niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
położna środowiskowa

szukam sprawdzonej położnej środowiskowej, to pierwsza ciąża, więc wyrozumiałej i cierpliwej ;) kogo polecacie na NFZ i w której przychodni, bądź gdzie jej szukać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: położna środowiskowa

z 2-3dni po wyjsciu ze szpitala przyjdzie polozna z Twojej przychodni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: położna środowiskowa

Chodzi o to właśnie, że chciałabym wybrać sobie taką, która ma przyjść...deklarację podpisywałam pewnie z 10 lat temu, nawet nie pamiętam jak się nazywa ta, którą miałam \"wybraną\" w przychodni, dlatego szukam polecanej przez inne dziewczyny :) poza tym opieka położnej przysługuje już od 21 tygodnia ciąży, a nie tylko po porodzie, i z tejże opieki chciałabym również skorzystać. Jeśli ma ktoś do mnie przychodzić, to chciałabym mieć z tym kimś dobry kontakt i czuć, że mogę Jej ufać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: położna środowiskowa

Zdecydowanie polecam Pania Kasie z przychodni na makowej!:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: położna środowiskowa

aga128 dzięki za namiary :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: położna środowiskowa

a w czym ona ma Ci pomoc, ze ma byc jakas sczegolna?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: położna środowiskowa

Polecam p. Teresa Kwiecińska na Remonta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: położna środowiskowa

Nie ma być szczególna, ma być normalna, ciepła i cierpliwa. Wiem, że wiele dziewczyn nie korzysta z opieki położnej w ciąży i kończy się to na jednej wizycie po porodzie, a ja chcę rzeczywistej opieki i porady kogoś doświadczonego.

Dzięki dziewczyny za namiary. A czy któraś z Was korzystała może z opieki położnej z Remedium?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: położna środowiskowa

Ja cały czas jestem w stałym kontakcie z Panią Beatka z przychodni DANMED. Pani Beatka pracuje tez w szpitalu wiec pełna pomoc nawet w szpitalu. wspaniała kobieta. dzwonie nawet poznymi porami i zawsze odbiera.

Don't judge me!
I was born to be awesome!
NOT PERFECT! :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: położna środowiskowa

to będzie musiała być naprawdę cierpliwa skoro już w ciąży zamierzasz zawracać jej gitarę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: położna środowiskowa

Ja również polecam panią Teresę z przychodni na Reymonta. Ciepła kobietka, doradzi, pomoże, a co najważniejsze jest z duuuuzym doświadczeniem! Z tego co wiem to prywatnie tez może przychodzić i pomagać np przy dziecku - pokazać jak kąpać itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: położna środowiskowa

Ja też polecam p. Tereske. Możesz pójść już teraz do przychodni to jeszcze przed porodem położna przyjdzie do Ciebie i pomoże przygotować Ci wyprawkę oraz porozmawia na temat porodu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: położna środowiskowa

W Remedium jest Pani Monika. Fantastyczna osoba. Często korzystam z jej rad :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: położna środowiskowa

Jeszcze raz serdeczne dzięki za wszystkie namiary :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org