poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prawo Jazdy w Łomży

Hej
słyszałem, że Łomża słynie z dosyć \"latwego\" poziomu jeżeli chodzi o zdanie prawo jazdy. Czy to prawda?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy w Łomży

tak prawda wez kolegow i przyjezdzajta wszyscy pozdajeta za 1 razem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy w Łomży

hahah sherlock tylko dobrą wóde trzeba miec przy sobie no nie? ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy w Łomży

o tak wodeczka obowiazkowo zagryzke juz egzaminator sponsoruje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy w Łomży

tak to prawda, jak nie posypiesz to nie pojedziesz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy w Łomży

Kiedyś było tak, że Łomża słynęła z bdb oznakowania ulic. Czy jest tak nadal? Mam pewne wątpliwości, ale ogólnie chyba nie jest źle.
Być może stąd ten stereotyp, w końcu nie ma ani tramwajów ani nawet jednej 3pasmówki, myślę że po Łomży jeździ się dosyć łatwo, dlatego taka opinia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy w Łomży

tak je...zgadza sie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy w Łomży

...jeżeli zna się przepisy ruchu drogowego to wszędzie obowiązują takie same...czy to w Warszawie,Krakowie czy Łomży.

Gdyby kobieta była czymś dobrym...i Bóg by miał jedną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy w Łomży

won z Łomży z tymi elkami ze wszystkich pobliskich miast

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy w Łomży

Z tym się zgodzę :-) Nie mam nic przeciwko kursantom,bo każdy kto ma prawko,uczył się jeździć.Tylko niech uczą się na swoich podwórkach,placach,a tutaj niech przyjeżdzają umiejąc już jeździć!!!Ale niestety Łomża,podobnie jak i Ostrołęka jest miastem nauki techniki jazdy,a nie samych przepisów.I o zgrozo co do samych instruktorów.Jak można uczyć kursanta robić zawrotkę na skrzyżowaniu,kiedy jest nakaz skrętu w lewo?!O prędkości 20 km/h,czy zjazdach z ronda nie chce mi się już pisać,bo dosłownie ZGROZA!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy w Łomży

Jak umiesz jeździć, to nie ma różnicy gdzie podchodzisz do egzaminu.

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy w Łomży

moim zdaniem jest różnica bo czasem są bardzo upierdliwi egzaminatorzy i doczepiają się do niewidzialnych błędów



nauka jazdy Wesoła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy w Łomży

W dniu kiedy ja zdawałam swój egzamin przyjechała grupka osób z Warszawy,gdzie tam nie zdali po 3-4 razy,a w Łomży za Pierwszym razem.Stwierdzili,że egzaminatorzy w Łomży są cudowni oraz miasto to \"pikuś\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org