sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nowe sale weselne 2014, OPINIE

Witam, jak wskazuje mój nick jestem przyszła panna młodą :) Chciałabym zaktualizować informacje na temat nowo powstałych sal weselnych w Łomży i okolicach. Głównie interesuje mnie sala weselna w Kupiskach \"Restauracja na anielskim wzgórzu\", gdzie planuje wesele popularnie zwana sala weselną u kuzi :). Byłam na dwóch weselach tam u znajomych i nie byłam zadowolona, jednak pocieszam się tym, że to początki restauracji w tym biznesie. Liczę na poprawę, jednak chciałabym poznać inne opinie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

bez sensu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

Daj spokój dziewczyno,byłaś tam na 2 weselach i jeszcze sie pytasz czy ktoś to poleci ? Jeśli NIE lubisz swoich weselnych gości to SZCZERZE polecam Ci tam urządzic przyjecie weselne ; ) W kwesti poprawy to trzeba LAT lub zmiany personelu na bardziej doświadczony,nie mam zamiaru reklamować innych sal bo też nie są idealne ale tu do idealu trzeba lat i bedzie pięknie ; ) może poczekaj z weselem 3-4 lata i wtedy zrób napewno bedziesz wtedy zadowolona
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

a kto teraz robi wesela :) zainwestuj pieniądze na mieszkanie / domek przyszłość
miła kolacja w gronie bliskich to ładne wyjście u wielu moich znajomych i kuzynów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

Pytam o opinie bo może to tylko ja odniosłam takie wrażenie może komuś innemu się tam podoba, a zarezerwowałam sale zanim byłam na weselu, teraz już nie ma możliwości zmiany sali przy zaklepanych terminach, mimo pięknej sali na stołach trzeba szukać jedzenia pośród talerzy za cenę taką jak u wszystkich ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

również byłam tam na dwóch weselach i nie polecam. Zarówno ja jak i inni goście nie byliśmy zadowoleni, nikt z moich znajomych nie ma dobrego zdania na temat tego miejsca. Sala ładna to fakt. Ale jedzenie...... nie dość ze mało to i niesmaczne. Przystawki podawane w małych półmiskach i w małych ilościach nie zachęcają swoim wyglądem, dania główne tez nie robią szału . ta sala to przerost formy nad treścią. A co do poprawy to zgadzam sie z pierwszym komentarzem . Nie licz na cud.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

Jedyny ratunek to napisanie odpowiedniej umowy z właścicielem, chociaż i to nie wiem czy uratuje wesele. Nigdy nie zwracałam uwagi na jedzenie na weselach bo wszędzie jest go dużo, natomiast tutaj jest poprostu wyliczone co do osoby,pierwsze co się rzuca w oczy to brak jedzenia...następnie wypraszanie gości z poprawin. Godzina 19 na poprawinach OUT! ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

Dzieląc się swoją opinią z wesela wymienię wady i zalety spostrzeżone przeze mnie:
WADY:
- jedzenie ustawione w mini półmiskach,
- półmiski na stołach stoją gęsiego (gdzie na innych salach są trzy rzędy jedzenia na jednym stole),
- ciągły brak papieru w łazienkach, po tym jak już się skończy nikt tam z obsługi nawet nie zagląda,
- co za tym idzie nie doświadczona obsługa i kelnerzy,
- słodki zakątek= suchy blok i szarlotka,
- owoce na słodkim stole? - 1 ananas, 1 arbuz,
- na poprawinach wszystko zimne i suche,
- goście z poprawin zostają po dłuższym pobycie (godz19) kultutralnie wyproszeni,

ZALETY:
- sala się broni tylko tym że jest duża i ładna nic poza tym
- .......gdzie reszta?????;/
Na to trzeba dużo czasu i lat
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

chyba mówimy o różnych salach co do jedzenia. Byłem tam z 3 razy, w innych salach w Łomży i okolicach i co do ilości jedzenia nie zauważyłem braków i małych porcji, co z resztą było widać kiedy jedzenie zostaje na stołach i talerzach.. Nie wiem z resztą ile kto je :) ja na pewno się najadałem i inni też.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

Pierwsza pozytywna opinia jaką usłyszałam o tej sali :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

Może po prostu ludzie, którzy nie narzekają nie wypowiadają się na tym forum i tyle. Przeważnie słyszy się tylko złe opinie. Każdy ma prawo do swojego zdania i czy moja opinia jest taka pozytywna? Napisałem tylko, że moim zdaniem jedzenia jest wystarczająco i ja się najadłem, a mało nie jadam :) swoją drogą dziwne, że wszyscy wypowiadający się zarejestrowali się specjalnie po to, żeby ponarzekać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

Niedaleko masz PrzyszłaMłoda salę GRACJA chcesz być zadowolona - będziesz. Obsługa, kuchnia i sala godna polecenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

Gracja niestety jest za mała, sala u kuzi pasuje mi pod względem liczby osób...;/ jest bardzo duża i przestrzenna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

P.A zauważyłam to samo, dziwnym trafem wszyscy narzekający są nowi na forum, czyżby konkurencja na rynku?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

Autor: De. nic innego. jak zawsze z tym zerciem sie kluca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

byłam tam 3 razy, dwa wesela i chrzciny, i jedzenia było naprawdę dużo. nikt się nie skarżył na braki, wręcz zostawało na stołach jak wychodziliśmy... faktycznie mają jeszcze pewne niedociągnięcia, dopiero zaczynają, ale brak jedzenia to jakiś dziwny zarzut... ja bynajmniej mam pozytywne wspomnienia z imprez tam organizowanych:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

Jak duża liczba osób to polecam Tęcze w Zbójnej. Goście napewno się zmieszczą i będzie jeszcze dużo miejsca do tańczenia. Jedzenie moim zdaniem też jest świetne. Może nie każdego zachwyca wyglądem ale napewno będziecie zadowoleni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

Byłam na weselu we wspomnianej sali, z chęcią poszłabym drugi raz.
Mnie nie odpowiada Ryś (z własnego wesela), a tam też duża sala przecież.
Byłam w czerwcu na weselu w Ostrołęce gdzie na 130 osób bawiło się dosłownie 30, reszta siedziała za stołami i jadła (młodzi ludzie), a potem narzekali, że nie ma co jeść :P Dobrze, że ojciec młodego nadążał wódkę donosić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

Piękna sala z hotelem państwa Łapińskich w Kupiskach Starych tuz przy trasie na Ostrołękę. Polecam klasa , szyk i elegancja oraz doskonałe jedzenie.



Rajzel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

A czy ta sala \"u kuzi\" ma jakąś swoją stronę internetową? nigdzie nie mogę jej znaleźć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

To konkurencja! Na dzień dzisiejszy nie ma lepszego miejsca niż u Kuzi. A wiadomo że niektóra chołota na wesele tylko po to idzie żeby się nażreć jak świnia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

Marian piękną stronę ma Kryształowy Dwór. ( i co z tego wynika? )



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

Sala super , ja też tam byłam , jadłam , piłam i tańczyłam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

Miałam w tej sali u Kuzi ( teraz chyba \"Anielskie Wzgorze\") swoje wesele i zarówno ja, moj mąż jak i nasze rodziny były wręcz zachwycone. I to nie tylko z powodu wystroju, ale także jedzenia. Wszystko było pyszne i pod dostatkiem. Polecam tę salę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

Jak sobie zamówicie i jak zapłacicie tak macie. Jak ktoś chce najtaniej to póżniej najlepiej się wytłumaczyć że za mało i żle podali ale trzeba troszkę pomyśleć i nie wypisywać głupot.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

Witam wszystkich,
zamówiłam salę na wesele w Kupiskach u p.Kuzi, chciałabym poznać opinie na temat tej sali?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

Cześć:)
To jest juz nas 3:) Ja też w tym roku będę miała wesele u Kuzi. Chciałabym dowiedzieć na co zwrócić szczególną uwagę, co było nie tak i co było ok:)

justyna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

Według mnie zanim zarezerwuje się salę należy zasięgnąć opini, a nie jak już zarezerwowaliście - i co teraz denerwować się pół roku albo jeszcze więcej. A na forum zawsze znajdziesz podzielone opinie - dla jednego było rewelacja, a dla drugiej - fryzjer źle uczesał i cała noc do kitu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dekoracyjną na śluby.
www.dekoracjeimprez.com
www.facebook.com/studiodekoracjiimprez

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

Ostatni mój sylwester, to restauracja łomżyńska, w której bawili się między innymi znani łomżyńscy biznesmeni. Nie będę wymieniał jej nazwy, bo nie chcę nikomu zaszkodzić w interesach. Powiem krótko: totalna porażka. Jedzenie nie tylko nie dobre, co nie było go w ogóle. Jakiś ratujący tzw. wiejski stół może zadowolił nieliczne osoby, ale nie jestem przyzwyczajony stać z talerzem, aby coś tam kroić. Muzyka (przede wszystkim nagłośnienie sali) w wykonaniu przyjezdnego DJ do duppy.
Ja przynajmniej napisałem prawdę, gdyż nie napisałem nazwy knajpy, aby komuś \"obrobić duppę\". A użytkownicy piszący z jednego kompa i IP [PrzyszłaMłoda] oraz [onaion1501] zapewne mieli zamiar oczernić konkurencję, co nie bardzo im wyszło !! Wstyd ! Ponadto od razu zauważyłem, że PrzyszłaMłoda nie jest osobą za którą się podaje, bo nie doznaje typowego dla nowożeńców orgazmu.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

peter dla mnie jestes GOŚĆ...... WIELKI SZACUN DLA CIEBIE:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

podbijam temat, czy ktoś od listopada był na weselu na tej sali i może podzielić się wrażeniami? dziękuję za odpowiedź:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

Concordia ma dobre jedzenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

fakt Concordia ma fantastyczne jedzenie :) Gracja też :) a ta sala u kuzi to niestety ale poza opiniami na forum to też nie mówią o niej dobrze... podobno są to niedociągnięcia ze strony kucharki która jest dość oszczędna-wiem od innej kucharki bo razem pracowały w poprzednim lokalu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

dharma 1 - mozesz podac jakiegos maila , o ile to mozliwe chciałabym dowiedziec sie czegos wiecej na temat sali, obslugi itp...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

Fantastyczne jedzenie i super sala jest w Wygodzie, jak się hajtałem to po poprawinach właścicielka sama zadzwoniła że został karton szampana i dwa kartony wódki żeby przyjechać. Bardzo uczciwi bo kto liczy wódkę ile poszło. Nie zmienia to faktu że jestem za tym żeby nie wyprawiać wesela na pokaz dla innych i tak później będą mieli Cię w d.... a może i nawet będą obgadywać i narzekać na jedzenie itd. Mnie cała impreza z trzema limuzynami kosztowała 50 tyś i co i to że to już była żona :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

Zabawa to nie tylko jedzenie. W kilka godzin 7 gorących dań, 10 przystawek, wiejski stół, słodki stół i beka wina i ciągle nam mało. Wszędzie jest dobrze jak dobra muzyka gra. Ale nie zaszkodzi kogoś zgnoić i to jest TO......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

Chciałąbym wypowiedzieć się na temat ww. sali. Byłam przerażona czytając opinie na forum. Nie bylam wczesniej na tej sali ale ze wzgledu na wielkosc zamowilismy ja. I musze powiedziec ze jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.
-Faktycznie przystawki na małych półmiskach ale jedzenia zostalo baaaardzo duzo
-slodki stol dodatkowo dolozylismy babeczek z Rafaello( bo wiadomo ze podstawowa wersja zawsze jest skromna)
-owoce komponowala nam dziewczyna i wygladalo bajecznie
-papier toaletowy byl :)
-pokoje w hotelu piekne,wlasciciel liczyl za uzyte łózko a nie za caly pokoj czy ilosc osob
-poprawiny trwaly do ostatniego goscia,obsługa tylko zmieniala talerzyki a nie zbierala ze stolow



My byliśmy bardzo zadowoleni. trzeba dobrze dogadac się z wlascicielem i troche sie w to zaangazowac i bedzie dobrze. mysle ze czesc tych negatywnych opini jest napisana przez konkurencje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

widzę, że w większości ludzie robią imprezy na ponad 100 osób, a może ktoś poleci jakąś niewielką salę na bardziej kameralne przyjęcie, ok 50osób? z tego co słyszałam to, że robiąc wesele na mniejszą liczbę osób w sali, która pomieści ich dużo więcej, są wyższe koszty ... dziękuję za podpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

Dodatkowe nagłośnienie można wypożyczyć, tak więc nie jest to problemem - http://www.konferental.pl/wynajem-sprzetu/naglosnienie Kwestia jest tylko taka, czy posiadacie na wszystko wygospodarowany budżet na odpowiednim poziomie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

Salę jak i całą uroczystość świetnie uzupełnimy mobilnym barem i atrakcjami z naszego portfolio.
Zapraszmy na: www.taste-bar.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

Raklama rekama reklama.... bieda bieda bieda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

A co myślicie o sali Biała Dama ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

ja bylam niedawno na weselu w Białej Podlaskiej w Hotelu Delfin, fajne tam mają warunki, duza sala, dobre jedzenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

A ta nowa sala w Domowym Gościncu w Kisielnicy? Jest teraz taka szaro- biała, ktoś był może?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

Odstąpię termin 10.09.2016 w sali weselnej Anielskie Wzgórze (Stare Kupiski ul. Łomżyńska 99, 18­-400 Łomża)

Zainteresowanych, proszę o post w wątku lub wiadomość prywatną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

Czy mając dostęp do takiego nagłośnienia - http://www.konferental.pl/wynajem-sprzetu/naglosnienie
Można bez większych kosztów wprowadzić to na salę dla lepszego efektu? A jeśli tak, to na jakich warunkach? Ktoś tak robił?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe sale weselne 2014, OPINIE

Może ktoś przy okazji szukania sali będzie potrzebował zaproszeń, księgi gości, pudełek na koperty, planu stołów itp. - polecam firmę z okolic Łomży www.slubne-drobiazgi.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org