czwartek, 23 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ginekolog Pękała prywatnie

Witam,dziewczyny i kobiety :) chciałabym się dowiedzieć jaki jest koszt wizyty u lekarza B.Pękały prywatnie w Zambrowie?
Czy USG jest wliczone już w wizytę ? Pozdrawiam :) I proszę bez zbędnych komentarzy ,z góry dziękuję :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog Pękała prywatnie

Ja jeżdzę co 3 tyg płacisz 100 zł i w zależności cZy jestes w ciazy czy Na kontrol Usg jest wliczone w cenę plus badania podstawowe ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog Pękała prywatnie

...a służbowo nikt nie pękał...?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog Pękała prywatnie

a na NFZ przyjmuje jako endokrynolog w Zambrowie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog Pękała prywatnie

Ja jeżdżę do niego do Zambrowa i jeśli mnie przyjmuje prywatnie to płacę za wizytę albo 80 albo 100 zł. Czasami mnie tam też przyjmuje na nfz i wtedy nie płacę nic :) Fajny, miły facet, którego polecam.

"Nie wierz nigdy rudemu i łysemu. Rudy-wiadomo fałszywy, a łysy mógł byc kiedyś rudy..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog Pękała prywatnie

Tak w zambrowue tylko jako Endokrynolog i na NFZ i prywatnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog Pękała prywatnie

100złz usg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog Pękała prywatnie

Wizyta 90-100 zł prawie na każdej wizycie USG na NFZ przysługuje przez całą ciążę chyba 3 Wizyta co 3- 4 tyg pod koniec ciąży w razie potrzeby może być co 2 tyg Jeśli chodzi o ciążę ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org