piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
internet z multimedia

witam tak jak w temacie proszę o opinie internetu z tej firmy dzwonił do mnie ajent z ofertą i się zastanawiam czy warto przejść

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet z multimedia

jeżeli tanień, to nad czym się zastanawiać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet z multimedia

Odradzam, byłem i uciekłem. Wkurzały mnie ich wciąż zmienne promocje. Których terminów trzeba pilnować aby nie być zdziwiony kolejną fakturą, już po promocji.
Ponadto, będąc onegdaj w siedzibie firmy przy ul. Księżnej Anny, zapytałem przedstawicielkę o pakiet w cenie 89 zł (TV+internet). Otrzymałem zwięzłą odpowiedź: \"że to dotyczy jedynie nowych klientów, po raz pierwszy podpisujących umowę\".
Więc skoro ja, jako stary klient, mam płacić za to samo ponad 100 zł, to ja pierd*lę takiego dostawcę.
Dlatego też przeszedłem do IST, gdzie mam stałą opłatę, bez robienia wody z mózgu.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet z multimedia

A w IST mają to samo :) jak przegapisz datę to zaczniesz płacić wyższy abonament.
Znajomy miał taką sytuację z nimi. A co do Multimedi - mam od nich łącze generalnie działa
ale ma jakieś \"zwisy\" tj. potrafi nie działać przez 30-60sekund.
Przy korzystaniu z XBoxLive można dostać od tego szewskiej pasji.
Technicy byli , router obejrzeli , modem też , powiedzieli że działa i że problemu nie ma.
Ja też go mieć nie będę jak tylko skończy się umowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet z multimedia

Jaką firmę polecacie do podpisania umowy na stacjonarny internet?
zastanawiam się nad zmianą operatora, bo tak jak u Ciebie jac333k, w przypadku multimedia, internet czasami zawiesza się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet z multimedia

W Vectra z kolei mają ograniczenia ilości urządzeń. Taki zapis ze średniowiecza że aż śmieszy.
Nie mam centrum komputerowego w domu ale 4 urządzenia z dostępem do netu są.
W Vectrze za każde z nich trzeba dopłacić 10 pln. Więc w moim przypadku płaciłbym u nich 40 pln + abonament.
Generalnie w Łomży z Internetem dobrej jakości jest słabo. Na okolicznych wioskach budują się sieci światłowodowe ale nie dotyczy to samego miasta.
Szkoda że Multimedia w Łomży to taki \"odpad\". Nie mają infrastruktury sprzęt im się zawiesza a usługi typu 60Mbits czy 120Mbits są tu całkowicie niedostępne.

A wracając do twojego pytania kukulka nie polecam nikogo. Może kablówki zaczną kiedyś inwestować w nasze miasteczko a lokalni operatorzy przewodowi przestaną
wciskać ludziom ciemnotę. Pozostają jeszcze radiówki, do moich celów niestety się nie nadają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet z multimedia

Nie ma ograniczeń w vect-rze. Wcześniej były, ale poszedłem do bok i przestawili mnie modem i teraz mam full.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org