środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Praca na wakacje

Mam pytanie- czy pracował ktoś w firmie
Interconsulting?? umówiłam się na rozmowę ,ale wyglada mi to podejrzanie,oferuja 1300 zl za miesiac a pani niechciała zabardzo mówic jaki charakter bedzie miec praca w tej firmie,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca na wakacje

Opcja ... SZUKAJ>>> Już chyba z 1000 razy był poruszany temat na temat tej ,,dennej" firmy....

Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga! Łam, czego rozum nie złamie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca na wakacje

hej.ja też byłem na rozmowie w tej firmie.facet nic konkretnego nie powiedział ,wydało mi sie to dziwne.w necie znalałam opinie na temat tej firmy i to mi wystarczyło wiecej tam nie poszedłem

macho

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca na wakacje

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=66204&t=66204#reply_66204

Płynę pod prąd, bo z prądem śmieci płyną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca na wakacje

hi ja tez bylam na jednym dniu proby i zadawalam tyle pytan tej calej Monice ze po 30 min stwierdzila ze jestem "wolna" bylam zla i rozczarowana ze ludzi tak czaruja czy nie ma na to zadnego paragrafu ??

Igusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca na wakacje

jak to wygląda chodzisz po domach?i wciskasz ludziom kit?o co chodzi?

macho

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca na wakacje

NIE idzcie tam!!! ja tam byłam z kumpelą na rozmowie i miałysmy isc na 2 dzien ale kumpel mnie w pore ostrzegl przed ta firma To JEST TELE 2 oni wywoza ludzi i nie sluchajcie ze 1300zł bo to niezla sciema... jesli wcisniesz kit paru osobom i one zawiaza z Toba umowe to wtedy dostaniesz te 1300zł ale to jest rzadkosc... =/ a jak nie wcisniesz kitu to jeszcze CIe zostawia w danej miejscowosci i do domu wracasz wtedy na wlasny koszt =/

Jestem zmienna jak pogoda,
czasem zbyt pewna siebie,
ale przeciez to nie powód,
aby dzisiaj zmienic siebie!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org