piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Plandeka wisi a woda leci

ja pragnę przypomnieć biednym kupcom ,że to jest wiata a nie ich chata. Jak zimno i nie oasuje to albo wykupić stoisko na hali zamkniętej albo iść w ciepłe kapciuszki do domu. Mam nadziję ,że miasto nie da się ogłupić i nie pozwoli na robienie z tej pięknej wiaty kolejnej wiochy. Jeżeli już to pozwolić tym co handlują na stałe a jest ich tylko paru na postawienie jakiś ładnych kontenerów gdzie by mogli trzymać towar i się skryć. jeszcze raz przypominam ,że przeznaczenie tego miejsca to odkryta wiata do handlu dla każdego . Ja jako klient tak to widzę . cO WIECEJ POGONIŁBYM TE SAMOCHODY KTÓRE WJEŻDZAJA NA TEREN POD WIATA . Wycieka często z nich olej i inne płyny techniczne zatruwające to miejsce . Tego nie powinno być i wygląda to okropnie.

lateks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plandeka wisi a woda leci

tak to winno wygladac



lateks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plandeka wisi a woda leci

a nie wieszać jakies szmaty



lateks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plandeka wisi a woda leci

a wygląda na tym rynku pod wiata tak



lateks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plandeka wisi a woda leci

ciężko będzie to wytłumaczyć handlującym skoro przez tyle lat tak postępowali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plandeka wisi a woda leci

Dlatego to nazywa się wiata a nie hala.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org