środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Na POZNAŃSKIEJ SMRÓD A RONDO ROBIĄ!

Siemka wszystkim!
Chcem wam powiedzieć,że niby Browar Łomża jest dużą firmą no i znaną ale sobie nie wybrażacie jak czasami śmierdzi w nocy lub w dzien to jest lekka przesada! Wytrzymać nie można! Buduja ronda niech lepiej sie wezmą za oczyszczenie tego powietrza!
Powinni zapłacić odszkodowanie mieszkańcom ul.Poznańskiej!!!!
Co sadzicie o tym??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na POZNAŃSKIEJ SMRÓD A RONDO ROBIĄ!

mnie tam nie przeszkadza, bo nie czuje... :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na POZNAŃSKIEJ SMRÓD A RONDO ROBIĄ!

Ten smród to nie z browaru a z krochmalni od prezesa kiełczewskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na POZNAŃSKIEJ SMRÓD A RONDO ROBIĄ!

BIERNACZENTO BO TY PEWNIE JESTES Z POZNANSKIEJ I DLATEGO RZADASZ ODSZKODOWANIA. FAKT ZE TEN SMRÓD JEST PASKUDNY I CZASAMIC CIEŻKO WYTRZYMAĆ ALE CÓŻ TAKIE NASZE ŁOMŻYŃSKIE UROKI. A CO WSPÓLNEGO MA Z TYM RONDO?? ONO TEŻ JEST POTRZEBNE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na POZNAŃSKIEJ SMRÓD A RONDO ROBIĄ!

na poznanskiej zawsze je balo ? je bie i je bac bedzie i nic sie nie zmienie... chyba ze sie zdymmisjonuje ;))) uga buga haba haba ;))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na POZNAŃSKIEJ SMRÓD A RONDO ROBIĄ!

kacz no wzupełnosci się z tobą zgadzam! Ale żebyscie pobyli tu z miesiac tobyście zobaczyli! Niech zainwestują lepiej w wentylatory! Krochmalnia wcale nie mysli o mieszkańcach ul.Poznańskiej!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na POZNAŃSKIEJ SMRÓD A RONDO ROBIĄ!

na poznanskiej zawsze je balo ? je bie i je bac bedzie i nic sie nie zmieni... chyba ze sie zdymisjonuje ;))) uga buga haba haba ;)) ~~~~~~ TAK POWINNO BYC A NIE TAK JAK WYZEJ ALE TO CHYBA KAZDY ROZSADNY I LOGICZNIE MYSLACY CZLOWIEK ZROZUMI E TOOO !!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na POZNAŃSKIEJ SMRÓD A RONDO ROBIĄ!

Biernaczento
po pierwsze primo:
co ma rondo do wentylatora??
po drugie primo:
co ma wiatrak do krochmalni??
po trzecie primo, w końcu
co miałeś na myśli tworząc ten wątek??

Powiedz mi jedno
jak sobie wyobrażasz sytuację z wentylatorami??
Jak chcesz wentylować zapach który znajduje się na zewnątrz budynków produkcyjnych?? Wali, jak to sam napisałeś, ze zbiorników niczym nie przykrytych wolno stojących.

I nadal nie daje mi spokoju Twoje zbulwersowanie rondem na Poznańskiej??

P.S.
Sam pracuję na Poznańskiej (niekoniecznie na Broważe czy Krochmalni) i wiem jak ten zapach daje się we znaki, ale przyjmuję go jako część kolorytu tej ulicy.
Tam tak być musi :)

pozdrawiam
M

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na POZNAŃSKIEJ SMRÓD A RONDO ROBIĄ!

kolorystyki?...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na POZNAŃSKIEJ SMRÓD A RONDO ROBIĄ!

jak ci przeszkadza smród to sie wyprowadż na wiochę tam terz wali ale innaczej

jaś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na POZNAŃSKIEJ SMRÓD A RONDO ROBIĄ!

Rondo nie jest zbytnio potrzebne robią z Poznańskiej miasto wentylatory napewno by pomogły agdybyś tu pomieszkał to byś się przekonał jak to pachnie! A co do tych zbiorników wolno stojących to powinni coś z tym zrobic!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na POZNAŃSKIEJ SMRÓD A RONDO ROBIĄ!

Nie ma na to żadnych przepisów?

Z resztą, głupie pytanie… Gdyby były to już dawno byłby porządek?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na POZNAŃSKIEJ SMRÓD A RONDO ROBIĄ!

Na tym nowym rondzie będą instalować taki duży, biały wentylator. Biernaczento - nie wiedziałeś o tym ?? No przecież tylko dla tego wiatraka to rondo powstaje !


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na POZNAŃSKIEJ SMRÓD A RONDO ROBIĄ!

kiedyś tak nie śmierdziało teraz to tak wali że szkoda gadać .Podobno ma się zmienić ustawa więc może coś się zmieni .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na POZNAŃSKIEJ SMRÓD A RONDO ROBIĄ!

Do Biernaczento!
Biernaczento najpierw skup się na swojej polszczyźnie bo jest bierna....A że wali z "Browaru" to inna sprawa - fakt - coś z tym trzeba zrobić. Jednak z drugiej strony to jedyny większy zakład produkcyjny w regionie, a produkcja ma często to do siebie, że wydzielają się wszelkie niepotrzebne związki oraz substancje i są odprowadzane do wody, powietrza, itd. I jeszcze co do podukcji, to mogłoby byc więcej tego typu zakładów (jednak nie trujących), a nie na każdym kroku w tej Łomży handlarzyna....
Pozdrawiam i zyczę trafnych i błyskotliwych przemysleń :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na POZNAŃSKIEJ SMRÓD A RONDO ROBIĄ!

zdjecia "zalewu smordu"

http://republika.pl/lomza/zalew/



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na POZNAŃSKIEJ SMRÓD A RONDO ROBIĄ!

Biernaczento--> JAKI TY JEBNIETY JESTEŚ MAŁOLACIE . WENTYLATORY TO SOBIE W TYŁEK WCIŚNIJ. I SAM SIĘ OCZYŚĆ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na POZNAŃSKIEJ SMRÓD A RONDO ROBIĄ!

zalew smrodu powinni oczyscic i mozxna bylo by sie tam kapac,podobno 30 metrow glebokosci mam. A co do Biernaczento to ja mieszkam od samego poczatku na poznanskiej, smrod jest glownie w czasie kampani ziemiaczanej. Nie wiem ja sie jakos przyzwyczailem do poznanskiej ze nic mi nie smierdzi....


____
^_^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na POZNAŃSKIEJ SMRÓD A RONDO ROBIĄ!

Biernak HAHAHAHAAHAHA WIATRAKI o typek.TO POWINNI KURDE DO LASU TO KROCHMALNIE PRZENIESC ( NA ODLUDZIE)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na POZNAŃSKIEJ SMRÓD A RONDO ROBIĄ!

bosiek33 no masz racje troche przesadziłem z tymi wentylatorami ale z tym smrodem to przesada!!

I TAK POWIEM||||

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na POZNAŃSKIEJ SMRÓD A RONDO ROBIĄ!

BIERNAK NIE WIESZ KIM JESTEM?....brat tysiaka,,,,.....cioteczny......bartek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na POZNAŃSKIEJ SMRÓD A RONDO ROBIĄ!

CO MA RONDO DO SMRODU~!!!!!!!!!!!1

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org