poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
lekarz endokrynolog

Tak jak w temacie. Kogo w Łomży polecacie. Chodzi mi o Mamę . Chodzi do dok Olszewskiej. Miała mieć na jutro operację. Ale ma bardzo złe wyniki, więc anestozjolog nie wyraził zgody i odesłał do pani dok Olszewskiej. A ta dopiero z buzią że ona nic nie musi nic potwierdzać i zaczęła swoją gadkę, Bardzo nie przyjemna Pani. A wcześniej to nie chciała dać skierowania do anestozjologa (bo ona nie musi. tak powiedziała) i Mamę ganiano do chirurgów i do izby przyjęć,. W końcu rodzinny dał.. Mama ma ok 70 lat , rozpłakała się nie chce już do niej iść,.Może jest jakiś lekarz w Lomży? A Pani doktor dziękujemy za miłe załatwienie pacjentki.. Proszę o pomoc ..














mMJest to starsza o

dari

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz endokrynolog

http://www.znanylekarz.pl/bartosz-pekala-1/ginekolog-endokrynolog/zambrow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz endokrynolog

Pani dr. Ołdakowska przyjmuje w przychodni przy dworcu pks.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz endokrynolog

Dziękuje bardzo.

dari

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz endokrynolog

Ja również pozdrawiam panią doktor, takich mamy lekarzy ,że na wymioty zbiera przed następną wizytą a pacjent to towar do przekładania z taśmy na taśmę.Pozostaje tylko życzyć takiej samej życzliwości i uprzejmości gdy ta pani pójdzie gdzieś coś załatwić u kogoś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz endokrynolog

Dlaczego ciągle chodzicie do tych samych lekarzy na których się narzeka?-Białystok jest blisko,wizyta kosztuje mniej niż w nas--w Łomży.Tam są specjaliści.Ech...


Endokrynologia
Przychodnia nr 1, ul. Nowy Świat 11c, Białystok, tel. 085 745-00-36, 085 745-00-37


Prof. dr hab. Szelachowska Małgorzata

Doc. dr hab. Zarzycki Wiesław

Dr n.med. Borejszo Iwonna

Dr n.med. Jakubczyk Danuta
15:00

Dr n.med. Zarzycka Barbara

Lek. med. Radziwon Jan


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz endokrynolog

Dziękuję bardzo. Mama myślała, że w Łomży też są dobrzy lekarze , ale do niektórych straciła zaufanie.

dari

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz endokrynolog

Tutaj do żadnego nie można mieć zaufania,skoro robi USG tarczycy i pisze,że w guzku jest krew,a tego nie da się zobaczyć bez biopsji ;/


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz endokrynolog

Zależy od stanu zdrowia i kilku innych czynników. Nie wyobrażam sobie, żeby moja babcia -70 lat jeździła do Białegostoku czy Warszawy do Lekarza. Jednak są różni ludzie i wiadomo -nie chcę wrzucać do jednego worka. Dr Ołdakowska pokieruje jak trzeba i na pewno będzie ok. Takie jest moje zdanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org