poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
prawo jazdy

witam, po zdanym egzaminie praktycznym zapomniałem się zapytać czy coś trzeba teraz załatwić jeszcze donieść jakieś papiery gdzieś do ośrodka czy do ratuszu zanieść czy coś opłacić aby odebrać jazdy czy po prostu za te 2 tyg iść i wtedy się przy odbiorze opłaca prawo jazdy? dziękuje z góry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy

Jeśli się nie mylę to po zdanych egzaminach Twoja rola sprowadza się jedynie do odebrania samego dokumentu w Wydziale Komunikacji UM, za który będzie trzeba wnieść jakąś opłatę. Ale nie chciałbym Ciebie wprowadzać w błąd, bo może coś się zmieniło. Zresztą zawsze w razie wątpliwości możesz zadzwonić do WORD-u i naświetlić sprawę. Zapewne udzielą Ci wszelkich informacji. Ewentualnie poczekaj na odpowiedź kogoś bardziej kompetentnego w tej kwestii ode mnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy

trzeba isc do ratuszu tam co pkt sie wyrabialo i zaplacic i czekac potem 2 tyg na prawojazdy ale najpierw trzeba isc zgłosic do ratuszu i zaplacic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy

nic nie trzeba zglaszac tylko odebrac

Max

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy

Tu masz nawet serwis od Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych gdzie możesz zobaczyć, czy możesz już odebrać prawko:

https://info-car.pl/infocar/prawo-jazdy/sprawdz-status.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy

I opłacamy dopiero przy odbiorze? pytam,bo na stronie internetowej Papierów Wartościowych podane jest,że trzeba uiścic opłatę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy

trzeba isc zglosic i oni dadza kartke i trzeba oplacic a potem czekasz 2 tyg i idziesz i odbierasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org