czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prąd w Konarzycach

A w Konarzycach brakuje prądu kilkanaście razy w tygodniu. Trzy dni temu nie bylo pradu przez cały wieczór wczoraj również. Dzieje sie tak zawsze jak za mocno zaswieci słońce, pojawi sie wiaterek albo śnieżek, również deszczyk. Na przykład wczoraj ten agen wyłączył się na kilkanaście minut przed nadejściem burzy.
Czsami gdy nie zachodzą zjawiska atmosferyczne muszą działac inne układy, których dotychczas nie ujawniono. Nastepny komunikat wkrótce.
Pozdrawiam wszystkich energetyków, samorządowców, posłów, polityków i gospodarzy Gminy Łomża.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prąd w Konarzycach

Tak to ju na wsi jest.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prąd w Konarzycach

ja tez mieszkam w Konarzycach. Masz racje z tym pradem. Bardzo czesto go zabieraja. to jest duze utrudnienie dla mieszkancow. Ktos powinien sie tym zainteresowac. Pozdrawiam

BB

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prąd w Konarzycach

brakuję prądu ??? systematyczne opłacanie rachunków za energię elektryczną w dużym stopniu zlikwiduje ten problem... :)))
pozostaje również mozliwośc zmiany miejsca zamieszkania, skorzystania z alternatywnych żródeł energii, np. zakup nowej partii świec... w ostateczności "powrócić do korzeni" :))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prąd w Konarzycach

Pomóc Ci może jedynie Chuck Norris, zapewne on wie gdzie jest prąd z Konarzyc, tak samo wie gdzie się podziały tamte prywatki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prąd w Konarzycach

W Konarzycach jest tak z prądem,że burza jeszcze w Warszawie a wiatr w Poznaniu to nasi drodzy energetycy dbając o nasze bezpieczeństwo już wyłączają prąd a póżniej w 2,3 samochody pogotowia energetycznego szukają awarii. Minimalny czas usunięcia awarii to 2,3 godziny. Myślę, że mieszkańcy powinni się zjednoczyć i przez 2,3 miesiące nie płacić rachunków, może to by jakoś pomogło. Spróbujemy interweniować wyżej niż szczeble wojewódzkie, lecz niestety od monopolisty jest trudno wyegzekwować jego obowiązki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prąd w Konarzycach

No i jako ostatnia deska ratunku, jest poseł K.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prąd w Konarzycach

Martynka: mieszkancy się zjednoczą i przestaną płacić rachunki. Rezultat: ZE odetnie im prąd. Gratuluję pomysłu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prąd w Konarzycach

Może znajmi dostarczą ci z Łomży "prąd" w beczkach :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prąd w Konarzycach

Tylko ciągłe dopominanie się o rekompensaty finansowe przewidziane w odp. przepisach (za brak prądu), dopominanie się o odszkodowanie za zniszczone w wyniku nagłego wyłączenia prądu urządzenia czy też niemożność wykonywania pracy zarobkowej, a przez to utracenie dochodów itp, itd. mogą przynieść skutek. Skargi trzeba pisać do RE w Łomży i ZE w B-stoku. Należy zapoznać się z właściwymi przepisami (one określają ile godz. w roku może nie być prądu - inna wielkość dla miast inna dla wsi). Zauważcie, że odbiorcy prądu na wsiach traktowani są jak klienci V lub VI kategorii. Tylko dlatego, że nie upominają się o swoje ... Przerabiałem to na własnej skórze, wysłuchałem "dobrych" rad różnych osób abym kupił sobie agregat etc. I pisałem skargi, skargi, skargi ... przez 4 lata. Jest efekt.
Na władze samorządowe nie liczcie. Nie ruszą palcem w bucie w tej sprawie. Muszą żyć dobrze z "elektrownią" bo mają swoje sprawy do załatwienia. Rejon Energet. w Łomzy nie decyduje o remontach. Decyduje B-stok. Kierownictwo RE w Łomży nie będzie się zbytnio dopominać o remonty w Konarzycach lub gdzie indziej bo B-stok może się za bardzo zdenerwować i mogą nastąpic przetasowania na stołkach. Musicie sami walczyć o to by doprowadzili Waszą instalacją do "normalności". Stawki za prąd w mieście i na wsi wszak są takie same. Pozdrawiam

zygzak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prąd w Konarzycach

Prądu? Powiem że u mnie na wsi, na straej łomży przy szosie pomiędzy 20-22.00 nie radzę nikomu zażywać kąpieli! Ciśnienie wody w kranie zbiliża się do zera!!! W tym czasie cała stara łomża podlewa swoje piękne zielone trawniki!!!!! I weź tu się człowieku umyj i i idź spać o przyzwoitej godzinie!! Ponoć na st łomży nad rzeką jest jeszcze gorzej, bo u nich nie ma wody wcale, bo są w dole :) a st łomża p/sz na górce :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prąd w Konarzycach

Biernaczento = KONARZYCE = WIEŚ = NIE ZAPŁACONY RACHUNEK ZA PRĄD = BRAK PRĄDU

ULICA = STARA ŁOMZA = WIOCHA = BRAK WODY = IDŹ DO RZEKI SIE MYĆ LUB ZAPŁAC RACHUNEK

BUHEHEHEHEHEHE WIEŚNIAKI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prąd w Konarzycach

loko => Caps Lock => Brak szacunku => Dno.

Pozdrawiam Pana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prąd w Konarzycach

ULICA= COŚ CI NIE PASUJE??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prąd w Konarzycach

Jakość Twojej wypowiedzi Loko jest zasmucająca. Czasem większą wymowę ma niezabieranie głosu w jakiejś sprawie, niż zabieranie go za wszelką cenę.

zygzak

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org