poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Brak boiska na Sybiraków

Na Południu blisko Szkoły Podstawowej nr 9 jest skatepark, przy Strzelnicy również. Czy tam gdzie powstaje najwięcej bloków tzn. przy ulicy Sybiraków nie powinno też coś takiego powstać?

Powstają sam place zabaw dla dzieci, ale o młodzieży już każdy zapomniał. Na Sybiraków nie ma nawet jednego boiska. Czy to aby napewno prawidłowy rozwój miasta?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak boiska na Sybiraków

Pola macie niedaleko :)

Niedługo koniec żniw, to i boso po rżysku można za piłką pobiegać :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak boiska na Sybiraków

Niebawem powstanie boisko ze sztuczna trawa i bieżnią dookoła przy SP10

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak boiska na Sybiraków

Jestem za do kosza by porzucał albo w nóżke popykał a tu nic...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak boiska na Sybiraków

A bo to tylko na Sybirakow nie ma ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak boiska na Sybiraków

jest tyle ulic w Łomży... gdzie pieski swoje wyprowadzacie! I oprócz g...a nic nie ma! a boiska by się sprawdziły. i nie tylko do \"kopanej\"(pożal się Boże!). dwa słupki, siatki \"kawałek\" ... i już gramy! dwie bramki... i \"szczypiorniak\"! ale nie! koszykówka! sam sobie o tablicę poobijam... i może do kosza uda mi się trafić?
i co raz mniej tych \"zapaleńców\"!... albo tak jak ja, przed monitorami siedzicie, albo przed klatkami, \"mięśnie\" koszulki \"rozrywają\" albo...

na zadupiu... ŁKS góra!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak boiska na Sybiraków

mata co chcieliśta, swoją UE



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak boiska na Sybiraków

Sybiraków to ledwie kilkanaście bloków

Na całej Łomzycy też nie am boiska

dlaczego ?

Bo radni nie mają tytułów naukowych tylko to zwyczajne liczykrupy co pilnuja swojej dupy

zreszta sami ich wybiaramy

Mnietek woli zamiast na tereny rekreacyjno sportowe sprzedawać grunta pod sklepy sklepiki i geszefciki

a co jest na osiedlu?

kazdy zielony kąt zabudowują blokami

na sybiraków to już tragedia - ciasno jak w kołchozie - jeszcze miedzy blokami siatki

totalna wiocha

pan deweloper przeciez może kupić działki troche więcej i zamiast na parking przeznaczyc na boisko.napitolił bloków jeden przy drugim a jak boisko to co miasto ma budować?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak boiska na Sybiraków

sybirakkow osiedle to co drugi wynajmuje a co pierwszy to co to nie ja hamy w kozakach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak boiska na Sybiraków

zaszedl bym to wieksza polowa by sie poplakala z szczescia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak boiska na Sybiraków

pelno c.....w kredytach nic ciekawego a tym osiedlu

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org