niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ksiądz do Pana Lotto: powiem ci krótko, promujesz pedałów

Cytat:

Powiem ci krótko. Promujesz pedałów. Nie możemy współpracować - takie słowa z ust księdza Tomasza Olszewskiego, dyrektora Diecezjalnego Radia Nadzieja w Łomży miał usłyszeć Ryszard Rembiszewski.


Link do artykułu:

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140724/REGION/140729911



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz do Pana Lotto: powiem ci krótko, promujesz pedałów


i prawidłowo...
homoseksualizm jest odchyłką od normy, bo związek homoseksualny nie może się rozmnożyć i przyjmując ich myślenie za normę to w ciągu jednego pokolenia ludzie wszyscy by wymarli...jak sobie ktoś chce być zboczony, to niech sobie będzie, we własnej sypialni, w swoim towarzystwie.... WTEDY MI TO NIE PRZESZKADZA... ALE ...jestem przeciwko każdej propagandzie... i tej pedalskiej i tej kościelnej....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz do Pana Lotto: powiem ci krótko, promujesz pedałów

Prawidłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz do Pana Lotto: powiem ci krótko, promujesz pedałów

Dla ksiedza nie powinno miec znaczenia czy ktos jest homo czy normalny. Wedlug wiary ktora reprezentuje wspiera i naucza powinien szanowac wszystkie stworzenia boze. To tylko swiadczy o nim i tym jakie znaczenie ma dla niego jego wiara. Teraz ksiadz przyjmuje swiecenia tylko dla kasy. Nic dla wiary. Osobiscie jestem przeciwny kosciolowi. Robia co chca, za nic nie placa, udaja bezkarnych. Jesli chodzi o homo to nie przeszkadzaja mi dopuki nie obnosza sie ze swoja orientacja. Tzn. jesli wala sie w swoich domach, to niech tak zostanie. Na ulicy zamiast tolerancji powinni dostac kijem przez glowe. Wtedy moze wybije im sie te chore upodobania. Wedlug mnie moga miec dzieci, pod warunkiem ze sami je sobie zrobia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz do Pana Lotto: powiem ci krótko, promujesz pedałów

Autor: piotrkropiel jak ci nie pasuje zmien wiare i nie mac ludziom w glowach bezbozniku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz do Pana Lotto: powiem ci krótko, promujesz pedałów

Autor: piotrkropiel katolik nie lata po dzwiach i nie puka a ty pukaj dalej szatanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz do Pana Lotto: powiem ci krótko, promujesz pedałów

puknij do moich drzwi to kartoflem w banie dostaniesz juz takich jak ty to bylo zle skonczylo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz do Pana Lotto: powiem ci krótko, promujesz pedałów

Autor: piotrkropiel a jak ci ciezko z swoja religia tto na muzlimska sie przenies bedzie latwiej harem bedziesz mial

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz do Pana Lotto: powiem ci krótko, promujesz pedałów

sherlock ja bylem wychowany na chrzescijanina, ale widzac co sie dzieje w kosciele przestalem wierzyc. Teraz jestem ateista i jestem z tego dumny. Kosciol sam zmienia ustanowione przez siebie zasady. Tylko wtedy gdy sa nie na reke dla nich. Jezus jezdzil na osiolku a rydzyk jezdzi maybachem. Miedzy nimi jest pelno pedofili, homo, alkoholikow. Jezdza po burdelach, uprawiaja hazard. A to wszystko za pieniadze naiwnych ludzi ktorzy maja slabe umysly i dali sie omamic. Modlic mozna sie u siebie w domu. Nie trzeba placic dla czarnej mafii za mozliwosc modlitwy w budynku ktorm oni rzadza. To jest zwykly wyzysk.chcialbys cos do tego dodac chlopczyku ze zmywaka na wyspach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz do Pana Lotto: powiem ci krótko, promujesz pedałów

Papier wszystko przyjmie. Skoro LOTTO twierdzi, ze nie mial umowy na prowadzenie koncertu wiec nie bylo co zrywac. Po za tym, jak dzeicko - chlop po 60 i placzki prywatne na prywatny profil FB wrzuca i nagle cala Polska o tym wie :).

Kazda sytuacja dobra, aby tylko wierni fani nie zapomnieli o czlowieku, mistrzu kilku zdan prostych.

Dobry wieczor!!! Nad przebiegiem losowania czuwa komisja gier zakladow. Przystepujemy do losowania. Maszyna losujaca jest pusta. Nastepuje zwolnienie blokady i przystepujemy do losowania. Dzisiejsze numery to... Dziekuje. Dobranoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz do Pana Lotto: powiem ci krótko, promujesz pedałów

Autor: piotrkropiel tak od rany byles wychowany i nauczony i modl sie za swoich rydzikiem sie nie przejmuj, u was terz rydzykow nie brakujemoje rydzyki sa prawdziwe twoje szukane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz do Pana Lotto: powiem ci krótko, promujesz pedałów

ten co wierzy slowo boze szanuje pod kazdym barankiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz do Pana Lotto: powiem ci krótko, promujesz pedałów

Autor: piotrkropiel jak bys chcial to mozesz zostac muzlimem palcem machnij pomoge Tobie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz do Pana Lotto: powiem ci krótko, promujesz pedałów

ot nic dziwnego od czasu gdy ten człowiek zajął się prowadzeniem tego radia zmieniło ono całkowicie swoje oblicze. Z radia katolickiego skierowanego do wszystkich ludzi wiary zrobiło się napastliwe radio katolickie o profilu typowo politycznym. To co akurat tu opisano wcale więc mnie nie dziwi a tylko świadczy jakimi kategoriami myśli i jakimi metodami się ten klecha posługuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz do Pana Lotto: powiem ci krótko, promujesz pedałów

Autor: piotrkropiel jestes dumny to nie ******* glupot ludziom bo ty jestes **** wie co

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz do Pana Lotto: powiem ci krótko, promujesz pedałów

jest jedno wyjście nei słuchac radia nadzieja bo jak widać jest to miejsce gdzie brak jest tolerancji ,zrozumienia czy tez zwykłej miłości bliźniego dla innych ludzi. To nie jest radio katolickie to jest radio które się za takie tylko uważa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz do Pana Lotto: powiem ci krótko, promujesz pedałów

utor: Lulik to teraz powiedz mi o swoim radju slucham?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz do Pana Lotto: powiem ci krótko, promujesz pedałów

ja chodze do kosciola sie modlic i mi nikt nie kaze a ty gdzie pukasz po drzwiach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz do Pana Lotto: powiem ci krótko, promujesz pedałów

Autor: Luliknie wypowiadaj sie na tematy co nie masz pojecia i odbij szatanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz do Pana Lotto: powiem ci krótko, promujesz pedałów

Jam jest Pan .Bóg twój, który cie wywiódł z ziemi egipskiej z domu niewoli.
1,Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną.
2,nie będziesz brał imienia Pana Boga swego na daremno.
3,Pamiętaj , abyś dzień świety święcił.
4,Czcij ojca swego i matke swoją.
5,Nie zabijaj.
6,Nie cudzołóż.
7,Nie kradnij.
8,Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliżniemu swemu.
9,Nie pożądaj żony bliźniego swego.
10,Ani żadnej rzeczy , która jego jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz do Pana Lotto: powiem ci krótko, promujesz pedałów

a księża co promują? alkocholizm i pedofilię i jest dobrze i cisza ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz do Pana Lotto: powiem ci krótko, promujesz pedałów

Nic nie neustprawiedliwia prostackego i chamskiego języka, czy to ksiądz czy pielęgniarka czy prezydent. W tym radiu ludzie jak zastraszeni się zachowują, na pewno nie czuć tam atmosfery miłości i wiary od księży także.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz do Pana Lotto: powiem ci krótko, promujesz pedałów

Jak widzę wielu ludziom myli się wiara z poglądami. Wiara to własny stosunek do Boga i nie można jej utracić z powodu innego człowieka ( po prostu się jej nie posiadało). Księża to ludzie i są różni nie można uogólniać że wszyscy są tacy sami, i z tych samych powodów wszyscy przyjęli święcenia. Odpowiedzialność zbiorowa była modna w minionych systemach społecznych. Argumenty normy co do zachowań homoseksualnych też mogą się nie sprawdzić, bo normy też się zmieniają wraz z ludźmi. W starożytnej Grecji normą było posiadanie chłopczyka do osobistych wygód, a dzisiaj to jest pedofilia, za to śmiało można uznać homoseksualizm za \"pozagatunkowy\" ponieważ gatunek to zbiór osobników posiadających podobne cechy, zdolnych do swobodnego krzyżowania się w warunkach naturalnych i wydawania płodnego potomstwa. Osobiście homoseksualizm jest mi obojętny, nie cierpię tylko nachalnej autoreklamy środowisk homoseksualnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz do Pana Lotto: powiem ci krótko, promujesz pedałów

jesli chodzi o wiare owszem wg niej kazdy czlowiek jest rowny ma te same prawa ale jesli chodzi o dewiacje w religii chrzescijanskiej sa nie dopuszczalne wiec nie nalezy ich promowac pochwalac to nie czlowiek jest potepiany a jego czyny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz do Pana Lotto: powiem ci krótko, promujesz pedałów

sherlock ***** jak tam, dzis tez nadgodziny lapiesz na zmywaku? Do przejscia na muzulmanizm najblizej tobie. A moze twoj pracodawca od zmywaka juz cie nawrocil trolu forumowy. Znajdz sobie jakies zajecie na wolny czas od zmywaka, bo tu na forum ani razu inteligencja nie blysnales. Siedzisz na wyspach i udajesz cwaniaka na forum przez internet, a w rzecziwistosci jestes smutnym, zalosnym trolem ktory swoje frustracje probuje odreagowac obrazajac innych. Odpisywanie na twoje zaczepki jest bez sensu, bo z czasem czlowiek znizy sie do twojego poziomu i poprostu sie zeszmaci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz do Pana Lotto: powiem ci krótko, promujesz pedałów

Autor: piotrkropiel kto cie obrazil fajtlapo zyciowa zajmij sie swoja wiara a od katolickiej ********** nieudaczniku zyciowy kogo tu obrazilem konski zwisie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz do Pana Lotto: powiem ci krótko, promujesz pedałów

po drugie to juz jestes zeszmacony debilu i muzlimow miejsce masz trolu internetowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz do Pana Lotto: powiem ci krótko, promujesz pedałów

Autor: piotrkropiel ty szujo zajebana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz do Pana Lotto: powiem ci krótko, promujesz pedałów

no i nikt z was nie wygrał....w Lotto a było 25 baniek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz do Pana Lotto: powiem ci krótko, promujesz pedałów

sherlock ministrantem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz do Pana Lotto: powiem ci krótko, promujesz pedałów

Napewno ministrantem. Pewnie duzo snikersow dostaje;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org