poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wielki napis z Ludzi LOMZING !!!

https://www.facebook.com/events/734597863265662/?notif_t=plan_user_invited

Dość oryginalny i fajny pomysł.... oby tylko Ludzie dopisali.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki napis z Ludzi LOMZING !!!

czyli prezes wpuści ludzi na boisko,żeby zarobić na reklamie,a jak ktoś przypadkiem wpada pokopać w piłkę to panowie wypraszają z ów obiektu...żałosne!
co do pomysłu:taki dość,dość ciekawy.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki napis z Ludzi LOMZING !!!

a!tylko ten napis mógłby być inny np.je.b..ć coś tam.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki napis z Ludzi LOMZING !!!

albo kogoś :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki napis z Ludzi LOMZING !!!

albo kogoś :)



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki napis z Ludzi LOMZING !!!

Napis mógłby być rzeczywiście inny np. Łomża, czy ŁKS 1926 Łomża, a
co Łomżing ma wspólnego z Łomżą ? Z coraz to głupszymi reklamami to tak
ale to wcale nie promowanie Łomży tylko promowanie reklam i browaru.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki napis z Ludzi LOMZING !!!

Żeby to jeszcze ten łomżing oznaczał łomżyńskie piwo -.-
A żeby to jeszcze ta firma w jakis sposob dbała o jakość produktów, czy o mieszkańców...
I żeby te reklamy łomżingu jeszcze jakies ciekawe były...
Swoją drogą słyszałem że ten gość co dostanie 20 000 za 2 miesiące ma SAM zrobić spoty dotyczące łomżingu. Śmieszne jest, jak na 2 filmikach widać go może raptem 7 sekund.
\"Prezesie, nice try, go fk urself\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki napis z Ludzi LOMZING !!!

Malo tego, klient ktory ma byc twarza lomzingu nie jest z lomzy. To jest dopiero wiocha!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki napis z Ludzi LOMZING !!!

Browar Łomża szuka jeleni do reklamy za friko haha,nieźle

aa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki napis z Ludzi LOMZING !!!

Nie ma co ukrywać, że w Polsce Łomża znana jest tylko i wyłącznie z nazwy piwa. Skończyły się te czasy, że młodzież wiedziała gdzie jakie miasto leży z lekcji geografii. Okolice nasze są kojarzone z piwa (łomżing) Łomża, serek wiejski - Piątnica i historia Jedwabne. Nikt raczej nie robi nic, żeby to zmienić. Jeżeli jest taka akcja ( a sam jestem za ) to niech Browar ruszy \"tyłek\" i poczuje się także do odpowiedzialności za nazwę swojego produktu i za nazwę naszego miasta. Uważam, że data na taką akcję nie jest najlepsza. Są wakacje, młodzież wyjechała, inni także odpoczywają. Termin wrześniowy uważam za ok. Młodzież wróci do szkół. Studenci wyjazdowi będą jeszcze w rodzinnym mieście i wtedy akcję ruszyć. Teraz jest mało czasu na promocję. Pozdrawiam i ...łomżing na trawingu :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki napis z Ludzi LOMZING !!!

\"Uważam, że data na taką akcję nie jest najlepsza. Są wakacje, młodzież wyjechała, inni także odpoczywają.\"
Za to, inni, którzy myślą, nie chcą robić za żywą reklamę marnego \"masowego\" browaru.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki napis z Ludzi LOMZING !!!

Zamiast wspierać głupotę LOMZINGU , zachęcam do wywieszenie Flagi
Biało-Czerwonej 1 sierpnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki napis z Ludzi LOMZING !!!

Trzeba być ostatnim debilem aby wspierać takie \"akcje\" niby spontaniczne ;/ ja się nie identyfikuje z browarem, obecnie kiepskie piwo nie regionalne już, a potencjał był, wystarczyło iść za ciosem a nie wymyślać bzdury w stylu :\"lomzing\"!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki napis z Ludzi LOMZING !!!

Bardzo podobają mi się takie akcje (szczególnie, że jest ich bardzo mało), ale niestety, większość z Was ma rację! - napis ŁOMŻA!!!, a jeśli już koniecznie ten \"Łomżing\", to w podziękowaniu za darmową niebanalną reklamę browar powinien się odwdzięczyć - kilkoma piwkami, koszulką lub czymś w tym stylu!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki napis z Ludzi LOMZING !!!

Rondo, jeżeli to była by rzeczywiscie spontaniczna akcja, żeby przyjść, uformować coś ciekawego wtedy chętnie bym przyszedł.
Jednak, nie wtedy gdy za tym \"spontanicznym\" wybrykiem siedzi 2-3 gości \"martekingowców\" którzy myślą że im ostatnia kampania z dekalogiem łomżingu wyszła(a swoją drogą, to co wypuszczają na YT to CHAŁA jakich mało) i którzy mają poparcie swojego nie łomżyńskiego zarządu- wtedy bym nawet poszedl, od tak...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki napis z Ludzi LOMZING !!!

Alkocholizm to w teliwizji reklamowac !!!!!!!!!!!! media za drogie ?(szukaja jeleni do reklamy za friko ,potem obejrzycie sie w tv na discowery ) pan rece przytrze i pojedzie na bachama tyle na ten temat .lecie i jeszcze odpowiednie ubranie kupcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki napis z Ludzi LOMZING !!!

ByleJaki - słusznie prawisz, zgadzam się.
Też poszedłbym, ale zrobić coś dla miasta, a nie prywatnej firmy! (jeszcze za darmo).
Niestety znajdą się i tacy, co zaczną narzekać, że tylko narzekamy, niczego nie potrafimy zrobić ani docenić, nie wspieramy fajnych inicjatyw tylko hejtujemy z domu itp...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki napis z Ludzi LOMZING !!!

Jeszcze żeby \"sponsor\" dał te koszulki biało lub czerwoną nawet z logo firmy i jakieś upominki pewnie dużo dzieciaków by poszło a tak zarobić najniższym kosztem na dodatek ośmieszyć ludzi z Łomży swoim *** ŁOMZINGEM z KROWINGEM ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki napis z Ludzi LOMZING !!!

Autor: ( . ) ( . ) zapewne tak .szukaja darmowego nagrania do reklamy ale cos za cos dzis niema nic za darmo czyims kosztem takie czasy sa na calym swiecie ,a paru glupich licza ze znajda heheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki napis z Ludzi LOMZING !!!

To nie afryka to EUROPA hallo nie dac sie robic w butelke!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki napis z Ludzi LOMZING !!!

/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki napis z Ludzi LOMZING !!!

szkoda czasu żeby reklamować za darmo ten szajs co z Łomżą nie m nic wspólnego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki napis z Ludzi LOMZING !!!

ale spokojnie.piwo smakuje,tylko niech nie próbują z Łomżyniaków marionetek robić.jak już wyżej napisałem,pokopać się nie da,bo prezesowi to przeszkadza,a jak kwit z tego ma,to tabory cygańskie by wpuścił. lubię smak eksporta,ale...sram na taką formę reklamy.
to jeno moje zdanie



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki napis z Ludzi LOMZING !!!

jest info,sponsor ma gratisowo nalewac piwo z beczki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki napis z Ludzi LOMZING !!!

a kto te siki pije gówno .....to jeszcze gratis reklamę robić . . .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki napis z Ludzi LOMZING !!!

Export ? porażka , kiedyś to był prawdziwy Export prosto ze sklepu na przeciw browaru .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki napis z Ludzi LOMZING !!!

Super oprawa, 3 motolotnie, tłumy na balkonach. Było chyba z 1000 ludzi. Tylko ŁOMŻING to poprawna pisownia a nie ŁOMRZING. Najfajniejsze moje zdjęcia to te robione przy zachodzącym słońcu. Ale te z góry są zapewne rewelacyjne !


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki napis z Ludzi LOMZING !!!

No i zostaliście hejterami :):) Gorszymi odemnie :):):)

http://mylomza.pl/home/lomza/item/7140-łomża-zamiast-łomzingu-foto.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki napis z Ludzi LOMZING !!!

szkoda tylko ze te piwo co rozdawali bylo ciut za cieple i te trzy darmowe \" kufle \" ma lebka tez troche malo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki napis z Ludzi LOMZING !!!

Hehe :D hejterzy! :D
Ale ważne, że nas, tych \"hejterów\" posłuchali i wyszło lepiej niż pierwotnie planowali!
Aha, jako hejter mam prawo napisać również, że napis był krzywy :D hahaha!
A tak bardziej poważnie - oby więcej takich akcji!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki napis z Ludzi LOMZING !!!

chyba po pijanemu tych ludzi usadzali ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki napis z Ludzi LOMZING !!!

Reklama LOMZING jest najgorszą jaka reklamuje piwo,chyba idioci siedzą w dziale marketingu.Piwo jest super,dwa lata tego według niezależnych ekspertów laboratoryjnych w 2010 okazało się najlepszym piwem w Polsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki napis z Ludzi LOMZING !!!

sławku \"laboratoryjnych\", ale czy nadal jest smaczne? nie bardzo...
No ale, organizatorzy trochę się podreperowali tworząc napis Łomża, zamiast łomszingu ... hmm, chyba nie rozpromowali odpowiednio tej imprezy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki napis z Ludzi LOMZING !!!

Bardzo wiele osób stało i patrzyło na układanie napisu. Robili zdjęcia, śmiali się, organizatorzy sporo musieli się namęczyć, żeby zachęcić do \"wzięcia\" udziału w napisie. Chyba nie mamy poczucia humoru....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki napis z Ludzi LOMZING !!!

Gdyby przyszły osoby, które deklarowały się że będą, nie było by Waszego molędzenia. Oczekujecie żeby coś się działo w mieście a sami nic a nic nie robicie. Skoro tak Wam to nie pasowalo, to trzeba było przyjść i zrobić coś swojego :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org