czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Owczarek Niemiecki sterylizacja

Mam pytanie odnośnie sterylizacji. Moja suka jest bardzo bojąca i nieufna, nie wiem jakby zareagowała na nowe otoczenie w gabinecie. Tu moje pytanie, czy można przeprowadzić taki zabieg w domu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owczarek Niemiecki sterylizacja

do GP11,czyli autora postu, na poczatek siebie poddaj takiemu zabiegowi, ocenisz jak to jest,a póżniej sie zastanowisz ,czy warto krzywdzic zwierzaka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owczarek Niemiecki sterylizacja

Fordeo - krzywidzić? Nie dość, że robi się to dla zdrowia psa (ropomacicze), to jeszcze zapobiega bezdomności!!!!!







Ciemnogród.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owczarek Niemiecki sterylizacja

Jak zwykle odezwali się gównowiedzący odnośnie sterylizacji (tyczy się fordeo)
Co do zabiegu w domu, to z tego co wiem, w Łomży nikt nie świadczy takich usług i w najbliższej okolicy nie ma obwoźnej lecznicy. Spokojnie poradzicie sobie w gabinecie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owczarek Niemiecki sterylizacja

ponawiam propozycję, jesli to nie krzywda a dobro dla zdrowia,to zrób to SOBIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owczarek Niemiecki sterylizacja

fordeo zanim się wypowiesz, to się dokształć. Od razu widać faceta z problemami seksualnymi....

Kastracja (czyli sterylizacja trwała) to zabieg wskazany do wykonania u suk niehodowlanych. Zapobiega ropomaciczu, rui permanentnej oraz rakowi. Wydłuża życie suki oraz zwiększa komfort jej i właściciela.

Takiego zabiegu nikt nie wykona w domu. Musi się on odbywać w sterylnych warunkach z dostępem do \"dokładniejszego\" sprzętu medycznego w razie komplikacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owczarek Niemiecki sterylizacja

Można.Salon przerobisz na salę operacyjną/kafelki,lampa bakteriobójcza etc./zoperują sukę i tobie zrobią lobotomię



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owczarek Niemiecki sterylizacja

Oszalałeś ???? W domu ? Nie ma takiej opcji :) Poproś może weta o jakieś tabletki uspokajające :) I wtedy zaprowadź pupila do gabinetu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owczarek Niemiecki sterylizacja

GP11 tak czy siak, przed zabiegiem musisz sukę zaprowadzić do gabinetu na badania (morfologia itp). Porozmawiaj wtedy z weterynarzem.
Weź ze sobą ulubiony smakołyk psiny. Może wcale nie będzie tak strasznie, a suczka chętnie pozna nowe miejsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owczarek Niemiecki sterylizacja

Bez przesady, to nawet lekarze do domu nie chcą się pofatygować jak masz dziecko chore, a do psa przyjadą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owczarek Niemiecki sterylizacja

Dla dobra pieska lepiej w gabinecie.
W domu nie ma ku temu żadnych warunków.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org