niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lekkie pieczywo a dieta

Witam. Mam pytanie czy lekkie pieczywo typu WASA itp podczas zrzucenia tkanki tłuszczowej ? Pytam ponieważ chce zasięgnąć kilku źródeł aby mieć 100% pewność.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekkie pieczywo a dieta

Napewno lżejsze niż zwykłe pieczywo. Jesli to zwykłe zastąpisz tym Wasa to napewno nie przytyjesz ;) Plus ćwiczenia oczywiscie i silna wola

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekkie pieczywo a dieta

sądzę że dam rade :) dzięki ! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekkie pieczywo a dieta

to zalezy ile kg chcesz schudnac 3- ok mozesz sie 2-3 tyg pozywic tym i tyle schudniesz, natomiast jesli planujesz wieksze zrzucenie to organizm nie da rady na wasie, podczas diety tez trzeba jesc - ja polecam pieczywo z pelnego ziarna , grahamki teraz w piekarniach jest masa zdrowego pieczywa. wasa to przekaska dlugo na tym nie pociagniesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekkie pieczywo a dieta

Liczą się tylko kalorie i makroskładniki zbilansowana dieta deficyt kaloryczny na poziomie 200, 300 kcal na początek 50 % węglowodanów, 30 % białka, 20 % tłuszczy,dużo wody i BF powinien spadać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekkie pieczywo a dieta

w to wchodza oczywiście też ćwiczenia. czyli na wasie i jakichś dodatkach do niej plus ćwiczenia jest nie opłacalne ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekkie pieczywo a dieta

BigMarcus,
Ja jednak propnuje specjalne fora kulturystyczne, gdzie odpowiedzą ci ludzie bezpośrednio związane ze stylem życia, siłownią, dietą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekkie pieczywo a dieta

Jeśli masz zamiar ćwiczyć, co uważam za konieczne przy zamiarze zrzucenia kilku kilogramów, nie będziesz miała siły na te ćwiczenia. Wasa to \"zapychacz\" bez wartości odżywczych, więc spożywanie tego nie ma sensu, bo jedzenia ma dać Ci energię a nie napchać. Tak jak napisał ktoś wyżej, poszukaj w piekarni ciemnego pieczywa pełnoziarnistego bez zbędnych ulepszaczy i będzie dobrze :) Rano sobie pozwól np. na kanapeczki a z biegiem dnia ograniczaj węglowodany a dodawaj białka :) Posiłki rozdziel na 5 niewielkich porcji, bez podjadania między nimi :P dużo wody, zielonej i czerwonej herbatki i treningi głównie aerobowe. Powodzenia, sama niedawno zmagałam się z wagą :P

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekkie pieczywo a dieta

Na mnie wasa w ogóle nie działała. Pieczywo wcale nie jest mało kaloryczne (posiada około 50kcal na kromkę, podczas gry wafel ryżowy ma 20kcal) i nie napycha żołądka. Osobiście stosuje produkty które pomagają mi szybko schudnąć bez efektu jojo takie jak owoce, warzywa oraz chude mięso. Oczywiście trzeba również wliczyć aktywność fizyczną i przepis na odchudzanie masz gotowy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org