czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Uwaga na bydło na rowerach.

Bo tylko takim tytułem obdarzyć można osobnika w wieku po 50-tce który wczoraj na Przykoszarowej na wysokości cmentarza jadąc z góry skręcił nagle w lewo (ku cmentarzowi) na pasy aby całym pędem zajechać mi drogę. Tylko dzięki dobrym hamulcom i opatrzności udało mi się nie pomóc mu w ostatniej jego drodze do miejsca wiecznego spoczynku.
Odtąd widząc rowerzystę jadącego w pobliżu będę zdejmował nogę z gazu gdyż nie mam pewności czy to jedzie człowiek a wiec osobnik rozumny czy tylko takie coś jak w tytule.

Ps zastrzegam że to słowo nie tyczy się osób rozumnych jeżdżących na rowerach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na bydło na rowerach.

A właśnie. Kiedyś tam było ograniczenie do 40. Jeszcze jest czy ściągnęli tak jak na Szosie do Mężenina?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na bydło na rowerach.

Tzw.ROWEROWE ŚWIĘTE KROWY.
Być może takimi były w poprzednim wcieleniu w Indiach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na bydło na rowerach.

Przyjaciele,siądźcie na rowery. Zapewniam, wiele zrozumiecie i tak ostre słowa zachowacie w świętytm milczeniu. Wszystko dzieje się nagle, gdy w aucie zawodzi łacznik między kierownicą i siedzeniem. Wiadomości z dziesiejszego dnia to potwierdzają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na bydło na rowerach.

Czytajac o ostatnich popisac kierowcow można by powiedzieć ze na bydlo w autach tez trzeba uwazac... a ludzi z Kolna nauczyć znakow bo chyba u siebie we wsi ich nie maja. Co trzeba mieć we lbie żeby nawet przez malutkie miasto przejechać 130 km/h?!? Chyba budyń albo styropian...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na bydło na rowerach.

dla tego bydła na rowerach tworzone są ścieżki rowerowe po których nikt nie jeździ, więc zatem po jasną cholerę wydawać grube miliony żeby te bydło dalej jeździło po ulicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na bydło na rowerach.

dla bydla jezdzacego autami po ulicach stawiane sa znaki których i tak nikt nie przestrzega to po co wydawac miliony na znaki??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na bydło na rowerach.

Policja powinna zmusić rowerzystów do jazdy po ścieżkach rowerowych bo nie wiedzą do czego służą .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na bydło na rowerach.

jakby w Łomży były ścieżki rowerowe to bym nimi jeździł
polbruk nadaje się dla butów a nie opon



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na bydło na rowerach.

pier...o szopenie !.bydlo sam robisz i nie wymagaj od innej osoby *******.....enia... Po kolege(przyjaciela) wstaje sie o kazdej porze na motorze w zwartym szeregu.milego dnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na bydło na rowerach.

Autor: Jacek21 (---.elomza.pl) nie bronie policji i ciebie ,ale zastanow sie co piszesz ,a wiesz dlaczeg? to kresle- jak jestes rowerzysto i masz pojecie to pojedziesz ,a jak chcesz sie wykazac to zaluz odblask

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na bydło na rowerach.

Autor: Franio11 (---.adsl.inetia.pl) jasio sesacie odkryles ,wez sie za prace jeszcze beda z ciebie ludzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na bydło na rowerach.

zasada ograniczonego zaufania, uczyli co to jest czy nie?? także takie żale to sobie można. bydło z Kolna??żeby być debilem to można pochodzić i z Łomży. Nieraz widziałem \"święte\" BL w Kolnie, Piszu,Grajewie które się dużo lepiej nie zachowuje. Przecież my jesteśmy idealni, a inni nie umieją. Ustań chociaż raz człowieku na chodniku i popatrz na drogę jak jeżdżą, a przy okazji zwróć uwagę na blachy. Wtedy się wypowiadaj. Na pasach prędzej mnie BKL przepuści niż BL

Nie ważne skąd pochodzisz, ważne jakim Cię widzą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na bydło na rowerach.

Prawda jest taka, że jadącemu rowerem nigdy nie daje się pierwszeństwa przejazdu. Stwierdzone na Mickiewicza skrz.z P. Tadeusza tam jadąc rowerem zawsze można pierdaknąć w samochód bo nie przepuszczą święte krowy. Tak samo jest na Prusa przy przedszkolu. Pewna pani wyjeżdżając z parkingu ustała na trawniku w poprzek drogi , rozejrzawszy się na boki ruszyła prosto pod rower matki z dzieckiem przyciskając ich do maski samochodu na parkingu. Dobrze , że nic się nie stało. MY NA ROWERACH JESTEŚMY IGNOROWANI I TYLE!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na bydło na rowerach.

cincin nie mowie ze każdy z co ma BL jest swietnym kierowca ale na pewno większy % kierowcow z BL umie jezdzic niż Ci z BKL... I jeszcze jedno ktoś na BL nawet jak jedzie do takiego zapyziałego Kolna to jedzie tam bo ma cos do załatwienia a nie kreci się niczym smrod po gaciach i szuka wrazen jak to maja w zwyczaju BKL z kukawki i innych parkingow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na bydło na rowerach.

chwalisz sie czy zalisz? zdejmij noge z gazu ***** i jedz spokojnie przepuszczajac pieszych i rowerzystow cesarzu polskich drog.

Dzeyson

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org