niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co myślicie o obsłudze w BTS ul. Poznańska???

Osobiście byłem klientem tej hurtowni jakiś czas temu i to co tam zastałem to się w głowie nie mieści. Traktują ludzi jak powietrze. Nie intetresują się klientem i trenują spychologię... od pracownika do pracownika i o co bym się nie zapytał to nikt nic nie wie...na szczęście znalazłem jedyną osobę w tym sklepie która była w stanie mi pomóc. niejaki pan Krzysiek z tego co usłyszałem.
jaka jest wasza opinia o tej hurtowni?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o obsłudze w BTS ul. Poznańska???

Urządzałam dwa domu, obsługa bez zarzutu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o obsłudze w BTS ul. Poznańska???

Obsługa dla mnie też jest ok żadnych zastrzeżeń

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o obsłudze w BTS ul. Poznańska???

Co racja to racja!!Strasznie mozolna obsługa.Byłam owszem kilka razy lecz wiedza sprzedawców w sklepie słaba.Musiałam szukać i jednak konkurencja miała lepsze podejście przekupili mnie mimo dobrego asortymentu sklepu BTS.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o obsłudze w BTS ul. Poznańska???

Dla mnie obsługa klienta jak najbardziej w porządku profesjonalna pomoc informacja szybkość obsługi na wysokim poziomie naprawdę nie ma do czego się przyczepić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o obsłudze w BTS ul. Poznańska???

bardzo sympatyczna i pomocna obsługa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o obsłudze w BTS ul. Poznańska???

obsługa jak obsługa raz lepiej raz gorzej. ale ceny na lampki i żyrandole mają najlepsze więc nie ma co narzekać

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o obsłudze w BTS ul. Poznańska???

Najpierw trzeba postać ze 20 minut gapiąc sie w sufit bo jak tylko ktoś wchodzi do sklepu to raptem wszyscy zajęci i każdy coś w komputerze robi a jak się już nastoisz i pracownicy zorientują się że JEDNAK COŚ CHCESZ to i owszem pomogą...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o obsłudze w BTS ul. Poznańska???

Witam,
\"rozjaśnialiśmy\" ostatnio nasze mieszkanie. Objeździliśmy wszystkie sklepy by na końcu i tak wrócić do BTS. Obsługiwała nas za każdym razem sympatyczna brunetka - obsługiwała rewelacyjnie. Albo jest po dobrych szkoleniach, albo ma naturalny talent do bycia handlowcem. Zaczynała od badania potrzeb, dopasowanie oferty, prezentacja w połączeniu z sprzedażą wiązaną. Rzadko spotyka się takie profesjonalne podejście handlowe, szczególnie w Łomży.
Pozdrawiamy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o obsłudze w BTS ul. Poznańska???

Dla mnie rewelacja. Pozdrawiam osoby tam pracujace oraz właścicieli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o obsłudze w BTS ul. Poznańska???

Obsługa fatalna,miny i zachowanie mają takie jak by tam za karę pracowali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o obsłudze w BTS ul. Poznańska???

A może warto zacząć od siebie? Jak przychodzi klient i ani dzien dobry,ani pocałuj mnie w du** i chodzi z mina sraj***go kota to też mam go w *****. Pewnie wielu powie ze jest klientem i trzeba nad nim stakac etc. Szczerze? Idz w piz** i wiecej nie wracaj. Jak przychodzisz, normalnie zagadasz to i normalnie zostaniesz obsłużony. Tyle w temacie ( nie mam nic wspolnego z BTS)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o obsłudze w BTS ul. Poznańska???

rolnik69 popieram wiekszość miejscowych to napompowane buraki cierpiące na przerost ambicji nad treścią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o obsłudze w BTS ul. Poznańska???

A ja to wole sama zapytac o towar, niz byc na wejsciu \"naskakiwana\" przez sprzedawce ... czasem to dziala spinajaco

To pewnie sklep dla mnie ;)

PS Obsluga w sklepach w Lomzy wg mnie na 5+ i w innych urzedach tez - jak zglosze sie gdzies z jakas sprawa to widze, ze im bardziej zalezy na jej dobrym zalatwieniu, niz mi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o obsłudze w BTS ul. Poznańska???

Akurat w ubiegłym tygodniu robiłam u nich zakupy jak dla mnie obsługa jak najbardziej OK.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o obsłudze w BTS ul. Poznańska???

Rolnik69 w koncu powiedziałeś prawdę. Podpisuję sie pod twymi słowami. w wiekszosci przypadków hrabiostwo wychodzi z założenia, że w ogóle zrobiło łaskę przychodząc - w myśl \"płacę to wymagam\" .Ja z BTS nigdy nie miałam problemów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o obsłudze w BTS ul. Poznańska???

dobrej jakosci chinszczyzne sprzedaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org