niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
word i excel

Witam. Czy zna ktoś jakiegoś linka aby za darmo i legalnie można było ściągnąć worda i excela? Czy wszystko jest płatne lub w wersji testowej na 30dni? Ja niestety nie potrafiłam nic znaleźć, a jest mi to potrzebne do pisania pracy. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: word i excel

Proponuję bezpłatny odpowiednik worda i excela o nawie Libre Office. link:
http://www.dobreprogramy.pl/LibreOffice,Program,Windows,21562.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: word i excel

libre office lub open office

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: word i excel

Google Docs w Gmailu. Możesztam legalnie pisać i pobrać w rozszerzeniu .doc/.docx , .xls , .ppt/.pptx . Czyli Office (Word, Excel, PowerPoint) za free.

www.docs.google.com
www.gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: word i excel

tak tak.. polecajcie libre ofisy i inne dziadostwo, a potem jak ktoś będzie to chciał otworzyć przez worda to wyjdą kwiatki, albo zobaczysz pustą stronę..a i drukarki głupieją przy tych darmowych i teoretycznie takich samych programach. Libre office przerabiałem i nie polecam, A worda na każdym torrencie znajdziesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: word i excel

Otwórz sobie konto na outlook.com (dawne hotmail) i będziesz miala za darmo dostep do ms office on line.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: word i excel

lubię_żelki dlatego przed drukowanie najlepiej wrzucić dokument do pdf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: word i excel

Dziękuję za podpowiedzi :-), ale niestety (wstyd się przyznać) mam spore problemy. Zalogowałam się na Google, otworzyłam nowy dokument i chciałam coś skopiować i wkleić. Niestety nie dało się, pojawił się komunikat coś w rodzaju, aby pobrać dysk google, ale z tym też był problem... Będę szukać jakieś alternatywy, może wśród znajomych...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: word i excel

office 300 zł w mediai z glowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: word i excel

Używam od 8 lat programów spod znaku Open Office/Libre Office i powiem szczerze że wolę te programy aniżeli ich odpowiedniki z pakietu biurowego ze stajni Microsoftu. Fakt, są z początku nieco trudniejsze do opanowania ale potem korzystanie z nich to pełna przyjemność, to użytkownik decyduje jak ma wyglądać dokument a nie różne \"wspomagacze i upiększacze microsoftowe\" bo to one powodują że dokumenty są niekompatybilne i stąd powstają problemy. Oprócz tego polecam przesiadkę na systemy operacyjne typu Linux. Zero kosztów, większe bezpieczeństwo i ergonomia. Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: word i excel

Libre Office i Open Office są ok. Nie miałem złych przypadków z nimi. No i są darmowe/legalne w domu czy w firmie czy jakby to inaczej zwał...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org