poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Uwaga na Fryzjerkę z wizny!!!!!

uważajcie na fryzjerkę z Wizny Dorotę R. WO-GULE NIE MA POJĘCIA O FRYZJERSTWIE!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na Fryzjerkę z wizny!!!!!

Kim jest WO-GULE ? Jakiś pseudonim artystyczny tej Pani?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na Fryzjerkę z wizny!!!!!

ponizej pasa dobrze goli

grzes

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na Fryzjerkę z wizny!!!!!

wogóle to powinno tak się pisać , jak już...Już od dawna wiadomo ,że ona do niczego się nie nadaje, chyba, że krowom warkocze zaplatać.......................

dari

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na Fryzjerkę z wizny!!!!!

Jak Ci się nie spodobała fryzura to trzeba było żądać innego uczesania albo odmówić zapłaty a nie wylewasz swoje żale na forum. Każda fryzjerka ma swoich klientów,którzy są zadowoleni z jej usług więc nie sądzę,że uda Ci się zepsuć jej opinię. Może jedynie Tobie będzie lżej jak się wyzalisz jaka to wielka tragedia spotkała

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na Fryzjerkę z wizny!!!!!

Jak juz to w ogóle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na Fryzjerkę z wizny!!!!!

Mała mi , ciekawe jakbyś Ty się czuła żeby Ci fryzurę zepsuto. wiadomo,że Ta Pani ma swoje zadowolone klijentki. Ale mogą i mają prawo być niezadowolone,Znam tą Panią, kiedyś mnie czesała i prawdę mówiąc mojego pieska bym do niej nie przyprowadziła.

dari

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na Fryzjerkę z wizny!!!!!

Pisze sie \"wogóle\" ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na Fryzjerkę z wizny!!!!!

Nie raz miałam taka sytuację i rozumiem autorkę postu ale ja w takim przypadku prosiłam o poprawienie zamiast wypisywać na forum publicznym niczym nie poparte informacje. Czy autorka napisała co się nie podobało? Nie..napisała,ze ta fryzjerka nic nie umie. A pierwszy post na ten temat to była masakra,podanie wszystkich danych..

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na Fryzjerkę z wizny!!!!!

Dari masz wpisane w profilu imię Dariusz a wypowiadasz się jako kobieta. Coś czuje,ze to marna prowokacja. Szkoda czasu na takie tematy. Pozdrawiam

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na Fryzjerkę z wizny!!!!!

jak już poprawiacie, poloniści.. to pisze się W OGÓLE. zapamiętajcie to raz na zawsze, dopiero później zajmijcie się poprawianiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na Fryzjerkę z wizny!!!!!

w ogóle!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na Fryzjerkę z wizny!!!!!

pisze się w ogóle gamonie

(.) (.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na Fryzjerkę z wizny!!!!!

Ale macie problem ile szumu robicie bo ktoś pomylił się , jak ta fryzjerka nie zna się to niech idzie do programu ,,Ostre Cięcie\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na Fryzjerkę z wizny!!!!!

Nie wiem co macie do tejfryzjerk..dla mnie ona jest najlepsza super ścina,farbuje,układa.Nie zamienię jej na żadną inną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na Fryzjerkę z wizny!!!!!

fryzjerka nie taka, kebabiarnia nie taka, pizzeria nie taka, pogoda nie taka, praca nie taka, H** wie co jeszcze. Może ludzie mają problem sami ze sobą i obwiniają innych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na Fryzjerkę z wizny!!!!!

a autor postu WO-GÓLE nie ma pojęcia o ortografii, hehe dziecko czas wrócić do podstawówki! <3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na Fryzjerkę z wizny!!!!!

zlitujcie się, \"w ogóle\" jak coś.. Poprawiacie autora postu a sami pojęcia nie macie.

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na Fryzjerkę z wizny!!!!!

Ale żeście się uczepili tego W OGÓLE... to wygląda tak jakby ktoś specjalnie temat zmieniał... A pani fryzjerka i tak do kitu i zdania nie zmienię

dari

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na Fryzjerkę z wizny!!!!!

Nas to interere naucz się pisać a włosy sama se żeni i nie będziesz miała problemów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na Fryzjerkę z wizny!!!!!

następny polonista..........

dari

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na Fryzjerkę z wizny!!!!!

Anglia bejbe !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org