poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Demsa/Cetaphil

Czy ktoś z Was używa może jakichś kosmetyków z w/w firm ? Konkretnie chodzi o ich zastosowanie do skóry atopowej. Który lepiej się sprawdza ?

Jak jesienno-zimową porą dbacie o swoją atopową skórę ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Demsa/Cetaphil

up

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Demsa/Cetaphil

moja córka (3 lata) ma azs i od miesiąca stosuję kosmetyki z firmy MEDIDERM krem, emulsję do kąpieli oraz płyn pod prysznic. Po skórze córki widać poprawę, nie jest przesuszona stosuję je do każdej kąpieli a do mycia buzi na co dzień używam emulsji pod prysznic bo ma poręczną pompkę, mają oni prosty skład bez substancji zapachowych i konserwantów i są tanie . Też zastanawiałam się nad zakupem preparatów z DEMSA ale cena mnie odstraszyła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Demsa/Cetaphil

Witam, odpowiedni dobór kosmetyków przy AZS jest kluczową kwestią i dlatego należy z rozwagą czytać skład kremów i produktów przeznaczonych dla suchej skóry, należy unikać kremów zapachowych i zawierających sztuczne barwniki. Ze swojej strony zachęcam do zapoznania sie z dermokosmetykami Demsa, które mają w pełni naturalny i bezpieczny dla AZS skład. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.demsa.pl
W razie dalszych pytań pozostaję do dyspozycji,
Online Ekspert marki Demsa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org