poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
...łomżyńska plaża

...jedyna plaża w Polsce gdzie kosi się trawę a w wakacje z głosników można tam usłyszeć \"Last Christmas\"

..::ringostar::..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...łomżyńska plaża

Szkoda że nie ma kamerki online przynajmniej dla tych, którzy się wyprowadzili z Łomży

stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...łomżyńska plaża

szkoda słów dla takich ludzi i takich tematów...
niech nie będzie niczego ! tak jedziesz bo cię wyżucili ???


....lepiej iść na plażę dziką, tam z pięciu \"samochodów\" leci ona tanczy dla mnie, piękni i młodzi, donatan i cleo oraz hip - hop, ale też nie ten normnalny tylko taki bardziej z łaciną i etc. ręcznik lub koc można położyć bezpośrednio na węglach po grilu odgarniając wcześniej nogą pozostałe śmieci np. puszki po konserwach i pasztecie, dookoła pełno młodzieży polskiej nie umiejącej ułożyć zdania bez przekleństwa, nie umiejącej wejśc do wody bez puszki piwa....w tym roku byłem już na dzikiej plaży w siemieniu i tej w jednaczewie .... gratuluję bydło zrobiło swoje.... wysypiska podmiejskie nie plaże dzikie... to ja już wolę plażę miejską z której i tak powinni półowę wypierd.olić za brak kultury i umiejętności zachowania się w miejscach publicznych... ale zawsze można zobie znaleźć miejsce z dala od każdego bydła... biorąc pod uwagę, że bydło pływać w większości nie umie..... ogranicza się do chlapania...muzyka mi nie przeszkadza, bo jej nie słychać zarówno w wodzie jak i np. na drugim końcu plaży....

ringostar pojedzie do gut lub na inne \"mazury\" których kres leży w okolicach rajgrodu i będzie żył w przekonaniu o swojej wyższości....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...łomżyńska plaża


ciekawym zjawiskiem jest też, że im mniej ludzi na tym pseudo kąpielisku zwanym plażą miejską tym większa kultura panuje, porzadek i spokój....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...łomżyńska plaża

niech będzie i 5 osób na krzyż, które docenią to, co jest. Dlaczego wam wszystko przeszkadza? Nikt wam nie każe chodzić na łomżyńską plażę, jak wam nie odpowiada taka jaka jest to jedźcie sobie na inną do innego miasta. Mniej marudzących ludzi, to lepiej dla innych.
wiecznie narzekanie, jakby jej nie było to byście płakali, że nie ma. A jak już jest to też wiecznie coś nie pasuje. Ludzie.. Litości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...łomżyńska plaża


to jest taki syndrom małomiatseczkowych ludzi, którzy do pewnego momentu nic nie widzieli i nigdzie nie byli... potem zobaczą i wymagają ... w Łomży portu jak w Gdańsku, plaży jak Copacabana, stadionu jak Camp Nou.... mówić po polsku zapominają..... lub się wstydzą...

plaży nie bronię, ma swoje wady... ale więcej i zdrowgo rozsądku i optymizmu życzę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...łomżyńska plaża

Trafna puenta Tomku.
Pospolity głupek zawsze będzie miał wygórowane wymagania i muchy w nosie.
Nad takimi nie warto się pochylać, by ich choćby oceniać ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...łomżyńska plaża

tomek24042004 - 100% racji.

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...łomżyńska plaża

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...łomżyńska plaża

a jakim prawem kolega Tomek i cała reszta \"mądralińskich\" wysuwa tak daleko idące wnioski wzgledem mojej osoby? Ja tylko bez zadnej krytyki a zarazem jednoznacznie wyraziłem swoje zdanie co chyba jeszcze mi wolno? W jakim wy świecie zyjecie powiedzcie mi? Blondloczek mówisz \"pospolity głupek\" a ja Ci odpowiem że głupim jest ten kto nie ma zadnych wymagań bo własnie do tego nasz kraj zaczyna nas przyzwyczajac. Widocznie Ty bierzesz to co Ci wcisną i jak wcisna Ci 1000zl miesiecznie za 10 godzinna prace to Ty na to przystaniesz... Bo ambicji Ci brak co stwierdzam po Twojej krótkiej wypowiedzi. Tomek co do Ciebie to mimo że mądrze piszesz to ja Ci cos powiem... Mowisz syndrom małomiasteczkowych ludzi? Nieeee, poprostu niektorzy maja wieksze wymagania i ambicje niż minimum od życia które sie należy albo się i nie należy szczegolnie w dzisiejszych czasach gdzie przez takich jak Wy wiekszosc pracuje za minimum \"a bo lepsze to niz nic\". Hehe przejrzyjcie na oczy zanim zycie przeplynie obok was w tych minimalnych warunkach bytu. Pozniej już dla nas bedzie za pozno zeby cokolwiek zrobic. Pozdrawiam :)

..::ringostar::..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...łomżyńska plaża

A na plaży i tak bądą trawę kosili i Last Chistmas dalej będzie puszczane, pomimo twojej mądrości i wymagań :):)

I kto tu jest głupkiem ?? Tomek, reszta mądralińskich czy ktoś inny ? :):)

Bo wymagać to ty sobie możesz , ale od żony i mamusi poza tym od nikogo więcej :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...łomżyńska plaża

Hehe kolejny JAN NOWAK :-) któremu wystarczy to co mu wcisną... Chociaż czego spodziewać sie po kimś z takim podpisem... A co do plaży i nie tylko jej można zrobić wiele... Tylko najpierw trzeba chcieć :-)

..::ringostar::..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...łomżyńska plaża

Ale nam się niechce , nam jest dobrze tak jak jest:)

A ty chcieć to sobie możesz ,


TYLKO MOŻESZ :):):)

A co do podpisu to moj jest typowo Polski, za to ty do pięt nie dorastasz swojemu i nigdy nie dorośniesz:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...łomżyńska plaża

Oh i Ah :) Nie masz takiego prawa odpowiadać za ludzie więc pisz że TOBIE sie nie chce i TOBIE tak dobrze :-)... typowo polski? Chyba typowy dla pewnego marginesu społecznego. Nie ma o czym dyskutować bo są gusta i guściki ;) Jak Ci dobrze to tak zyj kolego ;) A Ci którym nie jest obojetne jak przezyja zycie beda cos robic w kierunku lepszych dni ;) i poprawy wlasnego bytu chociażby spedzajac popoludnie na plaży ;) która kiedys moze bedzie wygladac jak plaża... Pozdrawian

..::ringostar::..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...łomżyńska plaża

Nie wiem jak to można nazwać plażą. Parę wywrotek dobrego piasku (pytlaka jak to nazywają) załatwiło by sprawę.Chyba najbardziej o to w tym chodzi. Ale jakie to koszta dla miasta. Szkoda gadać. Co do nut to jaki problem puszczać np. łomżyńskie radio. Tych na górze interesuje tylko to żeby plaż była a już nie ważne jaka. Szczycą się że strzeżona. Reszta może być byle jaka. Takie jest moje zdanie dlatego tam nie chodzę. Równie dobrze można się na trawniku położyć i będzie to samo. Nawet bez trawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...łomżyńska plaża

Ok

Piasku przywieźć i radio łomżyńskie niech gra, to pierwsze pomysły mamy.
Co dalej ?

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...łomżyńska plaża

Co dalej? Zawsze można zebrać podpisy, złożyć petycje i czekać rezultat :-) Starszym mieszkańcom może się nie chcieć ale młodzi... ;)

..::ringostar::..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...łomżyńska plaża

O kurka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Copacabanę w łomży będą robili :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...łomżyńska plaża

jeszcze czepki i to gumowe,powinny być obowiązkowe.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...łomżyńska plaża

Może nie Copacabanę... Ale gdyby przynajmniej przyjechało troche piasku... Szkoda że już budżet obywatelski rozdany na ten rok... Nikt nie pomyślał o plaży :P Na szczęscie też żadnego ronda nie będą budować...

..::ringostar::..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...łomżyńska plaża

Ja tam już nie chodzę - mam dość oglądania potatuowanej patologii pijącej piwo że niby łomżing...strzelającej sobie fotki jacy to z nich plażowicze wielcy. Fakt nasza plaża to żenada - jesli miałabym wyrazić zdanie na jej temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...łomżyńska plaża

Witam.
ringostar , po części masz rację...
jesteś ambitny...
to ile już podpisów zebrałeś i co zrobiłeś poza tym postem??
Pozdrawiam.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...łomżyńska plaża

Nie podoba się a tam ludziska chodzą . O co tu chodzi ? Jest tyle plaż nie daleko Łomży że szkoda gadać .Może tu najbliżej i dlatego ,a i ratownicy. Po co petycje ? Wystarczy pustka w upalne dni i ktoś by sobie zadał to pytanie dlaczego pusto ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...łomżyńska plaża

kto by sobie zadał pytanie?kogo(prócz plażowiczów)interesuje los jakiegoś nadnarwiańskiego pola.zamknąć plażę,to i oszczędności dla budżetu wpadną.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...łomżyńska plaża

lepiej zamknac plaze i wzamian za te pieniadze bydowac ronda i stawiac pomniki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...łomżyńska plaża

albo do tego parku przedsiębiorczości dorzucić ;-)



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org