poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dlaczego dziś boli głowa?

kto ma dziś ból głowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego dziś boli głowa?

...ten, kto miał wczoraj imprezę?

Żartuję - coś chyba z ciśnieniem się dzieje. Mi kawa pomogła.
_________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego dziś boli głowa?

Ból głowy może być związany z ciśnieniem. W dniu wczorajszym okropnie bolała mnie głowa, ale dzisiaj mi przeszło .

er

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego dziś boli głowa?

znalazłem to
Czasem bóle odzywają się po zjedzeniu jakiejś potrawy. Na przykład zimnych lodów. To efekt skurczu naczyń krwionośnych. Inny powód bóli to np. nadmiar kofeiny z kawy, która zbyt mocno rozszerza naczynia. Ból głowy mogą wywołać też produkty spożywcze takie jak np. czerwone wino, piwo, salami, szynka, mięso, niektóre rodzaje serów, kakao czy czekolada. Przyczyną bólu głowy może być też odwodnienie organizmu. Objawia się uciskiem w skroniach. Ból głowy może być również objawem głodu. Głowa może nas rozboleć nawet po intensywnym żuciu gumy, bo nadwyrężamy staw skroniowo-żuchwowy. Głowa może pękać też przez nadużywanie leków. Jednym z powodów wystąpienia bólu głowy może być również nasza waga. Okazało się, że kobiety z lekką nadwagą są o 35% bardziej narażone na ból głowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego dziś boli głowa?

Jak głowa boli to w dvpie lżej :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego dziś boli głowa?

bo mąż chce pewnie coś przydziałać..:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org