poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Choinka...:)

Witam:) Czy może ktoś orientuje się gdzie można kupić ładne choinki sztuczne? z góry dziękuję za odp. Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Choinka...:)

Na allegro ,kupisz jaką będziesz chciał i kurier przywiezie Ci do domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Choinka...:)

na rynasie :) widzisz co kupujesz i wspierasz łomżyński handel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Choinka...:)

polecam allegro a cenowo zależy od wielkośći ale jest spory wybór pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Choinka...:)

Piękne choinki są w Mrówce przy Browarze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Choinka...:)

jak jeszcze szukasz to zobacz tutaj http://alechoinka.pl/10-choinki-sztuczne zamawiałem i była ok



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Choinka...:)

Nikt nie zamawia żywych choinek? U mnie zawsze są naturalne drzewka. Uważam, że wprowadzają zupełnie inny nastrój niż te sztuczne. Jeśli ktoś jest entuzjastą zamawiania drzewek, to te żywe tez może zamówić na http://choinkapoddrzwi.pl/. Jest to o tyle dobre, że są one ścinane przed samym wysłaniem, a nie tak jak dużą część tych z bazaru miesiąc wcześniej w Skandynawii.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Choinka...:)

allegro to największy centrum handlowe w Polsce. Tam wszystko kupisz. Tylko trzeba umieć szukać. A jak nie chcesz przez internet to sztuczne choinki na pewno będą w każdym supermarkecie do sprzedaży. Ale jak dla mnie to sztuczna choinka nie ma takiego klimatu jak prawdziwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Choinka...:)

Ja też allegro polecam. Głównie dlatego, że masz spory wybór tych choinek. Ja już też się za iglakiem rozglądałem, bo mam dość żywych choinek i tych igieł, które trzeba zbierać wszędzie. Nawet nie wiedziałem, że jest tyle tych choinek - cienkie, grube, z igłami zielonymi, z białymi końcówkami...
Przyznam się, że wymiękłem i powiedziałem żonie, że ma wybrać coś co jej się będzie najbardziej podobało ;)
Na miejscu chyba nie widziałem nigdy sztucznych choinek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Choinka...:)

Kilka lat temu kupiłem choinkę w sieci i do tej pory jest w nienaruszonym stanie. Co roku ją stroimy przed świętami, żeby już wcześniej wczuć się w klimat Bożego Narodzenia. Nie lubię żywych drzewek ze względu na igły, które jak opadają to znajdują się wszędzie, nawet po kilkukrotnym dokładnym odkurzaniu pokoju. No i jak się kupi wcześniej i potrzyma na balkonie chociażby kilka dni to potem w domu zamiast czuć piękny zapach lasu to czuć tylko dym z dworu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Choinka...:)

Poczekaj najlepiej na bum świąteczne z choinkami ja wiem jeszcze z tydzień zaczną się reklamy z tymi choinkami i na pewno coś dla siebie wybierzesz. Jak już chcesz to możesz na allegro trochę poszperać tam z pewnością coś znajdziesz. Ja miałem co roku choinkę sztuczną teraz akurat planuję sobie załatwić jakąś żywą malutką bo strasznie mi się podoba zapach który wydobywa się z takiej choinki a zawsze to tez inny klimat w pomieszczeniu jak się ma taki zapach :) Czuje się ten klimat i w ogóle piękna sprawa tylko jak co roku śniegu będzie brakowało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org