niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tel samsung

Zakupiłąm dzisiaj telefon Samsung w Media Expert,.Jak myslicie czy będe mogła go wymienić na inny z dopłata ,wzięłąbym droższy i chodzi mi włąśnie na Nokie ,bo ten był kupiony tak na szybko,i teraz zdecydowaąm ,że wolę Nokię .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tel samsung

idz do sklepu i zapytaj, nie powinno byc problemu ,o ile nie ma sladów uzytkowania, mialem podobną sytuacje z nawigacją , doplacilem i mogłem wymienic na inny model, powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tel samsung

myślę, że nie ma takiej możliwości. gdybyś kupowała przez internet (umowa sprzedaży na odległość) to wtedy masz 10 dni na zwrot towaru - bez podania przyczyny. po zakupie w sklepie stacjonarnym elektroniki nie można zwrócić, chyba, że jest wadliwa lub była oferta \"satysfakcja, albo zwrot pieniędzy - 7 dni\" itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tel samsung

Nokia juz nie istnieje! Powodzenia z telefonem z Windows mobile.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tel samsung

Mi się wydaje ze nie Będziesz mogła. Mój mąż ostatnio kupił telefon w podobnym sklepie i niestety nie można było go ani wymienić ani zwrócić

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tel samsung

No to się mylisz ,bo wymieniąłm jednak na Nokię i bez problemu

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org