wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ubespieczenie AC< OC

Jak to teraz z tym jest . Chcąc znienic ubezpieczyciela trzeba poprzedniego wypowiadać , Czy w czasie lub po szkodzie mozna zmienic /

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubespieczenie AC< OC

Raczej w czasie trwania umowy nie.ale jak się skończy to tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubespieczenie AC< OC

ja pierdole, jak czytam takie posty to wydaje mi się że jestem w XIX wieku!! skąd wy się wzięliście? a potem wypisujecie po forach że ktoś was oszukał i jaka to obecna władza to złodzieje, ręce opadają!

Uśmiech na twarzy Miód w sercu Ołów w pięściach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubespieczenie AC< OC

: KozioŁ - nic dodać, nic ująć - imię mówi wszystko ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubespieczenie AC< OC

KozioŁ - trochę racji masz niestety. Ale w odpowiedzi na postawione zapytanie podpowiem że polisę można wypowiedzieć w każdym czasie trwania ubezpieczenia najlepiej zrobić to na piśmie.Nie ma problemu złozyć takie wypowiedzenie nawet w ostatnim dniu kończącej się ochrony. W necie znajdziecie odpowiednie druki dla swojego ubezpieczyciela. Wydrukować , wypełnić i wysłać najlepiej w taki sposób by był po tym ślad.







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubespieczenie AC< OC

No i nie wszyscy zdają sobie sprawę jakie są kary za brak obowiązkowego ubezpieczenia \"OC\" A są bolesne niestety.







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubespieczenie AC< OC

Polecam CUK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubespieczenie AC< OC

Na stronie każdego ubezpieczyciela masz konkretne kalkulatory, zobacz - https://www.lu.pl Kwestia wklepania danych. Porównywarka jest zbędna. Może i czasu tyle nie pochłania, ale jeśli sprawdzisz to ręcznie, to masz wtedy pewność wycen.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org