poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Całe miasto bez ciepłej wody

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łomży poinformowało, że przerwa w dostawie ciepłej wody nastąpi we wszystkich obiektach w Łomży.
To wybrali najlepszy okres na przeprowadzenia prac konserwacyjno-remontowych w największe upały, a w wrześniu nie można było tego zrobić ?

stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody

Hmm, jest tak gorąco, że powinieneś wytrzymać bez gorącej wody, te pare dni ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody

a moje Prywatne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej kocial na gaz, dziala bez zarzutu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody

autor ma jakieś ubytki w mózgu odpowiadające za myślenie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody

ja bym proponowal grudzien lub styczen a wy ktory m-c na remonty?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody


nie wiem ile razy można ten temat wałkować...

sory Panie stefannowak ale widać, że do niedawana chodził Pan srać za stodołę do drewnianej wygódki a teraz przeprowadził Pan się ze wsi do miasteczka i się w ***** poprzewracało !!! to jest taka łomżyńska tradycja ...kiedyś (20 lat temu) na miesiąc zabierali...nikt się przez to nie powiesił...a bardziej serio... lodowaty prysznic z rana jest bardzo ożeźwiający...taki lokalny folklor ... i myślenie nie jest Pana najmocniejszą stroną.... dlaczego we wrześniu ??? może od grudnia do lutego n iech wyłączą, na dworzu zimno, ludzie zachartowani, to po h.... ciepła woda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody

20 lat temu nie było liczników za wodę ani za ciepło.... był ryczałt, było taniej.



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody

niektórzy na tych wątkach o wyłączeniu ciepłej wody, zachowują się jak stado baranów, z którymi można jechać jak się chce.. nie zapominajcie że to wy płacicie i to wy jesteście klientami a nie śmieciami którzy muszą godzić się na wszystko jak za komuny. beznadziejna mentalność...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody

Do tego odkręcając ciepłą stronę kranu leci trochę cieplejsza jak lodowata a licznik niestety \"bije\" . Przyjdzie niedługo rachunek i zapłacić trzeba będzie jak za ukrop

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody

hmm, tak czytam wypowiedz ojciecr i garbaty aniol, tak sie zastanawiam...
****, niech nie robią żadnych napraw... myjcie się w brudzie i rdzy, w końcu cebulak tak ma... no ale, jezeli nic by nie robili, to nadal byście piepszyli \"dlaczego nic nie robią skoro woda brudna\" .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody

Niektórym takie \"ożeźwienie\" dobrze zrobi. Może w końcu dostrzegą, że mają braki w wykształceniu (i nie tylko...).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody

Garbaty Anioł - mam radę na to, że by nie naliczyli Ci jak za ukrop - nie odkręcaj kurka z ciepłą wodą ;) Jakby nie było, zawsze znajdzie się ktoś, kto narzekać będzie ;) taka mentalność.

OjciecR - no właśnie, płace, więc chcę mieć czystą wodę i jestem w stanie uświadomić sobie, że niektóre rzeczy czasem wymagają remontu, wszystko jest narażone na eksploatację!

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody

Przy takich upałach nie powinno nikomu przeszkadzać że nie ma ciepłej wody , w rzece jest można się wykąpać :))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody

Dojne krowy jesteście i tyle
Placicie a nie macie
Co was interesuje remont? Płacisz, ma być zawsze gorąca i czysta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody

ten garb ci na mózg wszedł i za mocno uciska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody

może_być haha no rację masz :P te, Garbaty, ale jak nie używam gorącej wody to za nią nie płacę :P kiedyś ludzie radzili sobie w ogóle bez bieżącej wody i jakos się żyło. Współczuje Ci, że jesteś takim ponurym zgredem :P

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody

do garbatego: wole być dojna krowa niż baranem bez mózgu:) Nie pasuje? Mieszkaj tam gdzie mpec nie \"obsluguje\" mieszkan...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody

To kiedy nam puszczą tą ciepłą wodę, ktoś wie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody

W rzece jest ciepla bierzaca woda :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody

od kilkunastu lat przerwa w dostawie ciepłej wody była w okolicy 20-tego lipca więc żadnego łomżyniaka nie powinno to dziwić. konserwacja jest w wakacje a nie we wrześniu bo to właśnie w wakacje część mieszkańców wyjeżdża na urlop i przerwa w dostawie ciepłej wody jest uciążliwa tylko dla tych którzy wyjechać nie mogli albo wolą ponarzekać zamiast odpocząć

stenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody

sybiranka napisał(a):
do garbatego piszesz do innych:
\"dojne krowy jesteście płacicie i nic nie macie.....\"
więc ty nie płacisz bo wodę pewnie jeszcze ze studni wyciągasz, w krypie zagrzejesz i masz ciepłą za darmo, jak ci krowy wszystkiej nie wypiją, to co cię obchodzi co robią inni.
lato to pora remontów nie tylko w wodociągach, remonty właśnie w wakacje kiedy ruch jest wzmożony zaczynają się na ulicach(patrz Przykoszarowa) na drogach (patrz Stary i żeby było ciekawiej Nowy most) i poza naszą mieściną też nawet w takiej Warszawie ulice są rozkopane albo ruch wahadłowy. ciekawe czemu. może dlatego, że JEST CIEPŁO I BEZDESZCZOWO na ogół WIĘC PRACE POSTĘPUJĄ SZYBCIEJ (chociaż \"roboty drogowe \"i \"szybciej \"to się raczej wyklucza) ale wody nie będzie tylko przez tydzień a Polacy nie są czyścioszkami więc gdyby ktoś tego tematu nie zaczął to garbaty by nawet nie zauważył że ma tylko zimną wodę

stenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody

Nawet jak nie będzie co remontować to wam będą zakręcać. Jednak nie tak do końca, ale tak żeby letnia była w kranie gdzie powinna być gorąca. Ja sobie z tym poradziłem ale większość będzie używała właśnie tej letniej. Licznik jednak jest od gorącej i taki rachuneczek wam przyjdzie krówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody

Niektórzy nie rozumieją że ludzie mają małe dzieci.. że w normalnych krajach takie remonty trwają 24 godz. na dobę, są rekompensaty itp itd. zresztą z kim ja tu dyskutuję z uczniami i bezrobotnymi..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody

ojojoj małe dzieci masz hmm straszne, jak tu bez ciepłej wody sobie poradzić?
Skoro masz pracę to zarób na czajnik i miskę, pogłówkuj trochę i może dojdziesz jak za pomocą tych dwóch przedmiotów zrobić dzieciom ciepłą kąpiel. hej hej zarządzie MPECu, nie rób nigdy więcej remontów, bo OjciecR ma małe dzieci!! mam nadzieję, że dotarł apel!

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody

Gdyby byli uczciwi to przed remontem i po przyszedł by gość który spisałby liczniki.
Ta ciepła woda nie byłaby liczona jako ciepła. Wtedy żadnych żali nikt by nie miał. A tak to wali po prostu ściemą na kilometr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody

Ciepłej brak, za to zimnej jest tak dużo, że aż piwnice zalewa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody

Dobrym zwyczajem jest jak zaczyna się remont w ciepłowni miejskiej zakręcić domowy zawór ciepłej wody a nie oczekiwać jak garbaty, ze ktoś w przeciągu sześciu dni będzie dwa razy wodę spisywał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody

Autor: OjciecR. (---.elomza.pl) Data: 02-08-14 07:58

Niektórzy nie rozumieją że ludzie mają małe dzieci.. że w normalnych krajach takie remonty trwają 24 godz. na dobę, są rekompensaty itp itd. zresztą z kim ja tu dyskutuję z uczniami i bezrobotnymi.. Przecież małe dzieci trzeba hartować w zimnej a najlepiej lodowatej wodzie i wtedy nie chorują.

angella

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody

Moim zdaniem też to głupota w najgorętszym miesiącu wyłączać ludziom ciepłą wodę do mycia.
Ale cóż, przecież taka \"tradycja\" w tym cebulackim mieście i nic nie poradzisz normalny człowieku...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody

Woda robi się już letnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody

Sprawdzone na samym sobie.

Woda już jest, nie jest gorąca ale na prysznic wystarczy.
Tak ze 40 stopni to ma.

Ale teraz wszelkiej maści Janusze ze swoimi Mariolami będą się czaić żeby to sąsiedzi wypuścili to chłodniejszą wodę. Przecież swoich Alanów i Dzesik nie naraża na wodę inną niż buchającą na całą łazienkę parą.
Cebulaki pewnie ze dwa dni jeszcze będą się czaić imaginując w swoich głowach urojone oszczędności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody

bless, zryty masz beret.. a po chu.. mi gotować w czajniku, jak ja chce mieć w kranie? jestem klientem i wymagam.. Ja nie należę do stada baranów którzy godzą się na wszystko..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody

Szkoda żę tylko 6 dni a nie cały miesiąc jak to kiedyś było :)

Nauczył byś się gotować nie tylko w czajniku ale i we wszystkich możliwych garach jak ci brak ciepłej wody w upalne dni :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody

Zimny prysznic wielu forumowiczom sie przyda ;)

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody

Niestety, ale niektórzy tutaj mają rację. Bo po co brudasom ciepła woda jak i tak się nie myją. Wystarczy wejść do pierwszego lepszego sklepu żeby się o tym przekonać. Można się pożygać od tej \"perfumerii\".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody

Odłączenie \"dostawy\" ciepłej wody było koniecznie z przyczyn technicznych. To tak jakby ktoś chciał linie wysokiego napięcia naprawić czy zmodernizować bez odłączania prądu.

Jak ktoś narzeka z tego powodu, że ma małe dziecko, to trzeba było ruszyć głową - zagrzać wody w czajniku i wymieszać z zimną w wannie czy wanience, przecież tak strasznie się nie wystudzi zanim zagrzejesz odpowiednią ilość.
Sugeruję zaopatrzenie się w bojler, jeżeli nigdy więcej w życiu nie chcecie tego doświadczyć - no, bo to w końcu takie traumatyczne przeżycie.

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody

OjciecR. - dla ciebie mogę i mieć zryty beret, bo nie przejmuję się opinią takich jak ty ;) Nie szukam we wszystkim problemów i dzięki temu jestem szczęśliwsza i ma zdrowszy układ nerwowy, a z Twoim podejściem pierdykniesz na zawał w młodym wieku jak tak wszystkim się będziesz przejmował. Mówisz, ze \"po ch. mam grzać wodę jak ciepłą chcę w kranie mieć\". Co z tego, że chcesz, jak i tak jej nie miałeś. Nie należysz do stada baranów którzy godzą się na wszystko? Tyle tylko, że nie miałeś tej wody tak samo jak i ja, co z tego że się napinałeś. Sytuację mieliśmy taką samą, z tym tylko, że ja nerwów nie straciłam ;))

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody

To jest już ta ciepła woda??

Bo umyć bym się w końcu chciał :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody

No i niewiem czy ciepła woda jest:)

Niczego konkretnego na tym forum nie można się od was dowiedzieć :)

Na szczęście deszcz był ciepły to trochę mnie umył :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody

Trzeba ruszyć trochę głową
Osoby które chcą zwrot kosztów.. ewentualnie nienaliczanie do rachunku za ciepłą wodę muszą złożyć podanie wraz z podaniem stanu licznika za gorącą wodę sprzed i po remoncie, czyli w okresie gdzie defekto licznik gorącej wody nabijał wodę która była zimna.

Można?

Można

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody

Jeśli zostało nabit na licznik to i tam musisz zapłacić i tak wiedziałeś że nie ma cw to trzeba było zakrecić zawory i z niej nie korzystać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Całe miasto bez ciepłej wody

Ja podłączyłem pod zimna przepływowy ogrzewacz, takze u mnie licznik od ciepłej stał.
Za to znajomy dostanie zwrot.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org