sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
torebki wittchen w lidlu...

dlaczego nigdy nie można ich w Łomży kupić? niby w bezrobocie a tu za 249zł sztuka,sklep otwierają o 9 a o 10 już puste kosze. Co o tym myślicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

a mało masz żon lekarzy i lokalnych biznesmenów? im też się nie przelewa a co wittchen to wittchen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

O którym Lidlu mowa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

no prawda,o 8 sorki.No ale i tak to już drugi rok z taką promocją a rynek się nie nasycił i stara mi głowę suszy znów. Dalej te jęki, nie kupiłem, bo nie myślę o niej i ble ble... a tu z roboty ja biegł ,z nocki uwalony jak pies i WUJ ZNÓW. W ramach protestu będę biegał już tylko do biedronki;-(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

na Zjeździe to nawet papierów żem nie cmoknął a na Legionów puste kosze..
A Miśka ma dziś urodziny... I tak to mam przej,,,, przez Lidla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

no my tylko zwykli ciułacze :-( chciałem być raz w roku dobry i się rzucić a tu oooooo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

Bezrobocie jak bezrobocie, ale kryzys był (jest) tylko na papierze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

Malentas miej gest i kup żonie torebkę na stronie internetowej wittchen, często można natrafić na promocje:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

nie wszystkim tak dobrze. Uważam,że to sporo kasy a zniknęło podejrzanie szybko. Rozumiem 50 zł, no 100 ale 250 i wszystko poszło?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

dałem na święty spokój 300zł a niech sobie ma i kupi co chce, może na balkon mnie nie wypier.... ale i tak łazi jak by ją w dupę upier....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

Używaki otwierają w podobnych godzinach, też jest tłok i towar szybko znika. Z pewnością znajdziesz jakiś Witchen, witthen czy wittchenn, a i jakość nie powinna zbytnio odbiegać od \"oryginału\". O cenę nawet nie pytaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

Widzisz jaki dobry mąż z Ciebie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

zły,bo to ponoć mało a ja i tak się rzucił :-( najprostszej rzeczy nie umiem załatwić a mamusia mówiła,że będzie ze mną biedować. Baby...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

to naprawdę nie można skórzanego worka za 300zł kupić? ja chciał być dobry i znowu wuj...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

Najważniejsze to pamięć, a nie wielkość, czy ilość prezentów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

Można kupić już za sumę 300 zł worek jak to ujęłeś, chyba, że żona chce worek wielkości ciut mniejszy niż \"solniak\" na ziemniaki to wtedy za kwotę 300 zł nie kupi.Wiadomo im większa torebka, tym więcej zużytej skóry na nią i wyższa cena.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

ja naprawdę bym kupił ale nie było już. Nie myślałem,że to taki hit i jak za komuny w kolejce nie stałem a teraz przez takiego lidla głowa mnie już boli a ile już wypaliłem,żeby nie grzmotnąć w ryj. Zły jestem,zły...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

żeby to 3 godziny się drzeć to tylko wy tak kobietki kochane potraficie... Więcej jej kasy nie dam,bo żyć trza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

Oj tam nie wszystkie tak krzyczą, trują głowę i tupią jak nie dostaną tego co chcą:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

małych szkoda...bo bym się wyprowadził,przynajmniej czasami...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

Życie z kobietami faktycznie czasami do najłatwiejszych nie należy, ale i Wy panowie czasem potraficie zaleźć nam za skórę:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

malentas dzięki za Twój wpis... z samego rana uśmiałam się do łez... Niestety takie życie! Mnie ostatnio w Lidlu babka tak popchnęła (chciała zgarnąć bluzeczki dla dzieci za 15 zł), że prawie mnie przewróciła. Gdy zwróciłam jej uwagę na brak kultury to mi powiedziała, że ją za komuny tak pchali to teraz ona też tak może!!! Cudowne to było, tak jak z Twoimi torebkami. Idź do Wojasa oni też mają bardzo ładne skórzane torebki... ja bym taką chciała :)
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

Podobnie jak w ciuchlandach :)

Slalom od jednego do drugiego i pytanie na forum w którym co i za ile.

Takie są uroki Łomży i jej nie mających co do gara włożyć mieszkańców .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

dziś świeci słońce i Pani ma lepszy humor ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

chwała Ci Panie za słońce świecące :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

Chwała twojej Pani za pogodną twarz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

Napisał sąsiad? ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

Ty Zenuś jesteś zajebisty,konfidencie zza ściany!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

to terroryzm !!!! brak torebek

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

bez względu na intencje, dziękuję autorowi postu - ja miałam przedni humor cały dzień!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

proszę bardzo :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

kiedyś gdy pierwszy raz te torebki rzucili w Lidlu to leżały one i pies z kulawą noga się nimi nie interesował. Teraz jak wieś łyknęła trochę ogłady to normalnie walka wręcz o te torebki. Swoją droga jak czasami widzę te tłumy paniuś i starych pierdzieli w Lidlu którzy krowim truchtem biegnących aby wyrwać co najlepsze to mnie się niedobrze robi. Kiedys widziałem takiego starego pierdziela co wybierał pstrągi w promocji .Brał ntego chyba ze 20 opakowań i był tak zachłanny ze nikogo innego nei dopuścił do nich dopóki sam każdego nie pomacał mi wybrał to co według niego było najlepsze.

lateks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

Nieprawda,że leżały. Żona rok temu na nie polowała i jej się nie udało,dlatego prosiła o to w tym roku mnie. Skórzane torebki są bardziej trwałe i ponoć dlatego jej tak zależało. Nie jesteśmy ze wsi, ale jak byśmy byli,to nie znaczy,że zakup udałoby się zrealizować. Jakie to ma znaczenie czy ze wsi czy z miasta? Liczy się odległość od sklepu ;-) Tak sobie myślę,że Panie sobie odkładają dla znajomych,rzucą z 5 na sklep a resztę rozprowadzają na lewo i interes się kręci. Torebkę żona ma- załatwiła to sąsiadka od znajomej. Jak to w Łomży, tak jak za komuny interesy pod ladą :-) Na allegro takie modele 300zł a tam były po 249zł i stąd ta pokusa :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

lezały leżały bo sam je oglądałem

lateks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

rok czekać na kolejną promocję?może ona tylko tak gada,że ją chce,cobyś się poświęcał stając w szranki z innymi promocjożercami w lidelu.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

u szmita na dlugiej torebki lepsze jakosciowo niz jakis wichten ale wy biedaki kochacie znaczki i marki co nie?

Dzeyson

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

Byłam na akcji w LIDLU .

http://www.youtube.com/watch?v=cvD797JwOdw#t=37

Kilka wpadło mi w ręce, nadam w łomży szyku ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

Dzeyson nie wszystim chodzi o znaczki te torebki są po prostu dobre jakościowo, a torebki ze Szmita jeśli porównujesz ich jakość do firmy Wittchen no cóż może lepiej przemilczę ten temat:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

No tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

Ja mam jedną, skórzaną, kupioną w sklepie przy ul. Farnej w cenie chyba podobnej do tej z Lidla, bo jakieś 300 PLN - fakt, że nie korzystam z niej na co dzień, ale jednak dość często i pakuję w nią co popadnie. I trzyma się już ponad cztery lata, wcale się nie zniszczyła. Zwykle żywot moich torebek z tzw. skóry ekologicznej wahał się w okolicach 3 - 5 miesięcy (przy cenie co najmniej 70 PLN), a zamszowa z sieciówki wytrzymała półtora roku. Nie stać mnie na nowy model drogiej torebki co kilka miesięcy, ale i nie stać mnie na tanie torebki co kilka miesięcy. W pierwszym przypadku byłoby to po prostu spełnienie zachcianki, w drugim - konieczność.

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

podobaja mi się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

CO ZA IDIOTA ten Wittchen TAK TANIO SPRZEDAJE JAK JEST POPYT ?

PODNIEŚĆ CENY O 100% i nie będzie kolejek

zobaczymy ILU wielbicieli \" reklamówek \" kupi ten towar








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

w sieci można kupić skórzane torebki damskie o wiele taniej, a zasady gwarancji czy kroje są bardzo podobne, ja sobie kupuję aktówki damskie tutaj -> http://panitorbalska.pl/c/76/torebki-damskie.html
jak się kupuje więcej sztuk (bo jeszcze zbieram zamówienia u znajomych) i wychodzi o wieeele taniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torebki wittchen w lidlu...

Te torebki Witchera z lidla to podróby i to za grubą kasę po roku się rozłażą
współczuje tym wszystkim kobietą które dały się tak nabrać



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org