piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wymagania co do siłowni..

Czy w którejś z łomżyńskich siłowni można po ćwiczeniach wziąc prysznic albo czy w którejś jest kącik dla dziecka? Bo nie mam z kim zostawić a chciałabym ćwiczyć... A prysznic potrzebny w między czasie bo mam 2-3 godzinną przerwę w ciągu dnia i po ćwiczeniach szybko muszę udać się w inne miejsce więc żeby nie tracić czasu na dojazd do domu chciałabym aspekty higieniczne ( czyli prysznic po wzmożonym wysiłku ) załatwić raz dwa na miejscu i dalej w drogę.. ;)

Tak tylko pytam - wiem że to pewnie nie realne... Ale kto pyta nie błądzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymagania co do siłowni..

z tym kącikiem to pewnie przesadziłam ale fajnie gdyby był :D
w intercosmetic są natomiast natryski - na necie wyczytałam :) pewnie w sumie w kazdej siłowni.. eh głupia baba ze mnie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymagania co do siłowni..

zxcv4 thx ;) no i blondynka, zgadza się :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymagania co do siłowni..

o idiotę?!

raczej chyba wątpię!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymagania co do siłowni..

palę tylko Chesterfield-y!

co do lodówki, to mam pomysł! zamienisz się ze mną. przyniesiesz swoją pod mój adres i zabierzesz sobie moją. myślę, że problem rozwiązany.

o idiotę nie miej pretensji! poczytałem Twoje wpisy tu na Forum i włos mi się na głowie zjeżył! ale mniejsza o to!

ja Ciebie też serdecznie pozdrawiam!

p.s. adres podam Ci później, bo myślę, że jeszcze dzisiaj mi naubliżasz.

pozdrawiam naprawdę serdecznie!

szron58

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymagania co do siłowni..

Ja chodzę do max dance,jest to studio tańca razem z siłownią.Są instruktorki nawt można wykupić zajęcia indywidualne z jedną z nich.Jest prysznic wstęp tylko dla kobiet.Córcia chodzi na balet a ja w tym czasie ćwiczę.Jest zumba,atb,aerobik i wiele innych.Przyjemne z pożytecznym.Legionów 141 D(NAD PRYMĄ)Polecam.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymagania co do siłowni..

\"psy szczekają..... a karawana jedzie dalej!\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymagania co do siłowni..

dobrze... \"idzie\"...

naubliżaj mi jeszcze! na nic więcej cie nie stać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymagania co do siłowni..

któryś z użytkowników tego Forum ma fajne motto... \"nie dyskutuj z idiotą, bo...\" resztę dopowiedz sobie sam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymagania co do siłowni..

A mnie jest szkoda lata nananananana :):):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymagania co do siłowni..

zamknąć te forum dla takich idiotów, idź sobie na chata popisz a nie tu spamujesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymagania co do siłowni..

ooo a jak myślałam że tyle odp na temat siłowni... ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymagania co do siłowni..

Co z tego ze jest prysznic jak nikt go nie bierze. W większym mieście to inaczej a tutaj to co innego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymagania co do siłowni..

W max dance jest prysznic i wiele osob z niego korzysta. Jak juz ktos wspomnial, jest to miejsce tylko i wylacznie dla kobiet i to wlasnie fajna sprawa. Organizuja zajecia dla dzieci, ale takze zajecia dla mam z dzieckiem. Wystatczy pojsc i o wszystko dokladnie podpytac :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymagania co do siłowni..

siłownia to dla mnie tylko jak się chłodniej zrobi - tak to biegam trochę więc może za 2-3 miesiace sie przejdę

be cool

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymagania co do siłowni..

a nie lepiej silownia z basenem

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org