środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nowy blok przy moniuszki 16 w Łomży

Jestem mieszkańcem tego bloku no mam 13 lat .Na naszym osiedlu nie ma żadnego pożądnego boiska ani placu zabaw(najbliższy skeytpark).Na wolnym miejscu graliśmy w piłkę a teraz tam chcą wepchnąć blok!!!!ludzie to gdzie my mamy się bawić na polach????to teraz całe dnie będziemy mieli dosłownie obok budowę!Spółdzielnia każe nam chodzić na boisko pg1,tylko że jest mały problem z tamtąd wygania nas ambrela chociaż nic złego nie robimy!! obok naszego bloku stał (cały plac zabaw-murek, chuśtawki i drabinka) już wywalili murek bo na miejscu placu będzie stał parking.piszcie coś....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy blok przy moniuszki 16 w Łomży

co skasujecie ten post bo boicię się prezesów!!to nie jest reklama tylko my dzieci też mamy jekieś prawa i też nam się coś należy co !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy blok przy moniuszki 16 w Łomży

Napisz do sółdzielni albo pogadaj z dyrektorką pg1 żeby was wpuszczali na te boisko. Życze Powodzenia w rozmowach, wierze że wam sie uda!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy blok przy moniuszki 16 w Łomży

Witam !

Spółdzielnia robi to co robi - trzepie kasę! Ludzie chcą bloku (mieszkać gdzieś trzeba no nie?) to go będą mieli.

ŁSM z placu zabaw będzie miała kiepskie (żadne?) zyski - duże koszty (naprawy, remonty itp)

Natomiast blok to czynsze ok 200 zł od lokalu co miesiąc!!!

Ponadto bliskie otoczenie (Sanktuarium Miłosierdzia) moim zdaniem uniemożliwia budowę kompleksu rekracyjnego podobnego Skyte Park`u przy SM Perspektywa.

Nic nie da się zrobuić - decyzja zapadła - roboty ruszyły.


Z tego co widziałem blok ma być w kształcie litery C i usytuowany tak, że plecami stać będzie do ulicy Wyszyńskiego co spowoduje, że plac zabaw (ale nie boisko piłkarskie) powstanie w dość osłoniętej części podwórka i będzie dobrze wyposażone i bardziej bezpieczne dla mniejszych dzieci.

A ci co w piłkę grać lubią to dla nich jest szkoła PG 1 w pobliżu z dość dużym boiskiem.

Masz wąpliwości zgłoś to do CBA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy blok przy moniuszki 16 w Łomży

Silwerman, weź zwoąłj kolegów i zróbcie bloakde przed Leader Szajsem to moze zwrócicie na siebie uwagę ludzi i mediów. W Suwałkach zrobili blokade dopiero gdy w innych miastach (Wasilków , Szatabin) przestali robić, i wtedy telewizja Bstok przyjechała :) Moze wam sie uda, zablokowac jakis transport do szajsa:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy blok przy moniuszki 16 w Łomży

"Bloki zabudują ostatnie enklawy zieleni"

Panie Czarku proponuje się przejść w tamte miejsca osobiście, rzeczywiście "enklawy" i rzeczywiście "ostatnie" .........

Pozdrawiam

T i g e r



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy blok przy moniuszki 16 w Łomży

dobra jest spox roznosiliśmy plakaty a tu dzisiaj gospodarzowi coś nie pasiło i pozrywał ....!! Płaco mu za to czy co ????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy blok przy moniuszki 16 w Łomży

no spółdzielnia chyba dała młodziakowi kasę za zrywanie tych plakatów!!A po za tym popatrzcie na perspektywę i popatrzcię na jantar!!Jest różnica co:D:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy blok przy moniuszki 16 w Łomży

Silwerman, ja bym Ci proponował zamiast grą w piłkę zająć się trochę swoją ortografią. Jesteś młody, więc masz jeszcze szansę...
...roznosiliście plakaty. A od kiedy można oblepiać samowolnie plakatami co się chce zwłaszcza budynki ?. I to plakatami, o treści nie do końca zgodnej z prawdą.



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy blok przy moniuszki 16 w Łomży

po pierwsze to nie ja pisałem !!po drógie co takiego jest niezgodne z prawdą!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy blok przy moniuszki 16 w Łomży

Wiecie co chłopak ma racje. ŁSM woli trzepac kase zamiast troszczyc sie o swoich przyszłych mieszkanców. Prawde mówiąc w okolicy nie ma żadnego porządnego boiska (i tu uwaga!)... Z TRAWĄ!!! Przykłady? Proszę bardzo:

1. Boisko szkolne PG1 trawa rosnie tylko po bokach a w środku... piaskownica, jak to mówią uczniowie tej szkoły. Niesądze żeby ktoś chciał na tym czymś (bo nie można nazwac tego boiskiem) grać. Bo co kilka minut trzeba zdejmowac buty zeby wysypac z nich piasek. To jest normalnie śmiech na sali...
A wystarczy tylko posiac trawe...

2. Boisko SP7. Tu sprawa wygląda odrobinę lepiej. Nie ma tak dużo piasku. Ale gdzie sie podziała trawa... Chyba za ogrodzeniem bo na boisku jeszcze nie widziałem. A przecierz jednym z pierwszych skojarzen do słowa boisko jest trawa...

A później jest pretensja do PZPN że nie mamy dobrych piłkarzy. Kolejne uszczypliwe kometarze, kolejne zawiedzione miny. Niesądzę że chcielibyscie miec społeczeństwo kaleczniaków którzy umieja sie poruszac tylko po kompyterowym świecie, którzy idąc do sklepu będą potykali sie o własne nogi

Cóż pozostaje grac na osiedlowych trawnikach. Ale gdzie tu grac skoro w koło będą bloki. Istne blokowisko... I jak tu sie cieszyc z życia?? Gdzie spojrzysz to blok, blok, blok... Od razu można "złapac doła"

Silwerman wielkie dzięki za założenie tego tematu bo myślałem że tylko mi się ten pomysł nie podoba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy blok przy moniuszki 16 w Łomży

Zgadzam sie z Silwermanem. W pobliżu brakuje boisk do gry w piłke nożną, jedynym miejsce gdzie mozna pokopać gałe są osiedlowe trawniki, z których jesteśmy w dalszym ciagu wypedzani, przez ludzi stawiających coraz to nowe znaki zakazu lub zadzacych drzewka. Mam nadzieję, że ktoś zauwazy problem braku miejsca na grę i wstawi sie za nami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy blok przy moniuszki 16 w Łomży

Trawy na boiskach nie ma bo.... została wydeptana właśnie przez was - grających w piłkę i nic w tym dziwnego nie ma, to normalne. Gdyby szkoły miały pieniądze to zapewne na boisku byłby odpowiedni gatunek trawy, oraz byłaby koszona i utrzymywana w należytym porządku. Może dobrym pomysłem, byłoby znalezienie pomysłu, przez was graczy, skąd szkoła mogłaby uzyskać pieniądze na utrzymanie boiska ?



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy blok przy moniuszki 16 w Łomży

Niestety chłopak ma racje. Niedługo nie zostanie nawet kawałek zielonego trawnika w tym mieście.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org