sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
SOLARIUM

Witam, szukam dobrego solarium ponieważ nigdy nie korzystałam a zbliza się wesele i chciałabym troszkę opalić skórę.
Dziękuję za odpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLARIUM

Co rozumiesz pod pojęciem \"dobre solarium\"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLARIUM

sudan san

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLARIUM

nie ma w Łomży dobrego solarium. Jest tylko zwykłe, przeciętne - ale cóz czasem można skorzystać od biedy....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLARIUM



Autor: Wisienka123 jak Tobie sie kojarzy solarium/DOBRE SOLARJUM / rozwin ten temat .Bardzo ciekawy jestem jak to bys ty to poprowadzila zakladajac swoj biznes .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLARIUM

boski uspokój się...:D Uraziłam czyjeś solarium? Nie używałam nazw, spokojnie, ojej....:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLARIUM

no , no ciekawy temat ...

wisienko, jaki popyt taka podaż a Ty jesteś jakaś nadprzeciętna ?

powiedz nam jakie miałabyś wymagania i ILE za takowe byłabyś gotowa zapłacić?








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLARIUM

nie o to chodzi czy urazilas czy nie tylko przedstaw mi swoje zdanie na temat dobrego solarium

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLARIUM


sherlock
,

chyba nie chodzi solarium do którego i tak ona rzadko zagląda

raczej o same HEJTOWANIE !








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLARIUM

Nie nie hejtuję :) - co do wymagania jeśli chodzi o solarium to chciałabym skrzystać z fajnego \"nietrzeszczącego\" supenowoczesnego łóżka ale to zapewne nie jest możliwe..
&zonk oo mylisz sie - czesto korzystam jesli mi potrzeba ale zauważyłam że mam więcej pieprzyków a dekolt stał się \"piegowaty\" i jak na razie zaprzestałam opalania w solarium :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLARIUM

A gdzie masakra :) ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org