czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Artystka z Łomży na Festiwalu Top Trendy

Na najbliższym festiwalu Top Trendy wystąpi artystka z Łomży - Marika, która zaśpiewa piosenkę z najnowszego projektu "Polski ogień"

MARIKA znana również jako LADY MARIKA. Lady MC, wokalistka równolegle rozwija się w różnych stylach muzycznych od reggae, dancehallu i ragga do nu-jazzu. Gościła w większości liczących się klubów w Polsce razem z formacją Breakbeat Propaganda, sound systemem Bass Medium i w różnorodnych kolaboracjach z zapraszającymi ją do współpracy dj'ami (hip-hopowymi, d'n'bassowymi, nu-jazzowymi, funkowymi) i selektorami (reggae,dancehall,raggamuffin). Główną inspiracją są dla niej artyści jamajscy. Występuje w realizowanym w Gdyńskim Teatrze Muzycznym hip-hopowym projekcie teatralnym "12 ławek". Gdy przejmuje mikrofon klub zamienia się w "Jamajki ambasadę" a publika śpiewa z nią i tańczy do rana. Jej macierzysta formacja to: BASS MEDIUM SOUND SYSTEM (Marika i ABselektor) Sound założony w 1998 roku przez Abora i Migdała. W latach 2002 - 2005 funkcjonował jako Bass Medium Trinity w trzyosobowym składzie: Marika, Frenchman, ABselektor. Jako taki wydał (nakładem No Duck Records) płytę "MÓWISZ I MASZ" zawierającą 13 utworów na jamajskich riddimach. Album był tak gorący, że rozszedł się błyskawicznie w podwójnym nakładzie i obecnie funkcjonuje w setkach kopii wypalanych i przekazywanych dalej. ABOR znany też jako ABSELEKTOR jest od początku niezmiennym członkiem składu, jego specjalność to sety didżejskie oparte na muzyce jamajskiej /reggae,dancehall,raggamuffin/ granej z 7 calowych płyt winylowych. Oprócz grywania imprez , zajmuje się promocją muzyki jamajskiej, organizując występy innych artystów m.in./ wraz Obora Rekords/ trzy edycje prestiżowego w polskim środowisku soundsystemowym wydarzenia muzycznego , jakim jest SOUND CLASH. Koncerty BASS MEDIUM (Marika - śpiew i nawijanie + ABselektor - selekcja) to zawsze wydarzenie przyciągające do klubów tłumy, to wspólne śpiewanie z publicznością świetnie znanych wszędzie za sprawą "MÓWISZ I MASZ" piosenek ale również gorąca impreza taneczna, bo poza koncertem ABOR zapewnia świetną selekcję.

Pozdrawiam wszystkich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artystka z Łomży na Festiwalu Top Trendy

Hmm, nigdy nie słyszałem o niej, chyba dziwne skoro jest taka popularna?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artystka z Łomży na Festiwalu Top Trendy

Bo Ona jest znana... ale u siebie na prowincji ;D

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artystka z Łomży na Festiwalu Top Trendy

Nigdzie nie znalazłem informacji, że ona pochodzi z Łomży... Znalazłem natomiast zdjęcie!



Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artystka z Łomży na Festiwalu Top Trendy

No no no... :)

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artystka z Łomży na Festiwalu Top Trendy

Nie wiedzialem ze jest ona z Łomży ale jest dosyc popularna i9 udziela sie w wielu projektach najglosniejszym byl chyba spektakl teatralny "12 ławek" na vivie latal klip z tego projektu po tym samym tytulem grany byl z analogia i numer razem jak dla mnie dancehall i rege to odprezajaca muzyka a sama Marika jest dobra w tym co robi pozdrawiam


______

Żyj żyj na maxa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artystka z Łomży na Festiwalu Top Trendy

Zapewniem was że Marika jest z Łomży znam ja i przez rok mieszkałam z jej siostrą rodzoną...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artystka z Łomży na Festiwalu Top Trendy

http://toptrendy.wp.pl/wykonawcytrendy.html?T%5Bpage%5D=6&ticaid=11e86
Tu można o niej poczytać i posłuchać jej piosenki. Ponoć mozna jakoś przez net glosować na te topterndy, ale nie wiem jak ;o)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artystka z Łomży na Festiwalu Top Trendy

Marika z Łomży ;-) ? niewiedziałem , fajnie ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artystka z Łomży na Festiwalu Top Trendy

A jednak! A nie mówiłem, że z prowincji? Nie mówiłem?? :P

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artystka z Łomży na Festiwalu Top Trendy

Oo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artystka z Łomży na Festiwalu Top Trendy

taaaaa zaraz moze z czrnocina buahaha marika z Łomży smiech na sali:)

Lomzes

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artystka z Łomży na Festiwalu Top Trendy

Lomzes swojej ignorancji nie musisz eksponować w tak pierwotny sposób...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artystka z Łomży na Festiwalu Top Trendy

Hm, pierwsze słyszę, że Marika jest z Łomży.. Zawsze myślałem, że z Wrocławia. Fakt, okrutnie przypomina mi pewną znajomą z czasów liceum, ale tamta nie nazywała się Marika ;) A Bass Medium rox swoją drogą ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artystka z Łomży na Festiwalu Top Trendy

smierdzi mi tu reklama



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artystka z Łomży na Festiwalu Top Trendy

bartuś moze ty smerdzxisz a marika jest z łomzy:!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artystka z Łomży na Festiwalu Top Trendy

i co z tego? niezdrowe podniecanie sie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artystka z Łomży na Festiwalu Top Trendy

A wiecie że wasza ukochana Marika którą tu tak zachwalacie kradnie bity !!
http://toptrendy.wp.pl/wykonawcytrendy.html?T%5Bpage%5D=6 . Jak ktoś nie kojarzy bitu niech sobie ściągnie piosenke "Firma - Tylko jeden buch" To jest ten sam bicik i ogólnie cały projekt 12 "hujśtawek" (wiem że tam są ławki w tym momecie sobie drwie!! ) nie te klimaty sorry napewno nie tee!! Może komus sie podoba to co przedstawia "lady MC" no ja niestety nie trawie. Dobra kończe bo i tak "Tandeta płynie wierzchem, a sztuka na dnie" (DAB) Wiadomo OCB Pozdro dla tych prawdziwych!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artystka z Łomży na Festiwalu Top Trendy

He podniecają się niewiadomo czym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artystka z Łomży na Festiwalu Top Trendy

Przykro mi, ale moim zdaniem Marika nic nie pokazała na Top Trendy :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artystka z Łomży na Festiwalu Top Trendy

@Krakin aleś Ty ułomny człowieku, czasem poza hiphopami warto też posłuchać innej muzyki, to nie jest żaden ***** bit tylko riddim, i Firma go nie zrobiła tylko też podjebała, sprawdź "doctor's darling riddim". i cały polski ogień sobie posłuchaj, przesłanie wiekszę niż "wychodzę z bloku, i mnie coś swędzi w kroku"...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artystka z Łomży na Festiwalu Top Trendy

marika zaśpiewała bardza dobrze, ale lepiej od niej jak do tej pory zaśpiewała Maria Peszek.

lans glans. bo w łomży łomża łomżą jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artystka z Łomży na Festiwalu Top Trendy

śpiewa sofa, mam wrażenie, że to Idol, czemu nie śpiewają swoich piosenek?

lans glans. bo w łomży łomża łomżą jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artystka z Łomży na Festiwalu Top Trendy

Krakin cytujesz daba przeciwko marice a nie wiesz ze ona nawija z feelixem na gramofonach? jesli zrozumiales ocb :) dziewczyna naprawde dobrze nawija i dlatego ma szacunek ludzi w kregach. firma w swoich kregach tez ma :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artystka z Łomży na Festiwalu Top Trendy

uuuu moja sąsiadka :) tyle lat obok i ja nic nie wiedziałam :( pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artystka z Łomży na Festiwalu Top Trendy

ale z tego co mi wiadomo to marice z buzi brzytko pachnie , dobrze poinformowani muwio ze je buie sledziem :))) buahahahhaa n ale zapodaloby sie
dobra ide moze minie gmupawka buahzuaihdezqsdfs



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org