ekologicznej.

TIRy mogą omijać Augustów po VIA Baltice w wariancie np. na zachód od doliny Rospudy.

Jeśli chcę pojeździć naprawdę dobrą drogą, mogę jechać do Niemiec (długo nic nie dorówna ich Autbahnom).
A jeśli chcę mieć to czego nie mają Niemcy, to będę dbał o nasze przyrodnicze perełki, np. dolinę Rospudy.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VIA BALTICA - Protest

A ja mam to w nosie, bo się przeprowadziłem już dawno do Śledziowa hihihi.

PS. Halinka, nie daj się zwariować ;)

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VIA BALTICA - Protest

markac, twoje rozumowanie wskazuje że rozumiesz tylko niewielką część zagadnienia. Rozumiem że gdybyś mieszkał w Łomży, to Via zaspokoiłaby twoje potrzeby komunikacyjne i byc może byś jej w nosie nie miał.
Płytkie trochę.
Ad rem, to rozpoczynający wątek protest dotyczy przebiegu drogi przez dolinę Rospudy.
Czy wszyscy którzy do Bstoku zwanego tu Śledziowem się przeprowadzili powinni stosować tak cienkie rozumowanie?
Będąc Polakiem nie życzę sobie (i im) tego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VIA BALTICA - Protest

A ja markaca rozumiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VIA BALTICA - Protest

no to w sprawie formalnej:

a. rozumieć czyjąś wypowiedź
i
b. zgadzać się z opinią w czyjejś wypowiedzi

to dwie zasadniczo różne sprawy.

Wszystkim życzę żeby mogli a.
(a niekoniecznie b)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
VIA BALTICA - Protest

Mówiąc szczerze - to via baltica niech idzie któredy urzedasy chca , ale niech wkoncu zacznie sie budować. Od lat czekamy na dobrą doroge zachód - wschód i nic z tego niema. Niech idzie przez Białystok ale niech wkońcu zaczną ją budować !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VIA BALTICA - Protest

Zamiast odpowiedzi:
Gdyby los tak ze mnie zakpił, że zacząłbym służyć w niemieckiej armii to musiałbym chyba być bardziej niemiecki niż oryginalni Niemcy - inaczej miałbym prze....ane (przechlapane oczywiście).

markac prawdopodobnie jest już najbardziej śledziowatym śledziem wśród śledzi. Albo się zastanawia. Łamie się... Czy chce być z Łomży czy już mu to wisi ?
Dlatego go rozumiem. Bo rozumiem ludzi i ich słabości.

P.S. markac: przepraszam jeśli się mylę - napisz, że się mylę to przeproszę jeszcze raz i piwo postawię... Obiecuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VIA BALTICA - Protest

dlaczego , robiąc tunel czy podwieszny most bedzie to nieszkodliwe dla rospudy a dla nas pełen rozwuj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VIA BALTICA - Protest

i wuj
ci w oko

Łosiedle Łosiedle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VIA BALTICA - Protest

sorry, lekko mnie poniosło.

Pilnujmy tej Rospudy jak oka w głowie - jest to sprawdzian spoleczeństwa obywatelskiego, od ekologii po demokrację.

Pozdrowienia.

Łosiedle Łosiedle

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org