sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Torba do szpitala

Gdzie w Łomży najlepiej zaopatrzyć się w rzeczy niezbędne do szpitala i dzidziusia? Co ze sobą zabrać ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Torba do szpitala

w Fartlandii zaopatrzysz sie w rzeczy dla dzidziusia, a trzeba rożek, pampersy, ubranka (niby szpital ma ale lepiej posiadać swoje) smoczek, woda morska, chusteczki ,tetrowe pieluszki, gruszka najlepiej sylikonowa, majtki poporodowe, koszule do karmienia ,maść na bolące sutki, rzeczy do higieny dla cb. ewentualnie laktator (mi był potrzebny)

Lusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Torba do szpitala

Dodam ze podklady ginekologiczne. Podkladki toaletowe.recznik papierowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Torba do szpitala

szlafrok,kapcie i klapki pod prysznic, 2-3 zmiany piżamy w razie co odpinane z przodu do karmienia,stanik do karmienia ,ciepłe skarpetki,,majtki takie jednorazowe do kupienia w sklepie medycznym,2 ręczniki duży i mały,szczotka do włosów,szampon ,płyn do higieny intymnej,mydło,balsam,szczoteczka do zębów,jakieś kremy,ręczniki papierowe,sztućce,kubek,wkładki laktacyjne,krem na brodawki.wodę do picia ia jakieś herbatniki żeby się pokrzepić po porodzie(ja tak miałam)Dla dzidzi weź chusteczki nawilżane pieluchy,smoczek,ubranka na zmianę czapeczki,pieluszkę tetrową,body,pajacyki,kocyk,skarpetki,jakąś maść do pupy(polecam bepanten),jakąś oliwkę do pielęgnacji.Dużo rzeczy można kupić w fartlandii.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Torba do szpitala

Podklady itp zapewnia szpital ale swoje mieć można

Lusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Torba do szpitala

W szpitalu używa sie podkladow szpitalnych swoje mozesz miec w domu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Torba do szpitala

ty torby nie bierz tylko walizke duzo lub z dwie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Torba do szpitala

Najlepiej wez torbe Sherlocka.
On jest bez jaj to torba mu niepotrzebna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Torba do szpitala

Urodziłam 3 dzieci i żaden rożek, woda morska ani tym bardziej gruszka silikonowa nie była potrzebna. Myślmy realnie. Nie spędzimy tam miesiąca:) Piżamy proponuję szpitalne. Po porodzie krwawimy więc często widziałam kobietki upaprane krwią (ja zresztą też) więc po co brudzić swoje? No chyba, że w każdych warunkach chcemy wyglądać perfekcyjnie. No ale po porodzie raczej i tak będzie ciężko. Podkłady szpital zapewnia. Ubranka dla dziecka też. Jak przeleje się pampers i pobrudzi ubranko to co zrobicie? Utkniecie je do torby i będziecie kisić do wyjścia? O pranie szpitalnego zadba szpital. A swoje ubranka na wyjście do domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Torba do szpitala

Ok dzięki za info. Mam nadzieję ze to będzie szybki poród :) a ogólnie jaka atmosfera panuje u nas w szpitalu jak personel?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Torba do szpitala

nie szalej z ta torba jak bedzie ci cos potrzebne to rodzina doniesie wez tylko sobie 2 koszule kapcie buty do prysznica majtki poporodowe i przybory toaletowa do porodu i tak dadza ci koszule szpitalna a dla dzidziusia wez tylko pampersy i chusteczki w szpitalu go ci ubiora nie ma sensu tego wszystkiegio ciagnac trzeba by było naprawde ze dwie walizy a te 2 czy 3 doby dziecko moze byc ubrane w szpitalne ciuchy nic mu nie bedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Torba do szpitala

poród proponuje rodzinny z kimś bliskim. A położne sama się przekonasz. Zależy na kogo trafisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Torba do szpitala

ja rodziłąm w łomży 2 razy i nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń,nie ma co się na zapas negatywnie nastawiać.życzę szybciutkiego porodu.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Torba do szpitala

żyjmy średniowieczem .....

Lusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org