poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gigant Łomża

Witam, co sadzicie o gigancie w lomzy i o obsludze, duzo osob zachwala iz maja dobre jedzenie, mile dziewczyny a gigant ponoc jest nie do zjedzenia na raz :-) sam zamierzam sie tam wybrac i chcialbym znac wasze opinie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigant Łomża

a co to kolejna kebabownia??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigant Łomża

Tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigant Łomża

fakt masz zyciowy problem ze az zalozyles konto na forum,haha

nie dziaduj, wydaj 10 zlotych i sie sam przekonasz,najwyzej jak niezjadliwy to wyrzucisz do kosza,

KRYPTOREKLAMA!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigant Łomża

Ja byłem raz i więcej nie pójdę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigant Łomża

Bezimienny123 jaki powod?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigant Łomża

ja wyrzucilem po kilku gryzach, trafila mi sie czerstwa bula z mala iloscia wkladu miesnego i do tego te skwarki byly prawaie zweglone a sos to juz porazka,smakowal jak najtanszy keczap z biedronki

masz racje : [bjest nie do zjedzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigant Łomża

byłem w tym kebabie 2 razy za pierwszym razem dostałem kebaba i był nawet dobry ale z drugim razem gdy wziąłem 3 kebaby to we wszystkich było mięso do połowy a dalej same warzywa i sos tak więc więcej tam nie pójdę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigant Łomża

Specjalnie po to założyłeś konto, aby napisać posty o kebabie? Bo całe Twoje 3 posty na forum są właśnie na ten temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigant Łomża

najlepszy kebab jest na dworcu na rogu ,hamburgery najlepsze sa w budce pit stop od 12 zl kolo stokrotki 200g kotleta z wolowiny i jest grilowany ale ostatnio chodze do knajpy ormianskiej na bema nad dawno dyskoteka rzymianka jest tam kebab ormianki na talerzu za 15 zl wogole inny ale najlepsze sa szaszlyki z karkowki grilowane na weglu drzewnym na talerzu tez za 15 no i piwko po 4 zyle a po co reklamujesz bulke z kapusta ze sladowa iloscia miesa

grzes

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigant Łomża

Ja jadłam kebab gigant. Fakt - bardzo duży i nie da sie zjeść na raz.. W smaku całkiem nie zły ale dla tych co lubią zielsko tzn było w nim bardzo dużo kapuchy drobno posiekanej, ser feta z wierzchu, bardzo mało mięsa. Ogólnie dobry bo nie jestem zwolenniczką mięcha aż by kapało ale myślę że chyba w kebabie o to chodzi żeby było..
Podsumowując : jak ktoś lubi poszatkowaną kapustkę z pikantnym sosem to polecam ten wielki kebab ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigant Łomża

Co jak co, ale pitburger jest na prawde dobry:)
Bylem jakis miesiac temu, to wtedy tylko bulka byla strasznie sucha.
Jednak, wlasciciel -jak tylko zjedlismy, podszedl, zapytal czy smakowalo, co poprawic itd itp, gdzie dostał taką wskazówkę odnośnie pieczywa. Mam nadzieję, że zostało to już przez niego naprawione :)
Moge więc z całą pewnością polecić ten PitStop burger.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigant Łomża

Koło giganta to ten kebab stał. Może i jest nie zły ale mięsa są śladowe ilości

Raul

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigant Łomża

A ja nie narzekam na Giganta, zawsze biorę w pudełku i mam tyle mięsa, że czasem w mięsie szukam frytek albo warzyw:D naprawdę dobry.. lepszy niż i obcokrajowców gdzie sos to woda a mięso pasztetem można nazwać.. polecam też 3wymiar na Małacha..
ps. jak ktoś chce dobrze zjeść to do Mariota a nie na kebaba !!! Inteligencja w d... je...na

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigant Łomża

3 wymiar jest nie do przyjęcia od kiedy zmienił się właściciel. Już nie mowa o obsłudze, ale sama jakość produktu jest bliska dna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigant Łomża

Dla mnie to było najgorsze co w życiu jadłem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigant Łomża

To co już nasz forumowy better nie prowadzi 3 wymiaru ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigant Łomża

teraz jest 5 wymiar haaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org