poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Klub motorów, skuterów w Łomży

Mam pytanko kupiłem sobie nie dawno używany skuter Aprilke Sr50 i interesuje mnie czy w Łomży jest jakis klub skuterów, motorów, motorowerów do którego można było się zapisac i by były zloty. I skąd można było dowiedziec sie o zlotach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub motorów, skuterów w Łomży

Zloty hahaah chyba pod McDonaldem zjazd pajacow na kosiarkach z napisami yamaha i aprilla ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub motorów, skuterów w Łomży

Nie jednokrotnie widziałem jak nie odpowiedzalnie i nie rozważnie zachowuja sie Ci "małolaci" (tak ich trzeba nazwać) na skuterach a raczej "szlifierkach" z tego co mi wiadomo przewozić druga osobe mozna po ukończeniu 18 lat. Często widac osoby które wygladaja na 13-14 lat i przeciskaja sie między osobówkami i TIRami na legionów. W końcu dojdzie do tragedi bedzie płacz i lament. Szczerze powiedziawszy nie widzialem policji kontrolującej "skuterkowca" a są takimi samymi użytkownikami drogi jak kierowcy samochodów.

pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub motorów, skuterów w Łomży

Kogo obchodzi że kupiłes sobie aprille sr50 równei dobrze mógłbys kupic
kosiarkę husqvarna. Skutery nie powinny miec homologacji są za glośne. Normalnie KOSIARKI!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub motorów, skuterów w Łomży

Popieram wczesniejsze wypowiedzi, to coc wyprawiają na drodze małoletni kierowcy kosiarek jest niedopuszczalne i łamie chyba wszystkie przepisy drogowe jakie można złamać. Tylko dziwną żeczą jest to że takie zachowanie mozna spotkać tylko w Łomży, w innych miastach jest inaczej ale i często można zobaczyć kontrole Policyjną która sprawdza kosiareczki na drodze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub motorów, skuterów w Łomży

jak to nie kontrolują a w programie ,,Drogówka,, ?hehe u mnie pod domem zabrali typkowi dowów za łyse opony:P hehe

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub motorów, skuterów w Łomży

Zloty są... ale dla motocyklistów a nie dla tych małych fanatyków tych świszczących gówienkach bo chyba tylko tak to mozna nazwac.

Zdetronizowany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub motorów, skuterów w Łomży

A ja kupie dzis sprzet nie do zdarcia - Super szybką Jawke kaczuszke, dopiero będę kozak ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub motorów, skuterów w Łomży

Najlepsi kosiarkowcy to Ci, co na Legionów robią „Jezusa” (jazda na stojąco z rozłożonymi rękoma) i o mało się przy tym ze skutera nie spieprzają… ;)

Daliby im normalne kosiarki i nakazali jeździć po trawnikach, pożytek by był…



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub motorów, skuterów w Łomży

no aż mi sie smiać chce jak widze gościa który skuterem jedzie na jednym kole... no tylko nogami szoruje po asfalcie 40 km\h... raz bym w takiego małego kretyna przypier..... by go wyciągali z mojej chłodnicy heheh no a policji to ja dawno nie widziałem żeby jakiś skuter trzymali pewnie połowa tych bachorów ma starych w policji to by wiele wyjasniało

Jack Daniels rulezzzzzzz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub motorów, skuterów w Łomży

Jeżeli ktos chciałby poprowadzić strone internetową związaną z motoryzacją w której jednym zobszernych działów byłby poświęcony motocyklom tym współczesnym ale przedewszystkim zabytkowym proszę o kontakt.

filip_z_konopi@op.pl

Filip

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub motorów, skuterów w Łomży

no ja się w to nie bawie ale chetnie kuknoł bym na tę stronkę jak bedzie zapodaj link oki :D

Jack Daniels rulezzzzzzz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub motorów, skuterów w Łomży

No niestety linku narazie nie mogę zapodać (admin nie pusciłby mi tego posta jak bym podał adres stronki :)). Ale wszyscy zainteresowanie niedługo będa wiedzieli co to za strona i jaki jest jej adres.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub motorów, skuterów w Łomży

Ja to raz widziałem typa kury jechał skuterem i miał w nim zamontowane głośniuki od kompa tylko ciekawe po co mu jak no nic niesłyszał jak jechal bo miał kask założony o kur.. ale mi się śmiać chcialo z jego glupoty :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub motorów, skuterów w Łomży

taa to ostatnio siedze i slysze jakis skuter jedzie, potem ide do sklepu patrze a tak koles trawe scina pilarka haha, mnie to denerwuja te suszarki tylko pierdzi :/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub motorów, skuterów w Łomży

hehe no z tymi głosnikami to racja ja widziałem typa co wozi radio w plecaku odkręcone na ful heheh totalna beznadzieja no zeby jescze bez kasku to moze by słyszał a może chce zagłuszyć perkotanie tej kosiarki ?

Jack Daniels rulezzzzzzz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub motorów, skuterów w Łomży

bigi2004 ja też oglądałem program ,,Drogówka,, jak byli w lomży to taką wioche zrobili z lomży heheh pokazali typa na skuteże jak zatrzymiali a potem typa co ciągnikem jechal ale kurde jazde miałem jak to oglądałem bez kitu hhhehehehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub motorów, skuterów w Łomży

Ty gościu byś chciał jeżdzic na zloty???? Popierdzieliło cie. Po pierwsze to ojcy by cię pewnie na takie cos nie puścili a po drugie to nie wiem czy byś za nami zdążył tą swoją 50. Nikt z motocyklistów nie wzioł by za ciebie odpowiedzialności i nie czekał na ciebie na trasie jak ty bedziesz wyduszał z niej to 60 km/h

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub motorów, skuterów w Łomży

samsing5 pod mcdonaldem mozesz sie spotkac z tobie podobnymi idiotami ktorym rodzice kupili skutery...banda zje_bow i oszolomow...
a nie zapomne raz jak jezdzili dookola starego rynku:pp chyba 4 razy kulko zrobili buahahahaha idioci §§!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub motorów, skuterów w Łomży

samsing5 chciał być fajny przykozaczyc ze tatus kupił mu skuter :) a wszyscy go pojechali :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub motorów, skuterów w Łomży

jak narazie to oprocz niego, zapewne mlodego chlopaka, to nie widze tu zadnego postu cos wnoszacego, jest tu jakis admin????, **** was to interesuje co on se kupil a czego nie, forum jest od tego zeby pytal i otrzymywal odpowiedzi a nie zadrosne komentarze, ma chlopak skuter nie znaczy ze jest taki sam jak wiekszosc ich posiadaczy, ma ochote jezdzic na spoty niech jezdzi, lepeij niech jezdzi na skuterku niz ma siedziec pod blokiem czy sklepem i robic na *****!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub motorów, skuterów w Łomży

ale napinka na samsing5 :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub motorów, skuterów w Łomży

massakra z tymi kosiarkami to się zgadzam czasem samego siebie nie słysze jak na legionów ruszaja :P jeden ostanio kretyn omało mi się pod koła nie wpierdykał wymusił pierszeństwo kretyn , a potem slalon (tak to wygladało miejwięcej) miedzy samochodami na czerwonym świetle grrrr



_,.-*'^'*-.,_,.-*'| HOTVIG |'*-.,_,.-*'^'*-.,_
admin. of DTP TEAM

http://dtpstudio.xt.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub motorów, skuterów w Łomży

ale to chyba nie o tym temat?? nie wszyscy sa tacy sami tak zarowno kierowcy skuterkow jak i motorow czy samochodow!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub motorów, skuterów w Łomży

z tego co wiem to w Łomży jest kilku zapaleńców co "czują wiatr we włosach" ale są nie zrzeszeni. Może rzucić jakimś hasłem np. zlotu "Łomżyńskich kosiarzy" typu Łomżyńscy kosiarze w szeregu zbiórka! Wyłaź jeden z drugim zza biurka i woń snuj z rury na podwórka!

Powiedzmy w sobotę 15 lipca o 15-stej na stacji BP, bo pod Mak Donnaldem będzie warszafka na MacDriverze.


Daj pyska - do zobaczyska!

Pamiętajcie!

KOSIARZE, ŻNIWA CZAS ZACZĄĆ!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub motorów, skuterów w Łomży

********* atmosfera sie w tym temacie zrobiła. Popieram kolega "ja". Zamiast pisać pierdoły, dajcie choć jedną konkretną odpowiedź.
Jeżdzą jak jeżdzą ich sprawa. Z wiekiem się nauczą. POza tym jak w każdej grupie są normalni i nieco inni.
Osobiście popieram młodych na skuterach, przynajmniej mają jakieś zainteresowanie i pasje. Zapewne w niedalekiej przyszłości większość z nich przesiądzie sie na coś konkretnego.

Wracając do tematu
samsing5 -> po prostu zaczep któregoś na postoju, pogadajcie, weź nr telefonu i miej z nim kontakt. Z czasem grono nowych znajomych sie poszerzy i bedziesz miał z kim latać, bo samemu to kiszka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub motorów, skuterów w Łomży

Już w sobotę i niedzielę w Jedwabnem będzie wielki zlot wszystkiego na dwóch kółkach.Przyjeżdżajcie wszyscy, to nie jest daleko.

ŁOMŻA O.K

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub motorów, skuterów w Łomży

Co wy tak sie przypi********* skuterów. Pewnie macie maluchy i dajecie na pełnym gazie 50 i szpan a z przodu pod maską głosniki. Co wam tak przeszkadza?? Napinke to sobie róbcie w realu to do domu poobijani bedziecie wracać!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub motorów, skuterów w Łomży

boosszzz a ja za toba onstalem, ehh a tu kolejny dzieciak



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub motorów, skuterów w Łomży

samsing5 łoł już drże hehe ty no malucha nie mam więc bardzo mi przykro a z tym poobijaniem to uważaj! poprostu wyraziliśmy swoje zdanie co sądzimy o kierowcy takiej małej kosiarki ;) do zobaczenia na drodze

Jack Daniels rulezzzzzzz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub motorów, skuterów w Łomży

samsing5 pauko! (ladnie zaczolem prawda? :D ) Kaj ty k***a jestes? Szczerze to popieram wszytskich co pojechali po kosiarkach spawarkach szlifierkach suszarkach lokowkach itp. etc. Ja skwitowal bym to krotko - w/w urzadzenia to prawie motory a prawie robi wielka roznice"

samsing5 tak na marginesie nie strasz nie strasz bo sie zesrasz! Boli cie przychlascie ze ludzie nie toleruja zachowan smarkaczy nie umiejacych poruszac sie po jezdni! To, dla Twojego wlasniego dobra! Popieram to, ze "Milicja" powinna zaostrzyc kontrolowanie tego typu wyrostkow na ulicy! Niejednokrotnie zdjol bym takiego z asfaltu. Jedzie taki kurdupel majta sie na tym motorze na wszytskie strony przy delikatnym powiewie wiatru... co do zlotu... myslales gdzie je mozecie zrobic...? Max w jednaczewiaku! Bo chyba nie na mazurach bo skretu kregoslupa dostaniesz i strach ze zanim sie dotoczysz to przysniesz... kolejne to powiew Tira jadacego przez miasto jest zdecydowanie mniejszy niz rozpedzoego za miastem... wiec to mogla by byc wasza pierwsza i ostatnia wyprawa!

Reasukujac. Wsadz se smarku to Aprilke w dupe. Nie masz czym kozaczyc! Na marginesie wydaje mi sie ze tatus szarpnol sie motorynko bo co go nie stac...? Tego typu skutery ludzie raczej kupuja do zakorkowanych miast. Natomiast ogomny naplyw wsiunów do Łomży wypacza niektore zachowania i zastosowania urzadzen.

pozdrawiam

-=przemek aka phobia=-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub motorów, skuterów w Łomży

Rebus koregujacy literowke :P

Reasukujac <--> k=m


pzdr :)

-=przemek aka phobia=-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub motorów, skuterów w Łomży

hihi :D phobia fajny tekst

Jack Daniels rulezzzzzzz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Klub motorów, skuterów w Łomży

Łatwo krytykować nie patrząc na siebie.
Fakt , że jeżdzące grupy nieletnich motorowerzystów w te i wewte czasami zachowują się nadrodze conajmniej niepoważnie.
Ale my kierowcy udeżmy się w piersi - ile razy zaczynaliśmy uskuteczniać jakieś dziwne manewry na drodze !

Faktem jesat że większość kierowców nieszanuje użytkownikó drogi poruszających się na dwóch kółkach. Myśle tu zarówno o Motocyklistach jak i rowerzystach na motorowerzystach skończywszy.Więc taka dyskusja do niczego nie prowadzi. Są kierowcy i są kiepowcy i tego zmienić się nieda. Może wystarczy bardziej restrykcyjnie patrzyć na młodzież ubiegająca się o uprawnienia do prowadzenia takich pojazdów. Może przydało by się wiecej lekcji w szkołach uświadamiających młodych ludzi jakim zagrożeniem nieodpowiedzialne poruszanie się po drodze. Bo jeżeli bedziemy tylko krytykować młodych kierowców - a nie ich edukować to wyrośnie z nich potem taki sam keirowca samochodu , który bdzie pewnie krytykował kolejne pokolenia motorowerzystów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub motorów, skuterów w Łomży

Inżynier calkowicie zgadzam sie z Toba! Masz absolutna racje. Ja nie mowie ze jestem jakis niewiadomo jaki kierowca ale troszke km w zyciu zrobilem... szybko i pobieznie rachujac to napewno ponad 200 000 km. Troche wypadkow , debili, szalencow, etc widzialem. Zaznacze, ze przez te wszytskie km nie uczestniczylem w zadnej najmniejszej kolizji bedac kierowca. Dlatego wydaje mi sie ze moje doswiadczenie za kierownico pozwala mi w zupelnosci na krytykowanie i wypowiadanie sie na temat "mistrzow kosiarki"

pozdrawiam :)

Przemek

-=przemek aka phobia=-

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org