czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wyrywanie ósemki

Witam, czy w Łomży oprócz szpitala można gdzieś wyrwać ósemkę na NFZ?
Od razu chciałabym zaznaczyć, że p. Głuszkowki odpada, bardziej by mnie interesował jakiś chirurg.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyrywanie ósemki

jest dwóch głuszkowskich młody i stary

Michalski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyrywanie ósemki

W Bodencie przyjeżdża chirurg szczękowy z Białego,ale nie wiem czy na NFZ...i chiriug ze szpitala przyjmuje prywatnie na Prusa...na NFZ też chyba...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyrywanie ósemki

ja wyrwałam w ośrodku w Piątnicy u Pana dentysty,którego z nazwiska nie kojarzę.ale usługa była na nfz.zapłaciłam tylko za znieczulenie i zdjęcie rtg,gdyż była to ósemka dolna (ponoć trudniejsza do usunięcia od górnej).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyrywanie ósemki

Ja sama wyrywałam miesiąc temu ósemkę w szpitalu, u Pani doktor, która jest chirurgiem. Polecam każdemu, nie dość, że nie utopiłam pieniędzy to profesjonalnie został mi usunięty bolący ząb od ręki.
Nie rozumiem czemu ludzie płacą grube pieniądze za ten zabieg. Sama wyrywałam ząb po raz pierwszy i panicznie się bałam. Nie dość, że zostałam bardzo dobrze znieczulona, to samo wyrwanie trwało chwilę i nawet nie poczułam najmniejszego uszczypnięcia. Goiło się super bez żadnych problemów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyrywanie ósemki

Nadmieniam, że ząb był zdrowy i duży a mimo to został usunięty w całości bez komplikacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyrywanie ósemki

Chciałam w szpitalu wyrwać, jednak nie ma już miejsc na ten rok, a na kolejny jeszcze nie zapisują :(
W Bodencie wyrwanie z szyciem są to kosmiczne pieniądze dla mnie tym bardziej, że mam trzy do wyrwania.
Spróbuję w Piątnicy.... A może ktoś jeszcze ma jakieś propozycje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyrywanie ósemki

Idź do szpitala ze zdjęciem i spróbuj wyrwać od ręki, mówiąc, że od paru dni bardzo Cię boli. Na kolejny zabieg się umów. Uprzedzam, że jeśli chodzi o ósemki dolne zdarza się, że Pani doktor nie chce podjąć się ich usunięcia i odsyła do Białegostoku. Mam właśnie taką sytuację, konsultacja jest bezpłatna i sam zabieg też. Niestety czeka się miesiąc na konsultację. Ja jednak nie mam wyjścia ze względu na nietypowe położenie ósemek. Umówic się w Białymstoku możesz przez telefon i nie potrzebne jest żadne skierowanie. Mowa tu o instytucie chirurgii stomatologicznej, przy UM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyrywanie ósemki

Dzięki Kasiu, zrobię jak mówisz :)
Mam do wyrwania dwie na górze i jedną na dole i bolą jak cho*era i panicznie się boję :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyrywanie ósemki

prosze tylko nie do piatnicy!! nie wiem ktory ze stomatologow tak zachwycil,ale ja nigdy tam nie wroce.. musialam pozbyc sie szostki ze wzgledu na to,ze zakladalam aparat, ale denstysta nie mogl jej po prostu usunac.. zostalam wiec odeslana do chirurga szczekowego, ktory oczywiscie nie przyjal mnie od razu (musialam sie wiec nacierpiec z naruszonym zebem ) i ktory doslownie wysmial dentyste, ktory nie potrafil sobie poradzic z takim zebem.. z ósemka tym bardziej nikomu nie radzilabym tam isc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyrywanie ósemki

Witam.Polecam pana dr Dariusza Wróblewskiego godny polecenia przyjmuje na ul.Wyszyńskiego.Musi Pani zadzwonic i zapytac.Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org