czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie mozna zorganizowac 18 ??

Jak myslicie ktory lokal by byl najodopowidniejszy ??
Bo chyba mam problem !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie mozna zorganizowac 18 ??

Żaden lokal !. Plener jest genialnym miejscem na zorganizowanie takiej imprezki. Wiecie, ognisko gitarka itp. Świeże powietrze i dla co bardziej "zmęczonych" imprezowiczów pełen kontakt z przyrodą.



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie mozna zorganizowac 18 ??

Lokal Rampa Vip polecam. Fajny klimat no i wzglednie tanio. Z DJ mona dobrze sie dogadac :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie mozna zorganizowac 18 ??

polecam korone!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie mozna zorganizowac 18 ??

7kier, yama, rzymianka(dobry lokal dla palaczy-tzw. "dymianka" )ale to zalezy od ilosci osob

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie mozna zorganizowac 18 ??

czlowieku po co masz wynajmowac knajpe jak ta,niej ci wyjdzie jak zrobisz impreze na swiezym powietrzu, i zadnych wiekszych strat po imlprezie nie bedzie, kible nie beda zajmowane przez napalone pary,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie mozna zorganizowac 18 ??

No przecie cycq o tym pisałem, no ale przecie snobizm...



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie mozna zorganizowac 18 ??

Oj, Malachitku! Myślę, że to nie tyle snobizm, co lenistwo zwyczajne... Przygotowanie imprezki to pryszcz, ale pomyśl o sprzątaniu po takowej, np. w "domu i zagrodzie" - brrrr! A maładzioż fantazju imiejet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie mozna zorganizowac 18 ??

Zgadzam się z Malachitem-to jest snobizm. "Bo co powiedzą inni jak ja zrobię w plenerze!Jak nie będzie schabowego z frytkami .."itp Wygodnictwo może też, ale głównie (jak to u nas zwyczajowo) zastaw się a postaw się...:)

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie mozna zorganizowac 18 ??

Żadna knajpa choćby "najlepsiejsza" nie da takiego klimatu jak płonące nocą ognisko, aromat dymu i śpiew dobywający się z kilkunastu(dziesięciu) gardeł wzmocniony i umelodyjniony jedynie słusznym piwem, ew czymś o większym powerze :).



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie mozna zorganizowac 18 ??

najlepiej to w domu z rodzicami se wypic na 18


,,Jebac Konfidentów i Scigania Organy"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie mozna zorganizowac 18 ??

polecam Rzymianke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie mozna zorganizowac 18 ??

Ja również polecam rzymiankę ;-) tam jest miejsca tak na 50 osób no i bardzo miły barman a z Tomkiem też da się dogadać (chodzi mi o DJ) to spoko lokal...

Jestem zmienna jak pogoda,
czasem zbyt pewna siebie,
ale przeciez to nie powód,
aby dzisiaj zmienic siebie!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org