poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Makijaz permanetny- Opinie /Gdzie

Witam,

Marzy mi sie górna kreseczka mpermanetnym, czy ktos sobie juz wykonywal w Łomży? gdzie polecacie ? opinie
bede wdzieczna
Pozdrowki
Jola

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaz permanetny- Opinie /Gdzie

Moja znajoma robiła w Białym u doświadczonej kosmetyczki. Widzę w Łomży jest kilka gab.,rosną jak grzyby po deszczu, co kto tylko skończy zaocznie kosmetologię zaraz gab.otwiera, nie powierzyłabym zrobienia makijażu permamentnego, jedynie paznokcie pomalować..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaz permanetny- Opinie /Gdzie

A ta doświadczona kosmetyczka z Białego to gdzie zdobywała doświadczenie? Na takich lolitkach z prowincji jak Wisienka? Chyba nie po to ktoś studiuje żeby paznokcie malować. A tak swoją drogą, jakie wykształcenie ma ta kosmetyczka z Białego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaz permanetny- Opinie /Gdzie

Salon kosmetyczny na ul.Rządowej 2 Studio Urody MD wiem,że fachowo, solidnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaz permanetny- Opinie /Gdzie

*-* nie wiem gdzie zdobywała doświadczenie - certyfikaty wiszą po kursach za granicą.. No wybacz ale makijaż permamentny to nie takie hop siup.. Ale ja nikomu nie bronię tylko odpowiedziałam na pytanie. Jakoś nikt więcej nie odp polecając gab w Łomży.. Makijaz permamentny to jest po prostu TATUAŻ wiec mozna przez przypadek się oszpecić a nie upiększyć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaz permanetny- Opinie /Gdzie

Wisienka to w takim razie ja odpiszę polecam Cosmeo, robiłam makijaż permanentny brwi i jestem bardzo zadowolona z efektu:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaz permanetny- Opinie /Gdzie

To fajnie. Ja bym chciała zrobić usta i nie jeździć do białego jeśli w Łomży jest ktoś doświadczony. Wyślesz mi same brwi na maila? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaz permanetny- Opinie /Gdzie

Ja znalazłam możliwość zamówienia fajnego zabiegu na usta przez portal http://ladytime.pl w Białymstoku z bardzo atrakcyjną zniżką. Zanim poszłam mogłam też wLadyTime.pl sprawdzić opinie o tym gabinecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaz permanetny- Opinie /Gdzie

Pani Kasia Serafińska robi górne kreseczki. Mam. Polecam.Miały bycć piękne ok 3 lat, a już mija mi 5 rok i są nadal super.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaz permanetny- Opinie /Gdzie

Sharley w Warszawie

a po nocy przychodzi dzień
a po burzy spokój

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org