niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
bassman potrzebny

Potrzebny basista do kapeli blues - rockowej z okolic Łomży.Wiem , zaraz rozlegną się głosy nie na tym forum, poczytaj posty-czytałem,albo dlaczego tu szukasz? To proste , bo tu dużo ludzi wchodzi i ....poczta pantoflowa. Hejka sFormułowicze!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bassman potrzebny

NO ja ... myślałem , że będzie odzew za kilka chwil . A przecież ,Tak lubimy deptać to , co się jeszcze nie narodziło...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bassman potrzebny

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bassman potrzebny

Dobrze jest - masz sprawę to piszesz, niegłupią, nic nie reklamujesz, nie zaśmiecasz, więc nie ma podstaw do negatywnych wpisów. A gdyby były to wiadomo - zawsze można zwalić na gimbazę ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bassman potrzebny

Uwierz, za moich czasów jeszcze nikt nie słyszał o gimbazie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bassman potrzebny

To, że jesteś \"z innej epoki\" nie ma tu nic do rzeczy.
Widocznie forum nie jest takie złe i głupie i nie krytykuje wszystkiego co się da, chociaż lepiej nie chwalmy dnia przed zachodem słońca, a jakby co - patrz mój wcześniejszy wpis.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bassman potrzebny

To, że jesteś \\\"z innej epoki\\\" - nie jestem . Blues jest wieczny i nie mam w tym żadnych wątpliwości. A co do ,,złe i głupie...\" to się zobaczy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bassman potrzebny

Ale oczywiście z boku już ten temat... Znasz,masz kumpla co na basie śmiga- powiedz,powiadom i wszystko. Na tym polega mój post .No i trzym się ściany...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bassman potrzebny

Trochę Ci podbiłem. Więcej nie zrobię, ale lubię Muzykę, więc życzę powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bassman potrzebny

Jjack odezwij się do mnie,puzon03@gmail.com akurat szukam zespołu do pogrania.Czekam na kontakt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bassman potrzebny

Dzięki Rondo-przyda się jak nic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bassman potrzebny

w samą porę trafiłeś wrócił jeden basista i szuka zespołu http://4lomza.pl/index.php?wiad=37332 swego czasu dużo wesel zagrał.

angella

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org