niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Test IQ - sprawdź swoje IQ

Witam

Chciałem się wam pochwalić że znalazłem stronkę z testem IQ do zrobienia jest 20 pytań zajmuje około 5 min . Mogę wam zdradzić że mój wynik z testu IQ wynosi 117 punktów - jest to wiedza przeciętna a wasze IQ , jakie jest zróbcie test i piszcie w komentarzach ile udało wam się uzyskać punktów. Podaję link : bit.ly/testIQ20pytan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Test IQ - sprawdź swoje IQ

Jeśli na podstawie 20 pytań i 5 minut chcesz ocenić swoje IQ, to odejmij sobie ze 20 punktów za naiwność - prawdziwe testy trwają dużo dłużej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Test IQ - sprawdź swoje IQ

To podaj jeszcze swój numer telefonu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Test IQ - sprawdź swoje IQ

117 to masz po przecinku, jak tylko na naganiacza się nadajesz. Następny przekręt?

oba ma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Test IQ - sprawdź swoje IQ

Przekręt bo to jest płatna strona. Potem otrzymujesz płatne sms. wystarczy po naciśnięciu \"rozpocznij test\" przeczytać informację na dole tej strony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Test IQ - sprawdź swoje IQ

admin, zgaś tu światło

oba ma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Test IQ - sprawdź swoje IQ



stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Test IQ - sprawdź swoje IQ


to dla tych co po Polsku nie rozumieją

stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org