niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
cena mieszkań

może ktoś mi powiedziec ile teraz kosztuje mieszkanie na osiedlu południe? M3, M4
- Konstytucji 3 Maja
- Śniadeckiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cena mieszkań

Nastepny chce się z wiochy do miasta sprowadzić..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cena mieszkań

o wiele za duzo. ja rozumiem ze dziadki własciciele takich mieszkan chca kasy natrzepać na starsze latka ale jak 30 letni lub 50 letni blok mozna na 2700/m2 wyceniać?
nawet taki 20 lat brak ociepleń a nawet jak jest... to stara płyta zostaje.
to tak ze strony technicznej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cena mieszkań

ryba 22 w Doniecku są tańsze i to z ciepleniem ;) ze strony technicznej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cena mieszkań

ryba 22 w Doniecku są tańsze i z ociepleniem ;) to tak ze strony technicznej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cena mieszkań

za stare budy w klatce za taka kase sobie liczyc to daaj spokój. nie wspomne ze łomza w jednym słowie to dziura jak kanion w kolorado tak wiec dziekuje bardzo.

w białym ceny sa zblizone a naawet nie ma co porównywac wielu czynników, ostrołeki tez, czy innych miast.

w łomzy bida jest i jeszcze wieksza bedzie, niech sciagna korporacje na meblowa niech obozy pracy tam pobuduja i zaperdalaja po 12h/ dzienne na obcy kapitał to wtedy prawda wyjdzie na jaw co to unia i po co była. a mieszkania w łomzy pojda jeszcze bardziej w dól bo młodzi widza co sie dzieje jak swiat wyglada i wyjezdzaja i jeszcze wiecej beda wyjezdzac, nie wracac z miast gdzie studiuja. bo w łozmy jedyne rozwiazanie to kredyt na 30 lat i klita w starym bloku. na która swoja droga zarobiłem przez ostatnie 2 lata na zmywaku i pozdrawiam wszystkich co maja ******** na kolesiostwo korupcje i beznadzieje a przedewszystkim na te marne 2 kola co niektórzy chcieli by je miec heheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cena mieszkań

Chłopaku, chyba przez te 2 lata to już nawet zapomniałeś jak poprawnie pisać w ojczystym języku :)
Nie generalizuj i nie wkładaj wszystkich ludzi do jednego wora. To, że Ty musiałeś zarobić na zmywaku nie znaczy, że wszyscy muszą w ten sposób. Weź pod uwagę to, że po kimś musiałeś zmywać... pozdrawiam.

Lancelot, odpowiedź na Twoje pytanie jest trudna, bo cena danej nieruchomości zależy od wielu czynników. Zbyt mało konkretów, które Cię interesują podałeś. Popatrz na ogłoszenia, np. OLX i tam zobaczysz ile sobie sprzedający \"krzyczą\". W każdym razie 150 000zł to jest średnia kwota za 2-pokojowe mieszkanie w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cena mieszkań

dzięki mieciu o taką odpowiedź mi chodziło, natomiast słówko do pozostałych gamoni, nikt was nie pytał o zdanie w kwestii jakości czy innych czynników warunkujących zakup prze ze mnie mieszkania. widać jednak że jesteście typową bandą nierobów którzy niczego w życiu nie potrafią ( nawet głupiej odpowiedzi ile coś kosztuje ) a jedynie pluć byle pluć... pozdrawiam was i do szkoły zapraszam na dokształcenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cena mieszkań

nie chce mi sie pisac bo tez włsanie nie lubie jaak to polaczek jeden od drugiego chciałby byc madrzejszy i lepszy.
zmywak to w cudzysłowie bo nie bede tłumaczył co robie sobie na emigracji.

a prawda jest taka jak napisalem niestety i nic narazie nie widac aby sie zmieniało na lepsze. a patrzac na czynniki makro, mikro ekonomicze w polsce oraz ogólno europejska tendencje rozwoju regionu wschodnioeuropejskiego w kompilacji na sytuacje na lini rosja-ukraina- ogólnie unia europejska- nato nie wróże aby było ciekawie w przyszłosci.
ogólnie to z unia dodac tylko moge ze mieciu był na tyle rozsadny i nie brał kredytu we frankach bo co jak co ale nie wierze aby taka rzesza ekonomistów analityków nie wpadła na pomysł ze frank skoczy do góry i bedzie wiocha,podczas gdy podstawowe prawo ceny-popytu mówi jasno, rosnie popyt rosnie cena a takich przykładów jak to polacy dobrze wyszli na cudownym tworze europejskiej demokracji mozna mnozyc i mnozyc.
mijajac oczywiscie to ze dla uni jestesmy takze magazynem tanich zasobów pracy. a tego mamy duzo i bedziemy miec jeszcze wiecej jak juz i tak padaja nasze zakłady a ekspansja jak widac jeszcze sie pogłebia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cena mieszkań

Nie dziwcie sie przeprowadzka z wioski do Łomzy to awans społeczny Łomżyniacy już dawno wyjechali a kończący dobre uczelnie nie wracaja
i szczyt kultury który widze w tym miescie zakó wódki w biedronce picie w autach i śmiecenie gdzie się da tragedia musi być u tych ludzi w domu no i hity kultury disco polo koncerty a rano doić krowy na wioske na wieczór do miasta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cena mieszkań

ty pewnie na święta wyjeżdżasz do babci w dranzlewie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cena mieszkań

chlopie popatrz na ceny na allegro w biurach w społdzielni i u deweloperow
jeden wniosek
wioska kupuje wszystko i napedza cene cena w lomzy za metr powinna byc okolo 2800 miasto nie oferuje nic tylko mieszkania pracy infrastruktury rozrywki kultury sklepow brak wiec cena smieszne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cena mieszkań

Ja jestem teraz ,,chłopem,, piszę w cudzysłowie, bo tam mieszkam chodz pochodzenie temu przeczy. I chcę ,by mnie tak postrzegano.Kwestia kim Ty jesteś. Często wypowiadają się ci, co nie pamiętają swojego pochodzenia i przeważnie to ONI są dzisiejszą wykładnią życia łomżyńskiego ... bo BL,....bo BKL... i te różne historie. Ja jestem z Łom... ,tam się wychowałem , mieszkam teraz na wsi i widzę jak psełdo-łomżyniacy panoszą się na tym forum pisząc że ja to... Ja wiem, że litery na blasze nie znaczą nic.Dziś wieś kończy studia i jeżdzi do pracy za granicę - swoimi samochodami- Więcej tolerancji . I tak zawsze dobrobyt Polski zależał od tych dwóch ludzi, a to, co stało się z nami, być może jest po to, by nas Polaków poróżnić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org