piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
profi credit

witam
czy ma ktoś może jakiś sposób na tych złodzei z profi credit,czy jest jakieś prawo które broni klienta banku?przy pożyczce 4tyś nagle Pani windykator z tej firmy twierdzi że z odsetkami należy oddać 14tyś. a windykacje wsadzili bo było opóżnienie 2rat,pomóżcie może ktoś z tego gów....wyszedł

emi80

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: profi credit

pomyliłeś Bank z czymś co ten bank udaje, po co żeś tam szedł mało dookoła banków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: profi credit

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: profi credit

oj.. trzeba było czytać umowę, takie instytucje niestety sa dobre gdy brakuje kasy na już... a mamy zaraz z czego oddac.. to wlasnie tak dziala, dopuscisz do jednego monitu , drugiego i juz Cie maja.. z wekslem czy bez ..ale swoje dostana...a Ty czlowieku płacz...a te raty to rozumiem dwa mies..?niespłacania???sprawdz jak masz wpisane warunki w umowie, powinno byc wyszczególnione jak wyglądają koszta w razie niesplacania. ale te 14tys. raczej nie wygląda mi na wiarygodne , moze po prostu val Pani windykator za mocno to przedsatwila. przy windykacjach tez sa stale oplaty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: profi credit

teraz weż pożyczkę w Prowidencie, spłacisz profi credit :):)








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: profi credit

nie bierz... w żadnym razie bo dopiero się utopisz.napisz pismo prywatne , jest szansa ,że zamrożą to co juz jest i rozłoża na stałe raty,ale to już tylko podpiąć pod cud:)a cuda nieraz się zdarzają... więc co Ci szkodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: profi credit

wcześniej czytałam że taka Pani \"windykator\" nie może nachodzić mnie w domu i decydować kiedy i lie wpłace beż żadnych papierów.napisała na zwykłej kartce 14 tyś zostawiła wizytówke i pojechała to było co lepsze w soboę wieczorem czy ona tak może?

emi80

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: profi credit

W sumie może tyle na ile jej pozwolisz, jeśli to windykator firmy w której się zapożyczyłaś to nic nie może i tyle. Zacznie Cię tak nachodzić to wpuść zamknij drzwi potem zadzwoń na policję. Przyjadą niech się tłumaczy z jakiego tytułu tyle kasy i na jakiej podstawie jej żąda. Po drugie jak jesteś klasycznym gołodupcem to nic nie mogą Ci zrobić. Jeśli pracujesz to zajęcia wynagrodzenia może dokonać tylko komornik od czego możesz się odwołać poza tym to trwa. Jedyny minus to to że wylądujesz w tzw bazach nierzetelnych klientów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: profi credit

oj, trwa a czas i % dalej lecą!

i jak tu ktoś już pisał, windykator ma proste tłumaczenie : jako przedstawiciel firmy pożyczkowej martwi się o zdrowie pożyczkobiorcy i swoje pieniądze a przyszedł tylko zapytać :):):)








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: profi credit

Niby z tym prowidentem jest to śmieszne, ale ludzie tak robią i potem do końca życia jest płacz. Ja np. nie rozumiem jest cała masa forów internetowych poświęconych tematyce kredytowej. Przykładowo na Monetto dział poświęcony profi credit - http://www.monetto.pl/forum/profi-credit.20/ nie można przed wzięciem kredytu w jakimkolwiek banku wejść i poczytać? Potem można naprawdę sobie oszczędzić masy problemów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: profi credit

Zawsze chciałam zapisac się na kurs jazdy konnej ale ceny takich kursów są ogromne i nie było mnie stać. Na szczęsćie znalazłam w internecie bardzo korzystna oferte pozyczek w Porfi Credit. Parę kliknięć i pieniązki były na moim koncie. Umowa przyszła na adres mailowy. Wszystko jasno i czytelnie i z małymi odsetkami. Teraz mogę spełnic swoje marzenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: profi credit

A nie lepiej najpierw spróbować odłożyć i potem zapisać się na kurs? To nie jest coś niezbędnego do życia, a pożyczkę z odsetkami trzeba spłacić. Może najpierw poczytaj jakie artykuł lub fora specjalistyczne http://www.hipoteczny-kredyt.info/kredyt-gotowkowy-forum/89-gdzie-dostane-szybko-kredyt.html zamiast korzystać z pierwszej firmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: profi credit

spadać pajace \"galaxy i minn z tym pozycjonowaniem g.ownianych stronek. ona szuka pomocy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org