piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy posiada ktoś projekt tego tatuażu?

Witam. W najbliższym czasie planuje zrobić sobie tatuaż. Bardzo podoba mi sie biomechanika, stąd zainteresowanie tym oto zdjęciem. Jest mały problem, nie widać tutaj dokładnie wszystkich elementów. Czy posiada ktoś cały projekt tego tatuażu lub wie gdzie może się znajdować? Jeszcze jedno, orientuje się ktoś ile może wynieść owy tatuaż?(pewnie coś powyżej 5 tyś)
Za odpowiedź z góry dziękuje :P


http://files.tinypic.pl/i/00565/om9lfputwn17.jpg

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy posiada ktoś projekt tego tatuażu?

uwaga wirus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy posiada ktoś projekt tego tatuażu?

aż tak chcesz się wydziarać ??? to takie męskie ??? dorośniesz i zmienisz zdanie

Paradox

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy posiada ktoś projekt tego tatuażu?

nie jestem fanką tatuaży, ale ten jest faktycznie piękny. tylko jeszcze zalezy co komu pasuje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy posiada ktoś projekt tego tatuażu?

przy pierwszym umówionym spotkaniu z tatuażystą omawiasz wzór, wielkość itp. tatuażysta tworzy dla Ciebie projekt, który Ty potem zatwierdzasz. a więc zarówno Ty, jak i on możecie wnieść pewne zmiany. wyobraźnia tatuażystów jest wielka więc zdaj się również na jego rady. zależy im na oryginalności, w końcu głupio byłoby gdybys kiedyś spotkał kogoś z identycznym, a po zgadaniu się wyszłoby że robiliście u tego samego typa. bądź oryginalny, robisz to na całe życie. ja dziś żałuje że nie dodałam czegoś więcej od siebie, skopiowałam tylko wzór i to mam teraz na skórze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy posiada ktoś projekt tego tatuażu?

Oczywiście tak jak mówisz, na pewno będzie coś zmienione. Muszę znaleźć cały projekt, żeby wiedzieć co zmienić, bo tu nie widać wszystkiego idealnie.

up!
up!

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy posiada ktoś projekt tego tatuażu?

i właśnie dlatego że nie widać, sam możesz wymyślić coś sam lub razem z tatuażystą

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org