poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wakacje w Chowacji

Czy ktoś z Was był może na wakacjach w Chorwacji ? Jak najlepiej się wybrać ? Przez biuro, czy rezerwować hotele online ? Są jakieś szczególnie godne polecenia miejsca ? Patrzyłam na np wakacje.pl i jest masa miejsc do wyboru. Może ktoś poleci coś sprawdzonego ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje w Chowacji

Półwysep Istria jest godny uwagi - Pula, Rabac, Rovinj, Poreć, a i do Włoch niedaleko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje w Chowacji

Osobiście polecam Riwierę Makarską. Dalej niż Istria, ale chyba wolę ten chorwacki klimat bardziej na południu. No i piękne miasta- Split, Trogir, Dubrownik.... Zresztą Chorwacja to także cudowne wyspy- Rab, Krk, Brac, Hvar.... Nieco bardziej spokojnie jest na pólwyspie Peljescac.

Spokojnie nie trzeba tam jechać z biurem podróży. Dla śmiałków polecam jazdę w ciemno. W okoliach Makarskiej spokojnie każdy znajdzie coś dla siebie.

No i dla każdego wybierającego się w tamte strony- polecam forum cro.pl. To skarbnica wiedzy na temat tego wspaniałego kraju, w tym także oferta apartamentów i hoteli :)

dream on

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje w Chowacji

Podobnie jak violette polecam Makarską, byłem tam już kilka razy, jedyne i niepowtarzalne widoki. Miasto znajduje się u podnóża wielkiej góry i jednocześnie nad morzem, połączenie nie ziemskie.
Poza tym dobra baza wypadowa do Splitu i Dubrovnika.
Możesz jechać z biurem, ale śmiało polecam samochodem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje w Chowacji

Byliśmy w tamtym roku kilka dni w Splicie i Makarskiej to są miejsca dla osób młodych prowadzących nocny tryb życia dużo deptaków dyskotek i rozrywki zatłoczone plaże później byliśmy 5 dni w baśka voda tam moim zdaniem jest idealnie jechaliśmy samochodem w 4 osoby wynajmowaliśmy na własną rękę i wyszło nam moim zdaniem tanio tydzień 1100 z wszystkim tylko braliśmy trochę jedzenia i wodę ze sobą bo tam niestety nie jest smacznie i nie za tanio warto wziąć swój makaron naprawdę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje w Chowacji

Z tym jedzeniem akurat wwiolka ma rację... bardzo łatwo o kulinarną wtopę .

Z napoi polecam ich smakową wodę Jamnicę.... Pyyycha i przywieźliśmy do Polski kilka zgrzewek.

dream on

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje w Chowacji

jeśli chcesz trafić w najpiękniejsze miejsca w Chorwacji to MAKARSKA riviera, jeśli bliżej to wyspa Istria, ale nie jest tam tak gorąco jak niżej. Byłam też w Rovinij-polecam, ale nocami nie ma tam co robić. Ogólnie Basca Nova jest też rozrywkowa. Lepiej zarezerwować przez biuro podróży. Są takie, które specjalizują się w noclegach W chorwacji. Poszukaj w necie.

program do zarządzania allegro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje w Chowacji

Witam.Uważam tak jak poprzednicy.Byłem w lipcu 2014r. i mam do
sprzedania 180 kun chorwackich za złotówki po kursie NBP z danego dnia !
Tel.696005147.( po prostu mi zostały). Pozdrawiam M.K.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org