czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szukam

Witam Was moi drodzy , szukam prezentu dla mojej małej chrześnicy i siostrzeńca , potrzebuje małego pieska w typie york , shih zu , chiuaua , potrzebuję oczywiście suczki mniej więcej na okres przedświąteczny Bożego Narodzenia , dodam że szukam pieska takiej wielkości z tego względu że dzieci we 2 zajmują się pieskiem który jest na dworze , jest to kundelek (samiec) i widzę jak moją ukochana siostrzenica chciała by mieć swojego czworonożnego pupila. Więc jeśli ktoś będzie posiadał owe pieski , lub też ma namiary na kogoś kto może posiadać za wszelkie informacje będę bardzo wdzięczny .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam

Dodam jeszcze że nie chodzi mi o to aby pieski posiadały rodowód albo innego typu bzdety

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam

I może być to jeszcze np. Maltańczyk , po prostu coś z mały piesków . Za wszelką pomoc z góry dziękuję :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam

\" potrzebuję oczywiście suczki mniej więcej na okres przedświąteczny Bożego Narodzenia \"

pojebało cię? pies to nie zabawka, prezent na święta a po świętach wyrzucisz go na ulicę?








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam

same głupie rasy, psy nie dla dzieci - wymagają stałej pielęgnacji i kosmetyki, lepszy byłby właśnie jakiś taki kundelek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam

są ogłoszenia sprzedam yorka itp, nie umiesz znaleźć na necie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam

A co na to mama dzieci?
kiepski pomysł na prezent

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam

&zonk pojebać to mogło ciebie , znam dzieci i nikt z nich żadnego zwierzaka nie skrzywdzi i nie wyrzuci bo mają już chomika , kanarka, świnkę morską i rybki oraz pieska którego dostał siostrzeniec na święta, piesek ma się dobrze, ma 4 lata i pewnie jest lepiej traktowany niż ty , bo po twojej elokwencji widać że miałeś jakieś problemy , natomiast Marcin , rodzice dzieci są bardzo dobrze zorganizowani więc na pewno pomogą , i nie muszę ich pytać o to co mogę podarować im na święta, natomiast Wisienka123 prosiłem o namiary lub informacje , nie masz nic do przekazania to trzym buzie i nie udzielaj się w konwersacji . Dziękuję za zbędne komentarze , widać że co poniektórzy nie dość że mają problemy ze sobą to jeszcze z czytaniem ze zrozumieniem .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam

ja26, ty jakoś inaczej elokwencję rozumiesz, może nie umiesz się wysłowić?

\" i nie muszę ich pytać o to co mogę podarować im na święta, \"

kup im konia lub żyrafę a jak coś mniejszego, to może parkę owsików :):):)








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam

A suczkę to na rozród czy co? zapłać za rodowód to będziesz wtedy pewna że pomieszka z nimi jako kolejne zwierzątko. Mnie jako rodzica wkurzył by taki prezent bez uzgodnienia mając juz w domu cały zwierzyniec łącznie z pieskiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam

i Tu Brzeczyszczykiewicz masz 100% racji,








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam

Mam nadzieję, że to tylko kiepski żart... Mają tyle zwierząt (w tym stadne, a trzymane pojedynczo), a Ty chcesz władować im na głowę następnego? Bez wiedzy i zgody rodziców? Przecież to oni będą się zajmować psem przez kilkanaście lat jego życia. To oni będą go karmić i leczyć. Piszesz, że pomogą. Pomóc to mogą dziecku uczesać lalkę, a nie utrzymać i wychować kolejnego psa. Pomijając ogólny debilizm tego pomysłu to dziecko lubiące zwierzęta pokocha też kundelka, ale to przecież niehonor pokazać się na ulicy z kundlem.
Przejedź się do hurtowni z zabawkami, na pewno znajdziesz tam coś, co ucieszy dziecko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam

czyli Ja26 znowu wyszedłeś na IDIOTĘ ! :):):)








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam

Oj Zonk jaki Ty mądry i zabawny,aż normalnie sciagne od Ciebie uśmiech i wstawię też:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam

a co ty dziewczynko przyczepiłas sie do mnie jak gowno do dopy?








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam

Oj Omania jak ci pasuje na dwa tygodnie możesz , to skontaktuj się z ja26








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam

:):):):):)tak to robisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam

re: omania, bez odpowiedzi

szkoda słów na ciebie dziewczynko, Tu nic nie wnosisz do tematu , chciałas błysnąć intelektem czy interesuje cię ogłoszenie ?

suczka na boże narodzenie :):):)








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam

Intelektem to Ty blyskasz mezczyzno w każdym temacie;)Ja przy Ci nie dorównuje nawet w połowie,zreszta nawet nie chciałabym:) żadna to zaleta:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org